Stikliuko nevengiantiems – ir jūra iki kelių

Praėjusį savaitgalį Utenos rajone netrūko girtų asmenų šėliojimo: vieni girti mušėsi, kiti drąsiai sėdo prie automobilio vairo, apgadino transporto priemonę.

Kaip pirmadienio rytą informavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, šeštadienį jie vyko į Ilčiukus, kur neblaivus asmuo (2,82 prom.) smurtavo prieš moterį – jai taip pat nustatytas girtumas, siekęs 2,38 prom. Vyriškis sulaikytas ir uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Pareigūnai nemažai darbo turėjo ir keliuose bei gatvėse: šeštadienį Utenoje, Joneliškio gatvėje, patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Volvo“ ir jo vairuotojui, gimusiam 1970 metais, nustatytas 2,14 prom. girtumas.

Sekmadienį gerokai apgirtęs vairuotojas taip pat nepabūgo sėsti prie automobilio „Audi“ vairo. Transporto priemonė policijos pareigūnų buvo sustabdyta Ukmergės gatvėje. Vairuotojas įpūtė 1,85 promiles.

Eismo įvykis užfiksuotas buvo ir Gaspariškių gatvėje. Iš šeštadienio į sekmadienį naktį policininkus informavo, kad minėtoje gatvėje po eismo įvykio rastas apgadintas automobilis BMW 530. Nustatyta, kad šią transporto priemonę vairavo 1995 metais gimęs vyras, kuriam nustatytas 2,47 prom.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas