Kaip žaidimų vairą prijungti prie nešiojamo kompiuterio?

Norint pagerinti žaidimų patirtis, į pagalbą dažnai pasitelkiami žaidimų vairai, kurie puikiai tinka lenktynėms ir kitoms vairavimo patirtims. Tokie prietaisai užtikrina, kad žaidimai bus realistiškesni, o jų kontroliavimas – dar patogesnis, dėl to bus galima paprasčiau pasiekti pergalę. Įsigijus žaidimų vairą, lauks dar vienas svarbus darbas – prijungti jį prie kompiuterio. Jei žaidimams naudojate nešiojamą modelį, tai padarysite vadovaudamiesi žemiau pateiktais žingsniais.

Paruoškite žaidimų vairą

Kartais gali kilti klausimų, ar žaidimų vairą galima prijungti prie nešiojamo kompiuterio. Vertėtų žinoti, kad tokie priedai yra prijungiami USB jungtimi, tad jeigu kompiuteris turi laisvą lizdą, jokių nesklandumų kilti neturėtų. Žaidimams galės būti pritaikomi bet kurie įrenginiai, pavyzdžiui, Asus nešiojami kompiuteriai (juos apžiūrėsite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/kompiuteriai/nesiojami-kompiuteriai/f/asus).

Ruošiantis įdiegti žaidimų vairą, pirmiausiai reikės atlikti jo montavimo darbus:

• Prie vairo prijunkite pedalus ir kitus priedus;

• Įkišite maitinimo adapterį;

• Naudodami USB jungtį, prijunkite vairą prie nešiojamo kompiuterio;

• Padėkite vairą ir visus priedus į norimą padėtį;

• Įjunkite kompiuterį ir prijunkite vairą prie maitinimo lizdo.

Priklausomai nuo žaidimo vairo, šis procesas gali šiek tiek skirtis, tad jeigu nesate tikri, kaip jį sumontuoti, susipažinkite su gamintojų pateiktomis instrukcijomis. Į šį žingsnį reikėtų pažiūrėti atsakingai, kadangi būtent nuo jo priklausys, kaip sklandžiai jį pavyks prijungti ir kaip patogiai vėliau galėsite naudotis žaidimų vairu.

Įinstaliuokite tvarkykles

Tvarkyklės yra geriau žinomos kaip „draiveriai“ – jei nešiojamas kompiuteris neatpažins žaidimų vairo, reikės įdiegti tinkamą jų versiją. Tai galima padaryti dviem būdais – rankiniu arba automatiniu. Pastarasis yra rekomenduojamas dažniau: kadangi procesai atliekami automatiškai, atnaujinimas vyksta sklandžiau ir pavyksta išvengti klaidų. Jums tereikia atsisiųsti tvarkyklių atnaujinimo programinę įrangą – tuomet ji nuskaitys visą sistemą ir pateiks visų tvarkytinų „draiverių“ sąrašą. Galėsite atnaujinti juos visus arba pasirinkti būtent žaidimų vairui skirtas tvarkykles.

Atliekant atnaujinimus rankiniu būdu, žaidimo vairo gamintojų puslapyje turite patikrinti jo modelio numerį, surasti jam tinkančias tvarkykles, jas atsisiųsti ir įdiegti. Pastebima, kad naujokai šiuo atveju neišvengia klaidų ir dažnai parsisiunčia netinkamus ar su sistema nesuderinamus „draiverius. Jei nepasitikite savo jėgomis, verčiau iš karto rinkitės pirmąjį metodą. Tačiau iš esmės nėra skirtumo, kurį variantą pasirinksite – svarbiausia, kad galiausiai pavyktų gauti būtent Jūsų žaidimų vairui tinkančias tvarkykles.

Sukonfigūruokite įrenginį

Prijungus vairą ir įdiegus tvarkykles, reikės sukonfigūruoti įrenginį ir patikrinti, ar jis veikia, ar ne. Šis procesas ir vėlgi priklausys nuo to, kokį žaidimų vairą naudojate – instrukcijos bus pateikiamos kartu su šiuo pirkiniu. Tačiau jeigu naudojate vieną populiariausių, kompanijos „Logitech“ vairų, didelė tikimybė, jog teks vadovautis žemiau pateiktais žingsniais:

• Atvėrę žaidimų vairo programą, pasirinkite „Profilis“ ir tada – „Naujas“.

• Pridėkite žaidimą, kurį norite žaisti su naujuoju savo vairu.

• Pasirinkite parinktį „Redaguoti“ ir „Konkretaus žaidimo nustatymai“. Nuimkite visas varneles nuo iššokusioje lentelėje esančių langelių, pirmuosiuose trijuose nustatymuose įrašykite 100 procentų, o ketvirtajame palikite nulį. Pasirinkite maksimalų leidžiamą vairo pasukimo kampą ir spustelėkite mygtuką „Gerai“.

• Programos užduočių juostoje pasirinkite mygtuką „Nustatymai“ ir tuomet – „Globalūs įrenginio nustatymai“. Nustatykite tokius pačius parametrus ir paspauskite mygtuką „Gerai“.

Akivaizdu, kad žaidimų vairų pajungimas nebus sudėtingas – lygiai taip pat, kaip ir tolimesnis jų naudojimas. Jei šio prietaiso dar nesate įsigiję, el. parduotuvėje Pigu.lt žaidimų vairai nustebins plačiu asortimentu – čia tikrai atrasite sau tinkamą.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas