2016-ieji mūsų rajono sportininkams – ypač derlingi
Sportas2016-ieji mūsų rajono sportininkams – ypač derlingi
2016 gruodžio 29, Ketvirtadienis 14:51

2016-ieji mūsų rajono sportininkams – ypač derlingi

2016-ieji mūsų rajono sportininkams – ypač derlingi
 • Lina NARČIENĖ
 • 22 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kasmet baigiantis metams Utenos daugiafunkcis sporto centras (DSC) surengia šventę geriausių rezultatų pasiekusiems sportininkams ir jų treneriams. Tokia šventė su dideliu tortu, sveikinimais ir linkėjimais surengta Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, kur pasidžiaugta 2016 metais metais, kurie buvo labai derlingi sporto pasaulyje.

O šie metai, pasak renginio vedėjo Lino Bražionio, buvo labai prasmingi ir rezultatyvūs: 2016-ieji Utenos sportininkams – olimpiniai metai. Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse Lietuvos garbę gynė ir Utenos DSC išugdyti sportininkai – tai Alvydo Surgauto auklėtinė Simona Krupeckaitė (dviračių trekas) ir trenerės Sinilgos Bartaševičiūtės auklėtinis Jonas Valančiūnas (krepšinis). Šiais metais buvo organizuotas pagrindinis kompleksinis renginys – Lietuvos jaunučių sporto žaidynės. Utenos rajonas kompleksinėje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą, žaidynėse iškovota 11 medalių.
IX Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse, kur rungtyniavo mėgėjų sporto atstovai, Utenos rajonas antrus metus iš eilės tapo nugalėtoju absoliučioje įskaitoje, aplenkė kitų miestų ir rajonų savivaldybių komandas. Žaidynių nugalėtojais tapo krepšininkai, o Utenos seniūnijos smiginio atstovai iškovojo bronzos medalius.
Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai 2016 metais pelnė per 100 medalių Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo čempionatuose bei pirmenybėse.
Gražų jaunų, sportuoti ir Utenos vardą garsinti nusiteikusių uteniškių būrį pasveikino ir sėkmingų startų linkėjo Utenos rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Petravičius, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, Utenos daugiafunkcio sporto centro direktorius Alvydas Surgautas.
Į geriausių sportininkų pagerbimo vakarą atskubėjęs G. Petravičius, priminęs, kad Utenos rajono savivaldybės taryba sportui populiarinti skiria ypač didelį dėmesį, dėkojo už nuoširdų ir didelį darbą visiems, garsinantiems mūsų krašto vardą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Ir sportininkams, ir jų treneriams dėkodamas R. Kraulišas pasidžiaugė, kad mūsų sportininkai rodo gražų pavyzdį jaunimui.
Atsiimti apdovanojimų buvo kviečiami sportininkai, nuskynę pergalės laurus įvairiose sporto šakose: plaukimo, lengvosios atletikos, dziudo, slidinėjimo, stalo teniso, dviračių sporto, karatė, rankinio.
Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino padėkos už puikius rezultatus IX Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse įteiktos Tomui Markevičiui, Tomui Mackoniui, Aurimui Kvietkauskui, Pauliui Martinoniui, Gintarui Trimoniui, Laimai Zabarauskaitei ir Arvydui Dragūnui.
Už puikius auklėtinių rezultatus 2016 metais mero padėkos įteiktos Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerei Aurelijai Kiršaitei, Vitai Zarankienei, Šarūnui Zlatkui, Aleksandrui Diominui, Svetlanai Dervinienei, Edgarui Koverai, Viliui Jankauskui, Jurgitai Jurkėnienei, Mantui Saliamonui, Kastyčiui Stankevičiui, Jurgitai Kirilovienei, Daivai Šiukščienei, Džiuljetai Černiauskaitei ir Gediminui Paukštei.
Apdovanojimą atsiėmusi plaukimo čempionė Agnė Sorakaitė džiaugėsi, kad šie metai jai buvo patys sėkmingiausi, mat neseniai Anykščiuose vykusiame Lietuvos plaukimo čempionate aplenkė Pasaulio plaukimo čempionę Rūtą Meilutytę. Šiuo metu Dauniškio gimnazijoje IV klasėje besimokanti A. Sorakaitė svajoja apie studijas Lietuvos sporto universitete, kuriame norėtų įgyti trenerės specialybę.

Geriausi 2016 metų Utenos rajono sportininkai:

Gelija Bartaškaitė

Plaukimas

Vaikų gr.

II vieta

Evelina Leiputė

Lengvoji atletika

Vaikų gr.

II vieta

Armandas Bogorodskis

Dziudo

Vaikų gr.

II vieta

Karolis Gadliauskas

Plaukimas

Jaunučių gr.

I vieta

Aistė Morkvėnaitė

Slidinėjimas

Jaunučių gr.

I vieta

Osvaldas Juodelis

Stalo tenisas

Jaunučių gr.

I vieta

Augustas Janulis

Dviračių sportas

Jaunučių gr.

I vieta

Justas Butkus

Plaukimas

Jaunučių gr.

II vieta

Tomas Mikšto

Dviračių sportas

Jaunučių gr.

II vieta

Eitvilas Aželis

Dviračių sportas

Jaunučių gr.

II vieta

Lukas Žvejys

Dziudo

Jaunučių gr.

II vieta

Paulius Ivaškevičius

Lengvoji atletika

Jaunučių gr.

III vieta

Lukas Klevinskas

Plaukimas

Jaunučių gr.

III vieta

Paulina Ivinskytė

Slidinėjimas

Jaunučių gr.

III vieta

Ingrida Kalinauskaitė

Karatė

Jaunučių gr.

III vieta

Aleksandras Kasakovskis

Plaukimas

Jaunučių gr.

III vieta

Rankinio komanda

Rankinis 

Jauniai - jaunimas

I vieta

Julius Strazdas

Karatė

Jauniai - jaunimas

II vieta

Marija Šyvytė

Lengvoji atletika

Jauniai - jaunimas

III vieta

Modestas Katinas

Lengvoji atletika

Jauniai - jaunimas

III vieta

Matas Paukštė

Plaukimas

Jauniai - jaunimas

III vieta

Edvinas Grižas

Lengvoji atletika

Jauniai - jaunimas

III vieta

Kasparas Ubeika

Karatė

Jauniai - jaunimas

III vieta

Karolis Ubeika

Karatė

Jauniai - jaunimas

III vieta

Agnė Sorakaitė

Plaukimas

Suaugusiųjų gr.

I vieta

Ieva Zarankaitė

Lengvoji atletika

Suaugusiųjų gr.

II vieta

Ingrida Musteikienė

Slidinėjimas

Suaugusiųjų gr.

II vieta

Martyna Biliūnaitė

slidinėjimas

Suaugusiųjų gr.

III vieta

Vytauto Ridiko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Iškilmingai įteiktos prestižinės „LTeam apdovanojimų 2019“ statulėlės

  Antradienio vakarą Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyko iškilminga geriausių šalies sportininkų apdovanojimų ceremonija. Šventės metu įteiktos aštuonios prestižinės „LTeam apdovanojimų 2019“ statulėlės, iš kurių septynios atiteko vasaros sporto šakų atstovams.

 • Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

  Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

 • Meilė žemei keliauja iš kartos į kartą

  Kai derliaus aruodai jau pilni, o metai nenumaldomai eina į pabaigą, mūsų rajono ūkininkai buvo pakviesti į tradicinę kas antrus metus rengiamą žemdirbiams skirtą šventę, kurioje buvo atverta apdovanojimų, padėkų ir gražių žodžių skrynia mūsų krašto žemės ūkio produkcijos augintojams ir gamintojams, visiems savo žemę mylintiems žmonėms. Praėjusį penktadienį į Utenos kultūros centrą iš miestelių, kaimų ir atokesnių vienkiemių suvažiavusiems žemdirbiams, metus skaičiuojantiems nuo derliaus iki derliaus, buvo išdalyti apdovanojimai „Metų ūkis 2018“, paskelbti šimtmečio ūkiai.

 • Už didelį kraitį apdovanojimų – šilti padėkos žodžiai sportininkams

  „Šiandien susirinkome pagerbti geriausius Utenos rajono ir Utenos daugiafunkcio sporto centro sportininkus ir trenerius“, – tokiais žodžiais tradicinę sportininkų apdovanojimo ceremoniją pradėjo vedantysis Paulius Čyvas, pabrėždamas, kad jau išrinktas geriausias sportininkų dešimtukas olimpinių sporto šakų grupėje ir penketukas neolimpinių sporto šakų grupėje. Mūsų krašto ir Lietuvos vardą garsinantys pasaulio ir Europos sporto arenose uteniškiai sportininkai paskatinti ir piniginiais prizais.

 • Apdovanoti 2017 metų Lietuvos jaunių ir sporto vilčių nugalėtojai

  Utenos rajono savivaldybėje pagerbti 2017 metų Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių prizininkai bei jų treneriai.

 • Sportininkams padėkojo ir palinkėjo sėkmingų startų

  Kiekvienais metais Utenos rajone renkamas geriausias sportininkų dešimtukas olimpinių sporto šakų grupėje ir penketukas neolimpinių sporto šakų grupėje – šie sportininkai pagerbiami bei jiems įteikiamos padėkos ir piniginiai prizai.

 • Pramonės ir verslo atstovai įvertinti už nuopelnus

  Gruodžio 15-os pavakarę Utenos kultūros centro diskotekų salėje susirinkę apskrities verslo, pramonės, valdžios atstovai ir kiti svečiai tapo dvigubos šventės dalimi. Tądien buvo minimi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) 25 ir PPAR Utenos filialo 20 metų jubiliejai. Vakaro vinimi tapo geriausiųjų apdovanojimai. Šventinę nuotaiką kūrė „Sadūnai".

 • Lietuvos jaunučių sporto žaidynių nugalėtojams – padėkos ir šilti linkėjimai

  Paskutinę lapkričio dieną į Utenos rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus salę susirinko mūsų rajono sportininkai, kuriuos už svarius laimėjimus Utenai pagerbė ir apdovanojo valdžios atstovai.

 • Geriausiems metų aplinkosaugininkams – apdovanojimai ir padėkos

  Per iškilmingą Pasaulinės aplinkos dienos minėjimą praėjusį penktadienį buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojai ir aplinkosaugai itin nusipelnę visuomenės atstovai. Už drąsą gelbėjant skendusį žveją padėkomis apdovanoti ir molėtiškiai Robertas Kuzma, Albertas Vaišvila ir Vaidas Vaišvila.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:700
Vakar apsilankė:8871
Šią savaitę apsilankė:47220
Šį mėnesį apsilankė:47220
Viso (nuo 2015-02-16):13848782
Šiuo metu naršo:
104
2020-06-06
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!