Kokios turėtų būti kokybiškos slidinėjimo pirštinės?

Ieškote vaikui šiltų ir patogių pirštinių? Žiemos sezonui tinkamas pasirinkimas galėtų būti slidinėjimo pirštinės. Tai puikus būdas apsaugoti vaikų rankytes nuo šalčio, drėgmės bei vėjo. Tokio tipo pirštinės pasižymi universalumu, nes yra tinkamos ne tik slidinėjimui, bet ir aktyvia leidžiant laisvalaikį lauke. Jeigu svarstote apie galimybę įsigyti slidinėjimo pirštines vaikui, šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, į ką verta atsižvelgti renkantis šį gaminį.

Pirštines lengva užsidėti ir nusiimti

Labai svarbu, jog slidinėjimo pirštinės vaikams būtų patogios bei funkcionalios. Pirštinės neturi būti per siauros ar kitaip varžyti – vaikas turi pats gebėti užsidėti ir nusiimti pirštines, tad geriausias pasirinkimas galėtų būti kumštinės pirštinės su užtrauktuku, įsiūta gumele, segtukais ar reguliuojamu lipuku, kuris leis efektyviai pritaikyti pirštine pagal vaiko rankytę.

Patogumas ir šiluma

Vienas svarbiausių aspektų renkantis slidinėjimo pirštines vaikui yra patogumas. Vaikams, aktyviai leidžiantiems laiką lauke, svarbu, kad pirštinės nespaustų, nevaržytų, lengvai priglustų ir leistų laisvai judinti ranką. Ne ką mažiau svarbu, jog vidinė pirštinių dalis būtų maloni rankų odai. Kitu atveju – didelė tikimybė, jog vaikas parodys nenorą dėvėti tokias pirštines. Slidinėjimo pirštinės taip pat turėtų būti pakankamai šiltos, kad vaikas lauke nesušaltų ir jaustųsi maloniai bei jaukiai.

Tinkamas pirštinių dydis

Ieškant bet kokio tipo pirštinių vaikui, esminis kriterijus – tinkamas jų dydis. Galima rinktis ir vienu dydžiu didesnis pirštines, tačiau atkreipkite dėmesį, kad jos nebūtų per mažos. Kitu atveju, per mažos pirštinės gali spausti, veržti, sutrikdyti kraujotaką, rankos gali pradėti jose labiau prakaituoti. Tokios pirštinės tinkamai neapsaugos nuo šalčio ir bus neefektyvios. Todėl geriausias pasirinkimas – reguliuojamo dydžio pirštinės.

Kokybiška sudėtis

Pirštinių medžiaga taip pat yra svarbus pasirinkimo kriterijus. Norint tinkamai apsaugoti vaiko rankas nuo šalčio, drėgmės ir vėjo, rinkitės pagamintas iš neperšlampamos medžiagos, pasižyminčios termoizoliacinėmis savybėmis. Tokios pirštinės nesugeria drėgmės, greitai džiūsta ir sulaiko šilumą, tačiau kartu leidžia odai kvėpuoti.

Tikime, jog šie patarimai padės jums išrinkti kokybiškas ir patogias slidinėjimo pirštines vaikui, kurias jis noriai mūvės. Verta paminėti, jog žiemai skirtą aprangą ir aksesuarus vaikams galite įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu – čia galėsite rinktis iš plataus prekių asortimento ir pasirinkti tinkamą gaminį už jums priimtiną kainą.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas