Ignalinos kredito unijoje – ne tik lengvatinė paskola automobiliui atsinaujinti, bet ir partnerių dovanos

Ignalinos kredito unija, Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė, šių metų pavasarį paskelbė vartojimo paskolų akciją automobiliui įsigyti. Unijos klientams, nutarusiems atsinaujinti savo transporto priemonę, yra siūloma paskola su 7 proc. metinėmis palūkanomis.

Maža to, prie akcijos Ignalinos kredito unija prikalbino prisijungti ir degalinių tinklą „Viada“. Todėl nuo šiol visi žmonės, unijoje paėmę šią paskolą, gaus ir ypatingą minėto degalinių tinklo dovaną – „Viada VIP“ kortelę, suteikiančią 7 centų nuolaidą litrui pasirinktų degalų, arba 10 eurų vertės „Viada“ kavos kortelę.

„Esame bendruomenės bankas, tad į įvairias akcijas stengiamės kuo aktyviau įtraukti savo partnerius. „Viada“ mūsų krašte turi išvysčiusi platų degalinių tinklą, todėl labai džiaugiuosi, kad jie priėmė mūsų pasiūlymą bendradarbiauti. Iki šiol mus su „Viada“ siejo tai, kad jau kelerius metus kartu esame vieno iš žymiausių Lietuvos lenktynininkų – Antano Juknevičiaus – rėmėjai. Dabar gi atsiranda ir naujos sąsajos: bendra veikla, kuri galiausiai yra naudinga mūsų ir „Viada“ klientams“, – džiaugiasi Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Šis bendradarbiavimas paskatino uniją pratęsti akcijos, skirtos atnaujinti automobiliui, vykdymo laiką – ji tęsis iki šių metų rugpjūčio 1 d.

„Labai tikiuosi, kad šis pavyzdys įkvėps mus ir kitas mūsų regiono įmones ateityje suremti pečius ir imtis bendros veiklos“, – sakė V. Čeponienė.

Pasinaudoti šia paskola galima ir neapsilankius unijos skyriuose. Formalumai gali būti sutvarkyti nuotoliniu būdu. Visiems, norintiems gauti šią paskolą, belieka susisiekti su Ignalinos kredito unijos centriniu skyriumi tel. (8 386) 52 561, el. paštu ignalina@kreda.lt ar bet kuriuo regioniniu skyriumi Utenoje, Švenčionyse, Pabradėje, Zarasuose ar Visagine.

Daugiau informacijos apie akciją galima rasti interneto svetainėje www.kreda.lt/auto, taip pat visose Šiaurės Rytų Lietuvos „Viada“ degalinėse.

Ignalinos kredito unijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas