3 būdai, leidžiantys sumažinti riebalų kiekį kūne

Tiek antsvoris, tiek nutukimas tampa vis didesne pasaulio problema. Technologijos keičia žmonių kasdienį gyvenimą ir laisvalaikio praleidimą. Žinoma, kūno sudėjimui turi įtakos ir genetika. Kartais kūno svoris auga savaimę ir šį sunku sukontroliuoti. Tad jaučiantiems diskomfortą dėl kūno, šiame straipsnyje pateikiame 3 būdus, kurie leis sumažinti kūno riebalus.

1. Plastinė operacija

Perteklinis kūno riebalų kiekis gali varginti tiek moteris, tiek vyrus. Riebalai dažniausiai kaupiasi ant šlaunų, sėdmenų, pilvo, žastų, kaklo ir pasmakrės. Norint lengvai atsikratyti riebalų, greičiausias ir efektyviausias sprendimas, kurį rekomenduoja specialistai – liposakcija.

Operacijos metu, priklausomai nuo situacijos, nusiurbiama nuo 200 iki 2000 ml riebalų. Perteklinių audinių šalinimui naudojami tuščiaviduriai nerūdijančio plieno vamzdeliai ir atliekami maži, apie 1 cm dydžio, pjūviai. Pilnas kūno kontūras susiformuoja maždaug po 3–4 mėnesių. Tačiau svarbu priminti, kad galutiniam procedūros rezultatui didelę įtaką daro paciento odos elastingumas ir standumas.

2. Sveika mityba

Kitas natūralus būdas leidžiantis numesti papildomus kilogramus – sveika, subalansuota mityba. Specialistai pataria į kasdienį maisto racioną įtraukti daugiau baltymų ir maistinių skaidulų. Baltymai yra statybinė raumenų medžiaga, kuri suteikia sotumo jausmą. Baltymų galima gauti kartu su mėsa, žuvimi, lęšiais, kiaušiniais ir pieno produktais.

Taip pat rekomenduojama įtraukti ir vaisius, tačiau juos vartoti patariama pirmoje dienos pusėje. Daržoves galima valgyti bet kuriuo paros metu, tiek ryte, tiek vakare. Svarbiausia valgyti mažesnėmis porcijomis, tačiau dažniau. Tokiu būdu suaktyvinama medžiagų apykaita.

3. Reguliarus fizinis aktyvumas

Vienas geriausių būdų sudeginti vidinius raumenis – aktyvios treniruotės. Aišku, ne visiems intensyvios treniruotės patinka, todėl galima plaukioti, važinėti dviračiu ar vaikščioti ilgesnius atstumus. Žinoma, taip pat svarbu atlikti ir jėgos pratimu su savo kūno svoriu, o vėliau svarmenimis ar pasipriešinimo gumomis.

Norint pasiekti puikių rezultatų, geriausia derinti intensyvius ir jėgos pratimus kartu. Tokiu atveju galima ne tik numesti svorio, bet ir padailinti kūno linijas. Kūnas atsikratys perteklinių riebalų ir taps tvirtesnis. Svarbiausia viską daryti palaipsniui ir nepersistengti.

Visi aukščiau minėti būdai gali sugrąžinti dailias kūno linijas. Riebalų nusiurbimas greitai ir efektyviai pašalins perteklinius audinius, o sveika mityba ir fizinis aktyvumas – sustiprins kūną. Geriausiam rezultatui pasiekti, rekomenduojama taikyti visus 3 būdus. Susigrąžinsite pasitikėjimą savimi, tapsite tvirtesni ir ištvermingesni. Tad geresnė savijauta – garantuota.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas