Personalo atrankos ypatumai dirbant su personalo atrankos agentūra

Lankstus bei didžiulę patirtį turintis partneris personalo paieškos kelyje yra neįkainojama pagalba. Personalo atrankos agentūros ne tik padeda tinkamais specialistais sustiprinti komandą, bet ir Jums, kaip darbdaviui, padės geriau suprasti darbo rinką ir potencialių darbuotojų lūkesčius. Kuo ypatinga personalo atranka pasitelkus personalo atrankos agentūros pagalbą?

Dėmesys Jūsų realiems poreikiams

Pasirinkus personalo atrankos agentūrą, kaip savo partnerį, personalo paieškos bei atrankos kelyje gerokai sumažėja klaidų tikimybė. Agentūros specialistai pokalbio su Jumis metu išsamiai aptars Jūsų poreikius bei padės išgryninti realius pageidavimus būsimo komandos nario kompetencijai, asmeninėms savybėms ir pan.

Darbo ir organizacinė kultūra – kriterijus, kurį būtina įvertinti ieškant naujų komandos narių

Ieškant komandos pastiprinimo bei norint į komandą pritraukti motyvuotus, kvalifikuotus bei lojalius darbuotojus, su kuriais darbo santykiai sietų ne vienerius metus, labai naudinga atlikti darbo ir organizacinės kultūros analizę. Šios analizės rezultatai objektyviai parodo tikrąsias organizacijos vertybes, filosofiją ir kitus svarbius niuansus, turinčius įtakos siekiant išlaikyti pritrauktus specialistus.

Talentų paieškos, pritraukimo ir vertinimo strategija – siekiantiems didžiausio efektyvumo

Jeigu netyčia kyla klausimas, ar talentų pritraukimo strategija yra būtina, atsakysime paprastai. Ši strategija yra būtina visiems, kurie nori maksimalaus rezultato, nes juk ir norėdami pasiekti reikiamą kelionės tikslą visada planuojame tinkamiausią, laiko bei finansų atžvilgiu palankiausią maršrutą.

Profesionalus darbo skelbimas padeda pritraukti tinkamus kandidatus

Pripažinkime, kad organizacijose darbo skelbimų parengimui dažnai skiriama nepakankamai daug dėmesio. Ši klaida yra labai populiari tarp įmonių, kurios neturi kompetentingų personalo specialistų, tačiau nori personalo atranką bei paiešką vykdyti savo jėgomis. Pasitelkus į pagalbą personalo atrankos agentūros specialistus, tokių klaidų yra išvengiama. Profesionalūs darbo skelbimai su konkrečia žinute būsimam komandos nariui yra parengiami greitai, o jų sklaidai pasirenkami tinkami komunikacijos kanalai.

CV įvertinimas ir atranka

Personalo atrankos agentūros specialistai, lydintys Jus naujo komandos nario paieškos kelyje, taupydami Jūsų brangų laiką, visus gautus gyvenimo aprašymus peržiūrės ir įvertins jų atitiktį Jūsų keliamiems reikalavimams ir realiems poreikiams. Be to, agentūros specialistai susisieks su visais kandidatais, pateikusiais savo kandidatūrą į Jūsų siūlomą darbo vietą: atrinktus kandidatus informuos apie tolimesnę atrankos eigą, o kandidatus, kurių kandidatūra nebuvo tinkama, informuos apie minėtą faktą.

Atrinktų kandidatų vertinimas – būtina sąlyga siekiant atrinkti tinkamiausius kandidatus

Atrinktus kandidatus būtina vertinti – čia yra vienas esminių sėkmės kriterijų. Potencialių darbuotojų vertinimui yra naudojami įvairūs metodai. Pavyzdžiui, kandidatų kompetencijų vertinimui yra pasitelkiamas pusiau struktūruoto interviu metodas, asmeninių savybių, komandos vaidmenų ir vertybių vertinimui – UNLOCK testas ir pan. Atkreipiame dėmesį į tai, kad holistinis vertinimas Tripod testais yra pasitelkiamas tada, kai norima išsamesnio kandidatų vertinimo. Šie objektyvūs, standartizuoti metodai tiksliai matuoja laike nekintančias žmonių savybes, suteikia galimybę objektyviai įvertinti kandidatų protinius gebėjimus.

Žinoti riziką, susijusią su potencialiais komandos nariais, yra naudinga

Personalo paieškos bei atrankos specialistai, įvertinę potencialių darbuotojų vertinimo rezultatus, Jums konkrečiai įvardins kiekvieno kandidato potencialą bei, kas svarbiausia, riziką, kuri gali turėti įtakos ilgalaikiams, abi puses tenkinantiems darbo santykiams plėtoti.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas