Kovo 8-ąją – ypatingas dėmesys ir išskirtiniai žiedai moterims

Kovo 8–oji, Tarptautinė moters diena, kadaise buvo vadinama raudonų tulpių švente. Tądien ryškiai raudonus tulpių žiedus vis dažniau keičia kitų formų ir spalvų gėlės. Prieš metus Utenoje duris atvėrusi nauja, provansiškos dvasios gėlių studija, kurioje šeimininkauja Asta Čipkuvienė, jau spėjo tapti nuolatine subtilaus ir rafinuoto skonio vyrų lankymosi vieta. Čia jie mylimoms moterims gėles perka ne tik išskirtinėmis progomis, o pasitikdami Kovo 8–ają puokštes užsakė jau prieš savaitę.

Pasak A. Čipkuvienės, kovo 8-oji skiriasi nuo kitų dienų ypatingu vyrų dėmesiu moterims. „Yra vyrų, kurie daug dėmesio skiria tam, kad pradžiugintų savo moterį ir aptaria ne tik mylimosioms patinkančias gėlių rūšis, bet ir spalvų derinius, kaip jos bus įpakuotos, kaip pateiktos, kuo surištos – yra labai smulkmeniškų vyrų ir man tai labai patinka, – atskleidė moteris. – Kurdama gėlių studiją siekiau, kad būtų ne perpardavinėjamos gėlės, tačiau kiekvienam žmogui būtų parinkti individualūs žiedai, kad kiekviena puokštė turėtų širdį, būtų provansiškai jautri, ypatinga.”
Iš tiesų, pas A. Čipkuvienę apsilanko daugiausia individualių, išskirtinių gėlių ieškantys žmonės, mylimoms moterims puokštes užsakantys vyrai, tačiau kai kurie iš jų užsuka nupirkti tiesiog paprastą, bet nuoširdų ir gražų gėlės žiedą.
Tarp daugybės skirtingų rūšių žiedų besisukanti A. Čipkuvienė pastebėjo, kad populiariausios gėlės Kovo 8–ąją – tulpės, narcizai. Retesni vėdrynai, vis dar neužkariaujantys uteniškių širdžių, nors už tulpes laikosi gerokai ilgiau, o ir grožiu joms nenusileidžia, savo provansinėmis spalvomis ir formomis jas gal net lenkia. Savo gėlės–karalienės pozicijų neužleidžia ir rožės. Kai kuriems vyrams tulpės atrodo per prasta, per pigi ar per gležna gėlė, todėl jie renkasi rožes – nuo gausiais stambiais žiedlapiais aplipusių iki smulkiažiedžių. Gėlių studijoje vyrauja pasteliniai atspalviai, spalvų gama banguoja nuo baltos, rausvos, violetinės, gelsvos iki šampaninių atspalvių. A. Čipkuvienė, kurdama savo studiją, iš pradžių neketino joje turėti ryškiai raudonų žiedų, tačiau reaguodama į kai kuriuos klientus, būtinai pageidaujančius raudonų gėlių, dabar burgundiško vyno, maršalos spalvos gėlių turi šalia širdžiai mielų švelnų atspalvių žiedų.
Pasitaiko, kad vienas vyras perka ne vieną žiedą ar ne vieną puokštę. „Džiaugiuosi, kad jie myli gėles, kad supranta, jog jos suteikia daug džiaugsmo. Kovo 8–oji, graži šventė ir dar viena proga prisiminti moteris, parodyti joms dėmesį. Pastaruoju metu pastebėjau naują tendenciją – vyras, užsakydamas puokštę žmonai, nedidelį jos fragmentą užsako savo dukrai, tokių yra ne du ir ne trys”, – sakė A. Čipkuvienė.

Autorės ir A. Čipkuvienės asmeninio archyvo nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas