Šiandien į Uteną atvyksiantis V. Pranckietis susitiks su gyventojais

Kaip informavo Utenos rajono savivaldybės administracija, tęsdamas vizitus po šalies savivaldybes, šiandien, lapkričio 3 dieną, Utenos rajono savivaldybėje lankysis Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Vizito tikslas – susitikti su Utenos rajono savivaldybės vadovais, aptarti aktualius rajonui klausimus ir susipažinti su Utenos rajone veikiančiomis verslo įmonėmis, kitomis įstaigomis. Seimo Pirmininkas Utenos kultūros centre susitiks ir su gyventojais.

Pirmiausia svečias Utenos rajono savivaldybės administracijoje susitiks su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu ir kitais savivaldybės administracijos vadovais. Susitikime bus aptarti šios kadencijos Seimo atlikti darbai ir artimiausi planai. Meras A. Katinas žada supažindinti Seimo Pirmininką su Utenos rajono savivaldybės nuveiktais darbais, pasiekimais įvairiose srityse. Jis taip pat papasakos apie 2018 metų savivaldybės planuojamus projektus, veiklą, Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio programos Utenos rajone gaires.

Vėliau Seimo Pirmininkas surengs spaudos konferenciją Utenos rajono žiniasklaidos atstovams.

Po pietų, 14 val., V. Pranckietis lankysis Utenos verslo įmonėse. Pirma įmonė – AB „Umega“. Seimo Pirmininkas domėsis įmonės gaminama produkcija, modernių technologijų taikymu metalo apdirbimo srityje, eksporto galimybėmis.

Antra įmonė, kurioje lankysis V. Pranckietis, – AB „Utenos trikotažas“, viena didžiausių ir moderniausių trikotažo produkcijos gamybos įmonių Centrinėje ir Rytų Europoje. Seimo Pirmininkas bus supažindintas su bendrove, kaip socialiai atsakinga įmone, gamybos etapais, inovatyvia gamyba, produkcija ir kt.

Svečias 16 val. užsuks į Utenos A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką, kurioje susitiks su bibliotekos darbuotojais, domėsis knygų fondu, bibliotekoje vykstančiais renginiais, pabendraus su lankytojais.

Baigiantis vizitui Seimo Pirmininkas V. Pranckietis susitiks su Utenos rajono visuomene. Susitikime bus aptarti uteniškiams rūpimi klausimai, diskutuojama aktualiomis temomis. Seimo Pirmininkas atsakys į uteniškių pateiktus klausimus.

Utenos rajono savivaldybė gyventojus kviečia atvykti į susitikimą Utenos kultūros centre su Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininku V. Pranckiečiu lapkričio 3 dieną (penktadienį) 17 val.

„Utenos dienos“ inf., LRS nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas