Didžiojoje kalėdinėje Utenos mugėje – nuo uteniškių pagamintos produkcijos iki alyvmedžio drožinių iš Palestinos

Gruodžio 17 dieną Utenos daugiafunkcis sporto centras tapo kalėdiniu miesteliu po vienu stogu. Čia susibūrė daugybė skirtingų kalėdinių dovanų, aprangos ir aksesuarų kūrėjų bei maisto gamintojų, o Didžiosios kalėdinės Utenos mugės lankytojai įsigijo ne tik dovanų, bet ir gardumynų kalėdiniam stalui.

Lankytojus pasitiko ir gausus tiek tradicinių, tiek gurmaniškų maisto produktų asortimentas, kuriame – natūralūs aliejai, prieskoniai ir pagardai, naminė duona, pyragai, sūriai, rūkyti bei vytinti mėsos gaminiai, medaus bei šaltalankių produktai. Taip pat rūšinė kava, arbata bei skanėstai vaikams. Džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą – dovanų idėjas, puošmenas namams, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms bei prekes vaikams – pristatė ir uteniškiai bei mugės prekeiviai iš kitų miestų.

Mugėje sulaukta ir svečių – iš Palestinos atvyko tautodailininkai Victor Qumsich, Nadia Abu Shattas, Alber Zakariya, kurie pirkėjams pristatė rankų darbo drožinių iš alyvmedžio.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas