Dviračių žygyje – tik patys ryžtingiausi dalyviai

Rugsėjo 22 dieną iš Utenos į Šiaudinius ir atgal dviračiais mynė arti 30 uteniškių, kurie nepabūgo prastoko oro. Šis Utenos rajono savivaldybės administracijos ir visuomenės sveikatos biuro organizuotas dviračių žygis buvo skirtas Dienai be automobilio. Organizatorių teigimu, norėjosi sulaukti ir daugiau dalyvių, tačiau daugeliui planus sujaukė gamta. Tačiau patys ryžtingiausi apsirengė specialią nuo lietaus saugančią aprangą ir leidosi į žygį.

„Blogo oro nėra, būna tik prasta apranga”, – juokavo vienas iš dalyvių, įsitikinęs, kad įveikti 18 kilometrų atstumą – vieni niekai. Kol prie Utenos rajono savivaldybės administracijos pastato susirinkę dalyviai registravosi ir puošėsi ryškiomis geltonomis liemenėmis, jų pasveikinti atskubėjo ir rajono meras Alvydas Katinas, linkėdamas ne tik geros kelionės, bet ir pažadėdamas, kad ateityje dviratininkai galės džiaugtis sutvarkytais dviračių takais. Už pažadus neliko skolinga ir Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriaus vedėja Rosita Deveikienė, kuri rajono vadovui padovanojo dviratininko šalmą, o visuomenės sveikatos biuro specialistės pasirūpino raudonais marškinėliais.
Utenos rajone organizuojamų žygių niekada nepraleidžiantis Vyžuonų seniūnijos seniūnas Audrius Remeikis atskubėjo vos kelioms minutėms likus iki dviračių žygio ir, pasipuošęs mėlynais marškinėliais su užrašu „Minam į Vyžuonas”, juokavo, kad šį kartą teks įveikti gerokai trumpesnį atstumą nei iki Vyžuonų.

Autorės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas