Uteniškiai pačiūžomis jau raižo čiuožyklos ledą

Sekdama užsienio ir kitų didžiųjų šalies miestų pavyzdžiu, veiklių, iniciatyvių ir sportiškų uteniškių grupelė negailėjo nei laiko, nei finansų, nei savo pastangų – jie atidarė čiuožyklą Utenoje. Šiomis dienomis pradėjusi veikti šalia Utenos daugiafunkcio sporto centro įsikūrusi čiuožykla jau subūrė pirmuosius čiuožėjus.

Kaip portalui udiena.lt sakė vienas šios čiuožyklos įkūrėjų verslininkas Gintautas Burneika, kuris užima ir Utenos ledo ritulio komandos kapitono pareigas, jis visuomet su pavydu stebėjęs užsienyje ir Lietuvos miestuose esančias čiuožyklas, kurios nuolat pilnos žmonių. Daug šalių aplankęs G. Burneika atviravo, kad jam visuomet norisi, kad ir Utena žiemą turėtų gyventojų traukos vietą – čiuožyklą.

Jis tikisi, kad ateityje čiuožimas ant ledo dar labiau išpopuliarės, juolab, kad ir nors trumpą laiką mieste žiemomis veikianti čiuožykla sulaukia vis didesnio gyventojų susidomėjimo.

Grupelė uteniškių, tarp jų ir Utenos ledo ritulio komandos entuziastai Utenoje – Vladimiras Naumovas, broliai Donatas ir Dalius Gudeliai, Stasys Asmanavičius, negailėjo nei darbo, nei investicijų, todėl atsirado galimybė miesto gyventojams džiaugtis žiemos teikiamais malonumais.

Kaip pasakojo G. Burneika, už 10 tūkst. įsigijus panaudotą ledo liejimo techniką tolygiai suformuojamas ledas. „Taip pat turime nusipirkę į šaldymo įrangą, – dėstė pašnekovas. – Galėtumėme turėti ledą septynis mėnesius, tad čiuožykla Utenoje galėtų veikti, tarkim, nuo spalio pabaigos ir iki kovo vidurio. Iš Lietuvos ledo ritulio federacijos sulaukėme pasiūlymų statyti didelę čiuožyklą Utenoje. Galbūt kitąmet, jei padės rajono valdžia, bandysime šią mintį įgyvendinti“.

Nemokama čiuožykla kasdien veikia nuo 11–22 valandos.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas