Šeimos atostogos Hurgadoje, Egipte – pramogų visai šeimai idėjos

Planuojate šeimos atostogas su vaikais Hurgadoje, Egipte? Nuostabioje Raudonosios jūros pakrantėje įsikūręs kurortas – pilnas šeimoms skirtų pramogų, kurios įspūdį paliks tiek suaugusiems, tiek mažiesiems keliautojams. Vienas veiklas rasite pačiame mieste, kitas pasieksite trumpa kelione automobiliu. Jau turbūt nė nereikia pasakoti apie šeimos atostogoms puikiai pritaikytus viešbučius – su vandens pramogų parkais, įrengtais tiesiog poilsio oazėje! Štai dar kelios veiklos, kurios pavers šeimos kelionę dar įsimintinesne.

Poilsinė kelionė (nuotr. Pexels, Kindel Media)

Tobula diena milžiniškame vandens pramogų parke

Jeigu viešbutyje nėra vandens pramogų parko ar tiesiog norisi pakeisti aplinką – verta pasvarstyti apie naujos pramogų vietos paieškas. Pavyzdžiui, apsilankymą Hurgadoje populiariame Makadi Water World parke. Tai tobula vieta vandens entuziastams – tiek suaugusiems, tiek mažiesiems. Didelėje teritorijoje įrengta daugybė įspūdingų vandens nusileidimo kalnelių, banguojančių baseinų ir kitų smagių pramogų. Beje, yra ir speciali zona mažiesiems su atitinkamam amžiui pritaikytais atrakcionais. Vaikai gali pliuškentis saugioje ir linksmoje aplinkoje, o tėvai atsipalaiduoti arba prisijungti prie linksmybių.

Didysis Hurgados akvariumas

Šeimos poilsinė kelionė į Egiptą bus kur kas įsimintinesnė, jei galėsite susipažinti su unikaliu povandeniniu pasauliu. Daugelis į Egipto kurortus atvyksta būtent to – iš arčiau apžiūrėti spalvingų žuvelių, koralinių rifų. Tiesa, tai padaryti su visa šeima galite nebūtinai paviršinio nardymo metu. Jei atvykote su mažaisiais keliautojais – leiskitės į povandeninį nuotykį Hurgados Didžiajame akvariume. Vaikus sužavės spalvinga jūros gyvūnija, kurią galės stebėti vaikščiodami milžiniškais akvariumo tuneliais.

Nepamirštamas safaris dykumoje

Keliaujate su paaugliais, kuriems pabodo vandens pramogos? Leiskitės į dykumos safario nuotykį! Tarp šeimų populiarus pasirinkimas – į safari dykumoje leistis su džipu, kurį vairuoja profesionalus gidas. Į safarį dažnai įtraukiamas apsilankymas beduinų kaime, kur keliautojai gali daugiau sužinoti apie jų gyvenimo būdą.

Pasiplaukiojimas laivu – permatomu dugnu!

Leiskitės į išvyką laivu su stikliniu dugnu – tai įsimintina pramoga, kurios metu visus sužavės užburiantis Raudonosios jūros povandeninio pasaulio grožis. Iš laivo su stikliniu dugnu aiškiai matyti koraliniai rifai ir spalvingos žuvys – tai saugus ir neeilinis būdas vaikams susipažinti su jūros gyvūnija.

Tai tik kelios įsimintinos pramogos, kurios leis laiką Hurgadoje ar kurorto apylinkėse paversti dar smagesniu ir įsimintinesniu. Tiek populiariosios vandens, tiek kitos pramogos ir jų įvairovė leidžia atrasti veiklą visai šeimai pagal keliautojų amžių bei pomėgius. Nepatingėkite paieškoti pramogų ne tik išskirtinėje viešbučio teritorijoje, bet ir leistis į nuotykį už jos ribų! Žinoma, svarbiausia dalis – saugumą užtikrinantys ir patikimi pramogų organizatoriai.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas