Čempionais tapo „Ekrano“ senjorai

Kovo 2 dieną Molėtuose finišavo Utenos apskrities futbolo federacijos senjorų salės futbolo čempionatas, kuriame triumfavo Panevėžio senjorai.

Atkaklių ir emocingų finalo kovų nepakako išsiaiškinti nugalėtojus – net trys geriausiosios komandos surinko vienodą taškų skaičių, todėl čempionatai paaiškėjo skaičiuojant komandų tarpusavio susitikimuose iškovotus taškus.
Trečiąją vietą iškovojo Utenos „FK „2003″ komanda, antrąją – Ukmergės FK „Vienybė”, čempionų titulą pelnė Panevėžio FK „Ekranas” senjorai.
Visus pirmenybių dalyvius pasveikino ir apdovanojo prizininkus taurėmis bei medaliais UAFF viceprezidentas Artūras Gimžauskas, taip pat paskelbęs ir apdovanojęs geriausius kiekvienos komandos žaidėjus.
UAFF senjorų salės futbolo pirmenybių turnyrinėje lentelėje komandos išsirikiavo: