70-metį švenčianti trenerė įsitikinusi: geriausias vaistas nuo senatvės – darbas su vaikais

Utenos daugiafunkciame sporto centre rankinio trenere dirbanti Regina Butkienė gruodžio 15 dieną šventė 70-mečio sukaktį. Apie 15 sportininkių kartų išauginusi moteris teigė, kad būti aikštelėje jai dar nenusibodo. Aktyvi, sportinę formą palaikanti trenerė papasakojo apie savo karjerą, laikmetį, padiktavusį tam tikrus pokyčius, ir kitas įdomybes.

Profesinę karjerą tęsia beveik pusė amžiaus

R. Butkienė rankinio trenere Utenoje dirba 47 metus, o ši sporto šaka ją sužavėjo dar vaikystėje.

„Kai sporto mokykloje atsirado rankinis, mes abi su seserimi ir pradėjome jį lankyti. Būdama septintoje ar aštuntoje klasėje aš pradėjau galvoti, kad norėsiu būti rankinio trenere. Pirma į Lietuvos valstybinį kūno kultūros institutą (dabar Lietuvos sporto universitetas – aut. past.) įstojo mano sesuo, o paskui aš. Va taip ir ėjome. Nekeičiau darbo ir tokios minties neturėjau, kad galėčiau kažką kita dirbti. Ir dar iki dabar man šis darbas neatsibodo. Visada norėjau dirbti, visada buvo daug vaikų, norinčių užsiimti šiuo sportu“, – apie savo pašaukimą treniruoti vaikus pasakojo pašnekovė.

Uteniškė po studijų norėjo grįžti dirbti į Uteną. Nors darbo pasiūlymų buvo sulaukusi ir Pabradėje (Vilniaus r.), ir Šiauliuose. Moteris tikino esanti savo krašto patriotė, todėl niekur iš čia ir nenorėjo išvažiuoti.

Baigusi studijas pašnekovė pradėjo dirbti Utenos sporto mokykloje, vėliau ši įstaiga tapo Utenos kūno kultūros ir sporto centru, o šiuo metu R. Butkienės darbovietė, kurioje ji tebedirba nuo jaunystės, vadinasi Utenos daugiafunkciu sporto centru.

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio laikraštyje „Utenos diena“.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas