Profesionali sterilizacija katėms

Sterilizacija katėms yra speciali procedūra, padedanti pašalinti reprodukcinę funkciją. Šitaip užkertamas kelias nepageidaujamam kačių nėštumui ir dauginimuisi. Tuo pačiu atliekama ir kastracija patinams, taip pat padedanti išvengti daug nemalonių šalutinių veiksnių, su kuriais paprastai susiduriama per morčių.

Toliau skaitydami sužinosite viską apie kačių sterilizaciją ir katinų kastravimą – kodėl verta atlikti šią procedūrą, kokia jos nauda, kur kreiptis. Tuo pačiu atrasite patikimus, profesionalius veterinarus, kurie padės visais su naminių gyvūnų priežiūra bei gydymu susijusiais klausimais.

Kaip atliekama kačių sterilizacija?

Sterilizacija/kastracija – tai iš anksto suplanuota chirurginė procedūra, kuri atliekama tik esant gerai augintinio sveikatai, atlikus visus reikiamus tyrimus. Jos metu augintis užmigdomas, taigi, nejaučia jokio skausmo ar diskomforto. Sterilizavimas yra saugi, profesionaliai atliekama procedūra, kurios metu išoperuojami lytiniai organai.

Prieš procedūrą, būtini kraujo tyrimai ir išsamus augintinio būklės įvertinimas, nustatant visas galimas sveikatos rizikas. Jeigu galima ir leidžia fizinis pasiruošimas, atliekama sterilizacija, kuri paprastai ilgai neužtrunka. Idealiausias laikas šiai procedūrai – nuo 6 mėnesių amžiaus.

Kačių sterilizacijos nauda:

  • išvengiama morčiaus/rujos, katės būna ramios, tylios, katinai namuose nežymi savo teritorijos;
  • tikimybė susirgti pieno liaukų navikais sterilizuotoms katėms gali sumažėti net iki 90 proc.;
  • sukuriama patikima apsauga nuo sėklidžių vėžio katinams;
  • katės nebegali pastoti, tad išvengiama nepageidaujamo dauginimosi.

Katėms būdingas greitas ir dažnas dauginimasis, stiprios ir ilgai trunkančios rujos. Netikėtai prasidėjusi ruja gali tęstis ištisas savaites ar mėnesius, katės miaukia naktimis. Todėl sterilizacija yra nepamainomas ir be galo praktiškas sprendimas abipusei katės ir šeimininko ramybei.

Viskas, ko reikia Jūsų augintinių sveikatai

Patyrę veterinarai dirba tam, kad užtikrintų viską, ko reikia augintinio sveikatai ir gerovei. Tai tiek profilaktinės priežiūros paslaugos, padedančios užtikrinti gerą augintinių sveikatos būklę bei švarią higieną, tiek gydymas susirgus. Sterilizacija šiuo atveju yra labai reikalinga profilaktinė procedūra, pasitarnausianti ir geresnei kačių higienai, ir sveikatai ilgalaikėje perspektyvoje.

Daugiau apie kačių sterilizaciją sužinosite: https://drvet.lt/paslaugos/katems-kastracija-sterilizacija/

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas