Paminėta Saugaus eismo diena

Minint Saugaus eismo dieną Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasėje Veiklos organizavimo ir prevencijos grupės pareigūnai, kartu su VĮ „Utenos regiono keliai” atstove S. Dindaite surengė atvirų durų dieną visiems, kurie norėjo pagilinti savo saugaus eismo žinias.

Į keturias valandas trukusį renginį atvyko daug Utenos miesto gyventojų, kur pareigūnai juos supažindino su Kelių eismo taisyklių laikymosi svarba, parodė Kelių policijos naudojamą įrangą skirtą pažeidimams nustatyti ir juos užfiksuoti bei papasakojo apie dažniausiai eismo dalyvių padaromus teisės pažeidimus, informavo apie neseniai įsigaliojusį administracinių nusižengimų kodeksą.
„Utenos regiono kelių” atstovė S. Dindaitė susirinkusiems dalijo šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitus, bei bukletus su informacija apie saugų elgesį keliuose.
Balandžio 6 dieną Utenos AVPK Kelių policijos skyrius vykdė prevencinę priemonę „Šviesoforas”, kurios tikslas buvo drausminti vairuotojus, pėsčiuosius, kad eismo dalyviai tinkamai laikytųsi šviesoforo signalų reikalavimų ir taip padidinti eismo saugumą keliuose. Priemonės metu buvo išaiškinti šeši KET pažeidimai, kai vairuotojai į šviesoforo reguliuojamas sankryžas įvažiavo esant draudžiama geltonam/raudonam šviesoforo signalui. Iš viso balandžio 6 d. Utenos AVPK Kelių policijos pareigūnai išaiškino 10 Kelių eismo taisyklių pažeidimų, užfiksavo 21 greičio viršijimo atvejį, taip pat buvo užfiksuotas vienas mėginimas papirkti kelių policijos pareigūnus.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas