Modernūs langų įrengimo sprendimai

Langai – tai ne tik apsaugą suteikianti ir šilumą namuose užtikrinanti detalė, bet tuo pačiu ir puošmena, kurią galite pasirinkti pagal savo skonį. Renkantis langus, labai svarbu įvertinti visus aspektus – tiek praktinius, tiek stilistinius ir, jeigu reikia, pasitarti su specialistais. Toliau skaitydami sužinosite, kur kreiptis dėl langų pasirinkimo ir įrengimo bei sužinosite daugybę puikių idėjų langų įrengimui.

Kokius langus rinktis?

Kokie langai būtų tinkamiausi – ar rinktis medinius, ar apsiriboti įprastais plastikiniais? O gal išbandyti kai ką naujo ir montuoti aliuminio langus? Su šiais klausimais susiduria daugelis naujų langų ieškančiųjų. Iš tiesų, vienareikšmiško atsakymo, kokie langai geriausi, nėra. Kiekviena langų rūšis pasižymi savais privalumais ir trūkumais kalbant tiek apie priežiūros aspektus, tiek apie kainą ir kokybę. Trumpai peržvelkime, kokie langai populiariausi:

⦁ langai iš medžio – didžiausias jų privalumas yra jaukaus ir stilingo dizaino sukūrimas. Mediniai langai iš pirmo žvilgsnio dvelkia senove, tačiau yra pritaikyti moderniai aplinkai ir joje savaip tinka. Medinius langus reikėtų restauruoti, tada jie tarnaus patikimai ir bus ilgaamžiai;
⦁ langai iš plastiko – galimas labai platus plastikinių langų pasirinkimas pagal skirtingus įstiklinimo poreikius. Plastikiniai langai tvirti ir ilgaamžiai, jų nereikia keisti dažnai naujais ir skirti priežiūrai ypatingo dėmesio;
⦁ aliuminio langai – itin tvirti ir modernūs, tinka stilingos aplinkos kūrimui, tačiau gali pareikalauti didesnių išlaidų;
⦁ mediniai aliuminiu kaustyti langai – tai ganėtinai retas ir naujas, tačiau tikrai dėmesio vertas langų pasirinkimas, suteikiantis medžiui visokeriopą apsaugą ir papildantis namų dizainą naujais atspalviais.
Langų gamyba pagal individualius užsakymus

Jeigu standartinių dydžių ir formų langai neatitinka jūsų specifinių poreikių, meistrai sukurs tai, kas tiktų individualiai. Galima unikalaus dizaino ir nestandartinių dydžių langų gamyba įgyvendinant jūsų langų vizijas. Kreipkitės į meistrus ir papasakokite, kokius langus norėtumėte matyti savo namuose – bus pasistengta jūsų sumanymus paversti realybe.

Langų bazė komanda dirba daug metų ir įgyvendina pačius įvairiausius klientų užsakymus. Ilgametė patirtis leidžia užtikrinti aukštą įstiklinimo paslaugų kokybę, o taip pat užtikrinti platų langų pasirinkimą geromis kainomis.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas