Šortai sportui ir laisvalaikiui: 5 naudingi patarimai, padėsiantys išsirinkti

Šortai – tai vienas universaliausių šiltojo sezono drabužių. Su šortais ne tik itin patogu sportuoti, ar aktyviai leisti laisvalaikį, bet ir tiesiog vaikštinėti namuose. Be to, skirtingų modelių šortus lengvai priderinsite prie įvairių marškinėlių, džemperių ir pan. Rinkoje siūlomas šortų asortimentas – labai platus, tad kaip atrasti idealiausius drabužius vasarai? AUDIMAS prekės ženklo specialistai pateikia 5 naudingus ir praktiškus patarimus, padėsiančius išsirinkti tobulus šortus sportui ir laisvalaikiui.

1. Šortai: išsirinkite Jums tinkamo drabužio dydį
Jei šortai įsigyjami internetu, verta žinoti, kaip pasirinkti tinkamą drabužio dydį, kad vėliau nereikėtų gaišti laiko grąžinant netinkamą prekę. Tokiu atveju Jums tereikia išmatuoti savo figūrą ir gautus rezultatus palyginti su dydžių lentelėje, kuri paprastai būna pateikta prie perkamo drabužio, nurodytais duomenimis.


2. Šortai moterims ir šortai vyrams: rinkdamiesi atsižvelkite į veiklą, kuria užsiimsite
Šortai moterims ir šortai vyrams turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į veiklą, kuria užsiimant jie bus dėvimi. Jei planuojate aktyviai leisti laiką, pavyzdžiui, bėgioti ar važinėti dviračiu, puikus pasirinkimas Jums – sportiniai šortai. Geriausia rinktis aptemptus bei iš elastiško audinio pasiūtus sportinius šortus, kurie leis jaustis laisvai ir nevaržys judesių užsiimant bet kokia aktyvia veikla. Trumpam pasivaikščiojimui mieste ar gamtoje esant šiltam orui puikiai tiks lengvo audinio, pavyzdžiui, medvilnės, ar džinsiniai laisvo silueto šortai.


Lietuviškas sportinių ir laisvalaikio drabužių prekės ženklas AUDIMAS savo klientams siūlo itin platų bei nuolat atnaujinamą įvairių dydžių, spalvų, modelių ir kitokių vyriškų ir moteriškų laisvalaikio bei sportinių šortų pasirinkimą pagal kiekvieno poreikius.

3. Moteriški šortai ir vyriški šortai: rinkdamiesi atsižvelkite į audinį
Renkantis šortus, verta atkreipti dėmesį ir į tai, iš kokio audinio jie yra pasiūti. Pavyzdžiui, jei moteriški šortai ir vyriški šortai bus dėvimi itin karštą vasaros dieną, verta rinktis drabužius, pasiūtus iš lengvo, greitai sugeriančio ir išgarinančio drėgmę audinio. Šiomis savybėmis pasižyminčias medžiagas taip pat reikėtų rinktis ir sportiniams šortams. Vėsesnėmis dienomis galima pasipuošti džinsinio ar kitokio ,,sunkesnio“ audinio šortais.


4. Šortai: skirkite dėmesį drabužių funkcionalumui
Kalbant apie šortų pasirinkimą, ne mažiau svarbus ir drabužių funkcionalumas. Tad, rinkdamiesi šortus, iš anksto apgalvokite, kokie drabužio funkcionalumai Jums gali būti naudingi: papildomos kišenės šonuose, juosmuo, kurio apimtis reguliuojama virvele, ar kiti. Jei renkatės drabužį bėgiojimui, verta apsvarstyti ir šortų su užsegama kišenėle nugaroje pasirinkimą: joje bėgimo metu galėsite patogiai laikyti telefoną ar namų raktus. Šortai su kišenėle gerai ir sportuojant salėje, sporto klube, nes galima įsidėti drabužinės spintelės raktelį, kortelę.


5. Šortai: skirkite dėmesį drabužių priežiūros ypatumams
Renkantis bet kokio tipo šortus, verta atkreipti dėmesį ir į jų priežiūrą. Įsigykite šortus, kurie nereikalauja ypatingos priežiūros – taip sutaupysite laiko. Kadangi šortai – universalus drabužis, tikėtina, kad jie bus dėvimi gana dažnai, tad, savaime suprantama, juos gali tekti ir dažniau nei įprasta skalbti. Rinkdamiesi šortus, visada perskaitykite etiketėje gamintojo pateiktą informaciją ir nuspręskite, ar vieni ar kiti drabužių priežiūros būdai Jums yra priimtini.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas