Populiariausios LEGO konstruktorių linijos

LEGO konstruktoriai yra vieni iš tų, kurių nereikia plačiai pristatinėti – jau daugybę metų jie užtikrina turiningą ir lavinantį vaikų laisvalaikį. Atžalos ne tik mokosi konstruoti, bet ir gali žaisti įvairiausius vaidmenų žaidimus, kurie lavina fantaziją ir moko socialinių įgūdžių. Visgi, norint, kad vaikai iš tiesų susidomėtų tokia veikla, ypač svarbu parinkti jiems įdomią tematiką – LEGO siūlo daugybę skirtingų linijų, pritaikytų įvairiems jų norams. Šį kartą aptarsime populiariausias konstruktorių kolekcijas.

LEGO Star Wars

Tai – viena populiariausių LEGO konstruktorių linijų, kuri turėtų sužavėti „Žvaigždžių karų“ ir mokslinės fantastikos gerbėjus. Praktiškai visą šio filmo ir animacinio serialo visatą dabar įmanoma perkelti į savo namus ir toliau tęsti kūrybiškumą žadinančius nuotykius su pagrindiniais personažais ar smulkiomis mini figūrėlėmis. Jei atžalos susidomėjusios šia tematika, bet kuris serijos konstruktorius jiems turėtų palikti puikų įspūdį.

LEGO City

Ši kolekcija suteikia galimybę iš kaladėlių sukurti pilnai funkcionuojantį miestą su transporto priemonėmis, lankytinomis vietomis, pagrindinėmis institucijomis ir, žinoma, gyventojais. Nuo šurmuliuojančio miesto centro iki ramių gamtos vaizdų – kiekvienas tarp šių konstruktorių gali surasti labiausiai žavintį kraštovaizdį. Tačiau baigus konstruoti, žaidimas tik prasideda: vaikai turės galimybę plėtoti įvairiausius scenarijus, įsijausdami į daugybę naudos suteikiančius vaidmenų žaidimus.

LEGO Minecraft

Serija Minecraft LEGO į realybę leidžia perkelti populiarųjį vaizdo žaidimą – ji buvo sukurta gerbėjų pageidavimu, tad nieko nuostabaus, kad šie konstruktoriai iki šiol nestokoja populiarumo. Juos renkasi ir nostalgija jaučiantys suaugusieji, ir šio vaizdo žaidimo niekuomet nežaidę vaikai: su šiomis kaladėlėmis jie galės sukurti netikėčiausius statinius ir išgalvoti naujus pasaulius. Akivaizdu, kad veiklos jiems nepritrūks.

LEGO Harry Potter

Kaip ir galima tikėtis, šie konstruktoriai leidžia atgaivinti Hogvartsą ir magiškus jo gyventojus, kurie atrodo labai realistiškai. Vaikai galės sukonstruoti svarbiausias filmuose matytas ar knygose skaitytas vietas ir jose atkartoti herojų patirtus nuotykius ar sukurti savus, unikalius scenarijus. Ši serija gali patikti ne tik magišku pasauliu susižavėjusiems vaikams, bet ir išskirtinių figūrėlių kolekcionieriams.

LEGO Super Mario

Daugeliui pažįstamas ūsuotas personažas, šokinėjantis per kliūtis ir renkantis monetas, iš populiaraus žaidimo persikėlė į konstruktorius, žadančius dar daugiau nuotykių. Kone didžiausias LEGO Super Mario išskirtinumas yra tas, kad tarp šių rinkinių galima rasti ir interaktyvių užsiėmimų. Pavyzdžiui, net ir pagrindinis personažas gali reaguoti į atliekamus veiksmus, skleisdamas smagius garsus – dėl to žaidimai taps dar įdomesni.

LEGO Friends

Hartleiko miestelio pasaulyje visas veiksmas sukasi aplink draugus ir kartu su jais patiriamus nuotykius. Žaisdami vaikai gali lavinti bendravimo įgūdžius ir emocinį intelektą. Atžalos kartu su pagrindiniais personažais galės išbandyti save kirpyklose, gyvūnėlių prieglaudose, restoranuose ir kitose panašiose vietose, kuriose niekuomet netrūksta nuotykių. Šie konstruktoriai subalansuoti mergaitėms, tačiau lygiai taip pat gali patikti ir berniukams.

LEGO Technic

Tai – labiau pažengusiems statytojams skirta linija, leidžianti iš arčiau susipažinti su įvairiausios technikos subtilybėmis. Tokie statiniai išsiskiria detalumu ir neretai gali pasiūlyti judančių detalių, tad galima išsamiau panagrinėti inžinerinius sprendimus. Transporto priemones galima pritaikyti tiek smagiems žaidimams, tiek ir eksponavimui – tarp jų rasite tiek išskirtinių, prabangių automobilių, tiek statybų pramonėje sutinkamos technikos.

Tarp visų šių konstruktorių tikrai turėtumėte atrasti bent kelis, kurie bus įdomūs Jūsų atžaloms. Tačiau turėkite omenyje, kad vien šiais variantais LEGO asortimentas tikrai neapsiriboja – dar daugiau jų rasite apsilankę Pigu.lt el. parduotuvėje. 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas