Utenoje pirmąkart suspindo kalėdinių eglučių alėja

Dauniškio ežero pakrantėje sužibo 61 kalėdinė eglutė. Į kalėdinę bendrystės akciją, kurią globoja Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, įsitraukė įmonės, įstaigos, seniūnijos, organizacijos, bendruomenės, bendrijos, kolektyvai ir iniciatyvinės grupės. Dauguma eglučių išsiskiria savo originalumu ir puikiai atspindi įmonės ar įstaigos veiklą, o dalyviai, įsitraukę į šią akciją, jau generuoja mintis, kaip eglę puoš kitąmet.

Gruodžio 1-ą vykusiame kalėdinių eglučių alėjos atidaryme dalyvavęs meras M. Kaukėnas dėkojo visiems, kurie prisijungė prie šios pirmąkart Utenoje vykstančios akcijos, ir sakė tikintis, kad kitąmet bus sulaukta dar daugiau dalyvių.

Sumanymu papuošti Dauniškio ežero pakrantę, suvienyti įmones, įstaigas džiaugėsi ir prie eglučių alėjos sutikti uteniškiai, galintys pasigrožėti originaliomis eglutėmis, papuoštomis įvairiausiais simboliais, žaisliukais švieselėmis… Štai VšĮ „Utenos Utenis“ žaliaskarę papuošė mėlynais sportiniais bateliais, UAB „Utenos komunalininkas“ įrengė net tris eglutes: vieną didesnę, kitas dvi mažesnes su šios įstaigos atributais – kastuvu ir šluota. Ant medinės Utenos socialinės globos namų eglės nutūpė mediniai paukštukai, o Utenos verslo informacijos centro eglės šakose išsirikiavo kalėdinės dovanos.

Visą straipsnį skaitykite antradienio laikraštyje „Utenos diena“.

Linos Narčienės fotoreportažas

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas