Utenoje lankėsi sveikatos apsaugos viceministrė Jadvyga Zinkevičiūtė

Gegužės 8 dieną Utenoje lankėsi sveikatos apsaugos ministro pavaduotoja Jadvyga Zinkevičiūtė ir Sveikatos stiprinimo valdybos Asmens ir visuomenės sveikatos integravimo skyriaus vedėja Rita Valentukevičienė. Vizito tikslas – susipažinti su visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų – Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro ir Utenos visuomenės sveikatos centro – veikla, apžvelgti iššūkius ir problemas, su kuriomis susiduria įstaigų darbuotojai, aptarti visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.

Viešnios aplankė Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biurą bei Utenos visuomenės sveikatos centrą. Buvo kalbama apie visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių įstaigų bendradarbiavimą, visuomenės sveikatos priežiūros funkcijų vykdymą ir aktualijas, sveikatos tarybos veiklą. Įstaigų vadovės pristatė savo veiklą. Biuro direktorė Alma Gaidienė kabėjo apie organizuojamus sveikatinimo renginius, įgyvendinamus projektus.
Aplankiusios visuomenės sveikatos priežiūros įstaigas viešnios atvyko į Utenos rajono savivaldybės administraciją, kur susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu, mero pavaduotoju Vidmantu Valinčiumi, administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičiene ir savivaldybės gydytoja Eligija Židoniene. Susitikime buvo kalbama apie burnos higienisto svarbą visuomenės sveikatinimo procese, ministerijos ir savivaldybių bendradarbiavimą, papildomo finansavimo įstaigų veikloms poreikį, problemas ir kt. Viešnios išsakė savo susižavėjimą išvystyta Utenos rajono sporto infrastruktūra, kuri joms buvo pristatyta susitikimuose Utenos visuomenės sveikatos priežiūros įstaigose.

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas