5 dovanų idėjos, stiprinančios darbuotojų ryšį

Kone kiekvienas darbdavys žino, kad norint sukurti tvirtesnę komandą, verslo dovanos – vienas iš efektyviausių sprendimo būdų. Tuo pačiu ne tik stiprinamas darbuotojų ryšys, bet ir didinamas įmonės žinomumas. Tad patariama neapsiriboti tik kalėdiniu laikotarpiu. Atsižvelgiant į tai, straipsnyje pateikiamos galimos dovanų idėjos.

1. Naudingos kanceliarinės prekės

Kanceliarinės prekės yra bene populiariausios verslo dovanos, kurias galima naudoti tiek laisvalaikiu, tiek darbo metu. Šias smulkias, tačiau gana reikšmingas dovanas galima įteikti reguliariai. Juk nėra nesibaigiančių rašiklių, pieštukų ar užrašinių. Atsižvelgiant į tai, patariama sukurti darbuotojo rinkinį, kurį sudarytų būtiniausi kanceliariniai reikmenys.

Kokybiškai supakuokite kanceliarijos reikmenis ir kreipkitės į patikimą siuntų tarpininkavimo tarnybą, kuri saugiai pristatys siuntą visiems darbuotojams. Tokiu būdu galėsite patogiai sekti siuntos pristatymą skiltyje „siuntos sekimas čia“, o darbuotojas bus maloniai nustebintas tiek dovana, tiek greitu ir profesionaliu pristatymu.

2. Funkcionalūs daiktai kasdienai

Taip pat galima įteikti ir praktiškas dovanas, pavyzdžiui, kelioninius krepšius, kuprines, gertuves ar termosus. Renkantis šias dovanas, svarbiausia atsižvelgti į gaminių kokybę. Ant kuprinių, krepšių, termosų ir gertuvių, pagamintų iš tvirtų medžiagų, užklijuotas ar išgraviruotas įmonės logotipas laikysis ilgiau. Be to, tokio tipo gaminiai puikiai reprezentuoja įmonę, kad kokybė svarbiau už kiekybę.

3. Elektronikos prietaisai

Priklausomai nuo darbo pobūdžio, darbuotojus galima nustebinti ir elektronikos prietaisais. Pavyzdžiui, jeigu didžioji darbo dalis praleidžiama prie kompiuterio, ausinės, šakotuvai ar USB atmintinės gali būti puikus pasirinkimas. Žinoma, jeigu darbo pobūdis kitoks, taip pat galima įteikti elektros prietaisus. Šiuo atveju patariama rinktis universalesnius gaminius, pavyzdžiui, ausines ar garso kolonėles.

4. Patogi apranga

Norint sukurti komandinę dvasią ir didinti darbuotojų įsitraukimą, rekomenduojama jiems įteikti patogius drabužius. Tai gali būti tiek marškinėliai, tiek džemperiai ar net kepurės. Renkantis šiuos, svarbu atsižvelgti ne tik į vyraujančias stiliaus idėjas, bet ir į drabužių, aksesuarų medžiagas, iš kurių yra pagaminti. Jeigu ketinama spausdinti įmonės logotipą, įvertinkite ir spalvas, kad šios derėtų tarpusavyje.

5. Skanūs užkandžiai

Visiems žinoma, kad mėgstamas desertas ar užkandis visuomet praskaidrina dieną. Tad kodėl jo neįteikus darbuotojams? Galima bent kartą į savaitę darbuotojus pavaišinti skanumynais. Žinoma, atsižvelgiant į šių dienų sveikatingumo svarbą, rekomenduojama ieškoti maistingesnių užkandžių ar desertų. Darbuotojai, susibūrę prie vieno stalo, pasidalins tiek asmeniniais nutikimais, tiek su darbu susijusiomis užduotimis. Tad tokiu būdu stiprinamas kolegų tarpusavio ryšys.

Taigi, visos šios idėjos gali sustiprinti tarpusavio kolegų ryšį. Galima praktikuoti tiek vieną, tiek kelias idėjas. Tačiau norint pasiekti efektyviausią rezultatą, rekomenduojama atlikti apklausą ir paklausti pačių darbuotojų, kas jiems labiausiai patiktų. Visgi, jeigu norite nustebinti, sukurkite rinkinį, kurį tiesiai į namus ar biurą pristatytų kurjerių tarnybos. Be to, galima pridėti trumpą, ranka rašytą laiškelį, kuris suteiks asmeniškumo dovanai.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas