LRT pradeda tiesiogines transliacijas iš mažųjų Lietuvos kultūros sostinių

LRT RADIJO laida „10–12“ antrus metus iš eilės rengs tiesiogines transliacijas iš mažųjų Lietuvos kultūros sostinių: žurnalistai aplankys ir Lietuvos mažąją kultūros sostinę – Tauragnus.

Tiesioginių transliacijų metu laidos „10–12″ vedėjai Edvardas Kubilius ir Rūta Kupetytė kalbins vietos gyventojus, verslininkus, savivaldybių atstovus apie miestelio aktualijas ir kasdienybę. Taip pat bus kalbama apie kultūrą. Apie tai, kaip koronavirusas sujaukė mažųjų kultūros sostinių planus ir kaip vietos bendruomenėms teko ieškoti išeičių – organizuoti renginius nuotoliniu būdu, kurti virtualias parodas.

Laidos vedėjas, žurnalistas E. Kubilius sako, kad praėjusių metų transliacijos iš kultūros sostinių sulaukė didelio susidomėjimo: „Klausytojai dar ir dabar mums sako daug sužinoję apie mažesnių miestelių džiaugsmus ir vargus, išgirdę neįtikėtinų istorijų, susipažinę su vietos žmonių požiūriu. Džiaugiuosi, kad šiemet ir vėl lankysime mažąsias kultūros sostines. Tai bus puiki galimybė iš pirmų lūpų išgirsti, kaip mažesnių vietovių gyventojų kasdienybę pakeitė karantinas ir kaip jį išgyveno, ar labai jaudinasi dėl galbūt artėjančios antrosios koronaviruso bangos“.

LRT RADIJAS, keliaudamas po mažąsias kultūros sostines, taip pat siekia išgirsti vietos gyventojų vertinimus apie LRT kuriamą turinį, suprasti, kokius lūkesčius LRT klausytojai, žiūrovai ir skaitytojai turi. Vietos gyventojai bus kviečiami išsakyti savo pastebėjimus LRT atstovams. Susitikime Lekėčiuose dalyvaus LRT.lt portalo vyr. redaktoriaus pavaduotoja Aleksandra Ketlerienė.

 Šių metų Lietuvos mažosiomis kultūros sostinėmis yra paskelbti: Alytaus apskrityje – Simnas, Kauno apskrityje – Kačerginė, Klaipėdos apskrityje – Veiviržėnai, Marijampolės apskrityje – Lekėčiai, Panevėžio apskrityje – Juodupė, Šiaulių apskrityje – Akmenė, Tauragės apskrityje – Skaudvilė, Telšių apskrityje – Žlibinai, Vilniaus apskrityje – Musninkai, Utenos apskrityje – Tauragnai.

Visas jas ir aplankys LRT RADIJO laida „10–12″:

08.07 Lekėčiai

08.14 Tauragnai

08.21 Kačerginė

08.28 Simnas

09.04 Akmenė 

09.11 Skaudvilė

09.18 Veiviržėnai

09.25 Musninkai 

10.02 Juodupė

10.09 Žlibinai  

LRT RADIJO laida „10–12″ transliuojama nuo 10.05 val. LRT RADIJO galima klausytis ir internetu, LRT.lt portale.

LRT inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas