Visuomeniniu konsultantu dirbti pradėjęs E. Kulikauskas žada pasitelkti ir „Ciniško chirurgo“ plunksną

Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio visuomeniniu konsultantu pradėjo dirbti Utenos ligoninėje dirbantis abdominalinės chirurgijos gydytojas Edgaras Kulikauskas, socialinių tinklų erdvėje geriau žinomas „Ciniško chirurgo“ pseudonimu. Teikti visuomeninio konsultanto paslaugas E. Kulikauskas pasisiūlė pats savo iniciatyva, o po pokalbio su ministru sutarta dėl tolesnio bendradarbiavimo.

„Turbūt reikėtų pradėti nuo to, kad aš labai džiaugiuosi gavęs galimybę prisidėti prie ministro A. Dulkio komandos, nes labai žaviuosi šiuo žmogumi. Kita vertus, visuomeninio konsultanto pareigų per daug nesureikšminu, kadangi jos maždaug prilygsta kamuolio padavinėtojo iš užribio pozicijai. <…> Labai tikiuosi, kad bendradarbiavimas bus našus ir po finalinio švilpuko paaiškės, kad kamuoliai visgi buvo paduoti laiku ir vietoje.“, – teigė E. Kulikauskas.

Būdamas mediku Utenos ligoninėje, E. Kulikauskas naujose pareigose aiškiai mato savo misiją.

„Mano supratimu, visuomeninio konsultanto pareigos yra būtent ta trūkstama jungtis tarp SAM ir medikų praktikų. Mes ministeriją girdim ir matom, o atgalinis signalas yra labai silpnas, ypač iš regionų“, – įsitikinęs E. Kulikauskas.

Naujasis visuomeninis konsultantas neatmeta galimybės dirbdamas šioje pozicijoje, jei tai būtų naudinga ministrui, pasitelkti ir aštrią „Ciniško chirurgo“ plunksną, išverčiančią medicininius dalykus į žmonių kalbą.

SAM primena, kad remiantis Vyriausybės įstatymu, ministras savo įgaliojimų laikotarpiu gali turėti visuomeninių konsultantų, kurie ministro prašymu neatlygintinai teikia jam konsultacijas, pasiūlymus, išvadas ir kitą informaciją.

Sveikatos apsaugos ministerijos ir laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas