Į Utenos vaikų globos namus skubėjo su dovanomis

Utenos vaikų globos namuose tapo tradicija kasmet, prieš didžiąsias metų šventes, pasikviesti į svečius uteniškius, juos sušildyti nuotaikinga programėle, supažindinti su namų aplinka, kurioje jie gyvena, kartu pabendrauti ir išgerti šiltos arbatos puodelį.

Gruodžio 4 dienos popietę šioje įstaigoje surengtoje Atvirų durų dienoje netrūko nei dainų, nei dovanų, nei šypsenų, kurias dalijo šventinio koncerto „Atverkime duris gerumui” dalyviai – Utenos „Žiburio” pradinės mokyklos ansambliuko „Žiburiukai” atlikėjai su nuotaikingomis dainelėmis ir Utenos vaikų globos namų mažieji gyventojai, kurie iš pradžių šiek tiek nedrąsiai, tačiau vėliau įsidrąsinę traukę smagias dainas. Padėkojusi visiems susirinkusiems už gražią bendrystę, Utenos vaikų globos namų direktorė Diana Deveikienė palinkėjo prasmingų artėjančių švenčių ir priminė, kad šioje įstaigoje yra laukiami visi ir visada, ne tik prieš didžiąsias šventes.
Su saldžiomis dovanomis atskubėję Utenos rajono savivaldybės atstovai vaikams linkėjo gražių švenčių ir po egle surikiavo visas dovanas. Nepamiršo pasveikinti ir artimiausi Vaikų globos namų kaimynai: ugdymo įstaigų vadovai, taip pat ir tie, kurie artimai bičiuliauja su šios įstaigos bendruomene.
Įžiebus eglutę, po nuotaikingo koncerto bei sveikinimų, susirinkusieji neskubėjo skirstytis namo: jie buvo pakviesti pasivaikščioti po Utenos vaikų globos namus, pabendrauti su nameliuose gyvenančiais vaikais ar Paramos šeimai skyriaus gyventojais, atverti vaikų kūrybinių „Dekupažas – aš galiu” duris.
Arbatos popietė pakvietė susitikti su buvusiais šios įstaigos globotiniais, kurie ne tik dalijosi prisiminimais, bet ir noriai papasakojo apie savo gyvenimą šiandien.

„Utenos dienos” inf., L. Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas