SportasValdyboje – vertinimai ir pokyčiai
2018 gruodžio 05, Trečiadienis 13:07

Valdyboje – vertinimai ir pokyčiai

Valdyboje – vertinimai ir pokyčiai

Gruodžio 4 dieną vyko VšĮ futbolo klubas „Utenos Utenis“ valdybos posėdis, kuriame įvertintas pasibaigęs 2018 metų sezonas ir aptartos ateities perspektyvos. Posėdį valdybos nariai pradėjo nuo pasibaigusio 2018 metų sezono vertinimo.

Pirmos komandos rezultatai buvo įvertinti „gerai". Nors klubo valdybos pirmininkas Artūras Gimžauskas ir narys Alvydas Gražys siūlė žemesnį vertinimą, kitų narių – Nerijaus Stasiulionio, Rūtos Vinčiūnienės ir Kosto Jovaišos įsitikinimu, reikėtų atsižvelgti į visas aplinkybes, sutrukdžiusias komandai įgyvendinti jai keltus tikslus.

Futbolo akademijos „Utenis" ir bendruomeninės telkimo veiklos, po posėdyje dalyvavusio akademijos vadovo Vaidoto Rastenio apžvalgos, buvo įvertinta puikiai. Ypač daug palankių atsiliepimų sulaukė gausiai neatlygintas veiklas vykdantys klube dirbantys žmonės.
Pritarta, kad ateityje vaikų ir jaunimo ugdymas, bendruomeniniai renginiai bus svarbiausios klubo veiklos sritys.
Posėdyje dalyvavęs klubo „Utenos Utenis" direktorius Marius Treimakas supažindino valdybos narius su finansine klubo padėtimi, finansinėmis priemonėmis, planu ir klubo užsibrėžtu tikslu per artimiausius dvejus metus išspręsti slegiančius finansinius sunkumus.
A. Gimžauskas informavo valdybos narius, kad gruodžio 21 dieną vyksiančiame VšĮ futbolo klubo „Utenos Utenis" dalininkų susirinkime bus svarstomas jo prašymas atšaukti iš valdybos narių. Prašymą A. Gimžauskas pateikė po to, kai priėmė sprendimą dalyvauti pavasarį vyksiančiuose Utenos rajono savivaldybės tarybos rinkimuose.
„Būdamas dalininku ir toliau aktyviai dalyvausiu klubo veikloje. Privalome išsaugoti didžiausią klubo turtą – žmones, kurie dirba, puoselėja klubo vertybes, tiki išsikeltais tikslais ir pasirinktu keliu. Naujuoju klubo valdybos nariu siūlysiu futbolo akademijos „Utenis" vadovą Vaidotą Rastenį, kuris geba įtikinti ir telkti bendruomenę" – teigė A.Gimžauskas.
Vadovaudamasis Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymų pakeitimais prašymą atšaukti iš valdybos narių jį delegavusiai Utenos rajono savivaldybės tarybai pateikė Nerijus Stasiulionis. „Pasikeitusiame įstatyme nurodoma, kad savivaldybės tarybos nario pareigos yra nesuderinamos su valdybos nario pareigomis, todėl paprašiau atšaukti mane iš jos narių, tai turėtų būti svarstoma artimiausiame savivaldybės tarybos posėdyje", – informavo N. Stasiulionis.
Po to, kai klubo dalininkų ir Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžiuose bus atšaukti A. Gimžauskas ir N. Stasiulionis bei patvirtini nauji valdybos nariai, sušauktame Valdybos posėdyje bus renkamas naujas pirmininkas.

„Utenos Utenio" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Naujos asociacijos siekis – nauja kokybė

  Sausio 31 dieną įsteigta nauja asociacija, vienijanti šalies vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo organizacijas. Pagrindinis naujosios asociacijos veiklos tikslas – vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo aplinkos ir veiklos sąlygų, taip pat ugdymo paslaugų kokybės gerinimas.

 • Veiklą vainikavo sezono apdovanojimai

  2018 metų Lietuvos futbolo apdovanojimų šventės metu dviejų nominacijų laimėtojais paskelbti „Utenos Utenis“ ir šio klubo kineziterapeutas Aurimas Tilindis.

 • „Uteniui“ stadioną patikėjo dar penkeriems metams

  Utenos miesto „Utenio“ stadionas perduotas futbolo klubui „Utenos Utenis“ valdyti dar penkeriems metams. Rugpjūčio 30 dienos posėdyje Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė, kad „Utenos Utenis“ pagal panaudos sutartį valdytų „Utenio“ stadioną iki 2023 m. rugpjūčio 31 dienos.

 • Uteniškis futbolo paslapčių mokysis Anglijoje

  Uteniškis Dominykas Pašilys, futbolo akademijos „Utenis“ trenerio Almanto Bražėno auklėtinis, išvyksta į Anglijos „Improtech“ futbolo elitinę akademiją. „Imptotech“ futbolo elitinė akademija, kurioje Dominykas nuo šiol mokysis, treniruosis ir sieks svajonės tapti aukščiausio lygio žaidėju, yra pirmaujanti futbolo akademija Šiaurės Rytų Anglijoje.

 • Vieni laukia išvykų, kiti – futbolo

  Liepos 30 dieną startavo „Utenos Utenio“ vaikų vasaros stovykla. Ne vienas jaunasis dalyvis prisipažino, kad stovyklos nekantriai laukė. Vienus vaikus vilioja įdomios pažintinės vyksiančios veiklos, kiti, kaip mažasis Emilis, pabrėžė, kad jiems svarbiausia – futbolas, ir vis trenerių klausinėjo, kada prasidės treniruotė.

 • Merginų komandoje – seserų desantas

  Futbolo klubo „Utenis“ merginų debiutas Lietuvos moterų futbolo asociacijos (toliau – LMFA) Pirmoje lygoje ypatingas ne tik tuo, kad tai buvo pirmos tokios rungtynės Utenoje, tačiau ir tuo, kad daugiau nei pusę komandos startinės sudėties sudarė sesių poros.
  Gegužės 25 dieną Utenio stadione stebėjusieji klubo„Utenis“ merginų komandos rungtynes kartu tapo unikalaus įvykio liudininkais. Net šešios startinės sudėties žaidėjos į aikštę žengė kartu su seserimi. Vienoms iš jų šis faktas, bent kol kas – nėra labai reikšmingas, kitos, atvirkščiai – pripažįsta, kad aikštėje akies krašteliu seka seserį.

 • R. Vaitukaitis mergaites mokys pamilti futbolą

  Mažiausias futbolo akademijos „Utenis“ mergaites treniruoti pradėjo dusetiškis treneris, futbolo entuziastas Rimas Vaitukaitis.

 • Merginos žengia į Pirmąją lygą

  Vos prieš metus pradėjusi treniruotis futbolo akademijos „Utenis“ merginų komanda nepaliauja stebinusi: žiemą sėkmingai debiutavusios LMFA salės futbolo čempionate, merginos neketina sustoti ir netrukus pradės kovas šalies moterų futbolo Pirmoje lygoje.

 • V. Laurinavičiaus aistra – muzikai ir futbolui

  Valdas Laurinavičius, muzikantas, muzikos pedagogas ir aktyvus sporto bei meninių renginių dalyvis ne vienerius metus dalyvaudamas seminaruose gilinosi į futbolo trenerio darbo specifiką, o neseniai 41-erių uteniškis prisijungė prie futbolo akademijos „Utenis“ trenerių, dirbančių su mažiausiųjų vaikų grupe, kolektyvo.

 • Futbolo klube – permainos

  Kovo 30 dieną vykusiame visuotiniame futbolo klubo „Utenos Utenis“ dalininkų susirinkime pritarta naujos sudėties klubo valdybai ir naujo klubo direktoriaus skyrimui.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:274
Vakar apsilankė:7147
Šią savaitę apsilankė:42668
Šį mėnesį apsilankė:127921
Viso (nuo 2015-02-16):9651679
Šiuo metu naršo:
53
2019-02-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!