Valdyboje – vertinimai ir pokyčiai
SportasValdyboje – vertinimai ir pokyčiai
2018 gruodžio 05, Trečiadienis 13:07

Valdyboje – vertinimai ir pokyčiai

Valdyboje – vertinimai ir pokyčiai

Gruodžio 4 dieną vyko VšĮ futbolo klubas „Utenos Utenis“ valdybos posėdis, kuriame įvertintas pasibaigęs 2018 metų sezonas ir aptartos ateities perspektyvos. Posėdį valdybos nariai pradėjo nuo pasibaigusio 2018 metų sezono vertinimo.

Pirmos komandos rezultatai buvo įvertinti „gerai". Nors klubo valdybos pirmininkas Artūras Gimžauskas ir narys Alvydas Gražys siūlė žemesnį vertinimą, kitų narių – Nerijaus Stasiulionio, Rūtos Vinčiūnienės ir Kosto Jovaišos įsitikinimu, reikėtų atsižvelgti į visas aplinkybes, sutrukdžiusias komandai įgyvendinti jai keltus tikslus.

Futbolo akademijos „Utenis" ir bendruomeninės telkimo veiklos, po posėdyje dalyvavusio akademijos vadovo Vaidoto Rastenio apžvalgos, buvo įvertinta puikiai. Ypač daug palankių atsiliepimų sulaukė gausiai neatlygintas veiklas vykdantys klube dirbantys žmonės.
Pritarta, kad ateityje vaikų ir jaunimo ugdymas, bendruomeniniai renginiai bus svarbiausios klubo veiklos sritys.
Posėdyje dalyvavęs klubo „Utenos Utenis" direktorius Marius Treimakas supažindino valdybos narius su finansine klubo padėtimi, finansinėmis priemonėmis, planu ir klubo užsibrėžtu tikslu per artimiausius dvejus metus išspręsti slegiančius finansinius sunkumus.
A. Gimžauskas informavo valdybos narius, kad gruodžio 21 dieną vyksiančiame VšĮ futbolo klubo „Utenos Utenis" dalininkų susirinkime bus svarstomas jo prašymas atšaukti iš valdybos narių. Prašymą A. Gimžauskas pateikė po to, kai priėmė sprendimą dalyvauti pavasarį vyksiančiuose Utenos rajono savivaldybės tarybos rinkimuose.
„Būdamas dalininku ir toliau aktyviai dalyvausiu klubo veikloje. Privalome išsaugoti didžiausią klubo turtą – žmones, kurie dirba, puoselėja klubo vertybes, tiki išsikeltais tikslais ir pasirinktu keliu. Naujuoju klubo valdybos nariu siūlysiu futbolo akademijos „Utenis" vadovą Vaidotą Rastenį, kuris geba įtikinti ir telkti bendruomenę" – teigė A.Gimžauskas.
Vadovaudamasis Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymų pakeitimais prašymą atšaukti iš valdybos narių jį delegavusiai Utenos rajono savivaldybės tarybai pateikė Nerijus Stasiulionis. „Pasikeitusiame įstatyme nurodoma, kad savivaldybės tarybos nario pareigos yra nesuderinamos su valdybos nario pareigomis, todėl paprašiau atšaukti mane iš jos narių, tai turėtų būti svarstoma artimiausiame savivaldybės tarybos posėdyje", – informavo N. Stasiulionis.
Po to, kai klubo dalininkų ir Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžiuose bus atšaukti A. Gimžauskas ir N. Stasiulionis bei patvirtini nauji valdybos nariai, sušauktame Valdybos posėdyje bus renkamas naujas pirmininkas.

„Utenos Utenio" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Jau šią vasarą Ignalinoje bus žaidžiamas paplūdimio futbolas

  Šią vasarą Ignalinos miesto paplūdimyje prie Gavio ežero bus atidaryta paplūdimio futbolo aikštė, atitinkanti FIFA standartus. Ši idėja gimė praėjusiais metais. Tuomet Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas kreipėsi į Lietuvos futbolo federaciją ir netrukus buvo sutarta dėl bendradarbiavimo.

 • „Utenio“ treniruočių planas – per naktį

  Pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija ir Lietuvoje paskelbtas karantinas tapo nemenku iššūkiu įvairių sporto šakų fizinio rengimo treneriams. Kai kuriems iš jų teko per naktį keisti ilgą laiką ruoštą pasiruošimo sezonui planą ir staigiai persiorientuoti į nuotolines treniruotes namuose. Su tuo teko susidurti „Utenos Utenio“ futbolo klubo ir akademijos fizinio rengimo vadovui ir kineziterapeutui Aurimui Tilindžiui. Utenos komandai pasiruošimo planas buvo dėliojamas pagal „Auri-Dohm“ metodologiją.

 • Europos futbolo čempionatas ir įdomūs faktai apie futbolą

  2020 UEFA Europos futbolo čempionatas bus jau šešioliktas Europos čempionatas, kurį stebėsime 2020 m. birželio 12 d. – liepos 12 d. Šis čempionatas iš ankstesnių išsiskirs tuo, jog pirmą kartą istorijoje futbolo čempionato varžybos vyks 12 skirtingų šalių ir 12 skirtingų stadionų. Pusfinalis ir finalas organizuojamas Londono „Wembley“ stadione. Atrankoje į čempionatą varžosi 55 rinktinės, iš kurių liks 24 komandos, dalyvausiančios šiame Europos futbolo čempionate, kuris taip pat yra ir jubiliejinis – jam bus jau 60 metų!

 • Sekmadienį Utenos stadione – futbolo šventė

  Po penkerių metų pertraukos Utenoje vyks didelė futbolo šventė – sekmadienį „Utenio“ stadione vyks Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynės. Šių rungtynių laukianti Utenos futbolo bendruomenė tikisi, kad tai suteiks motyvacijos ir vietos jaunimui sportuoti.

 • Jaunųjų futbolininkų ugdymu rūpinsis danas

  Futbolo klubas „Utenos Utenis“ pasirašė dviejų metų sutartį su futbolo specialistu iš Danijos Carsten Dohm. Didelę patirtį vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo srityje sukaupęs D. Carsten tapo klubo techniniu vadovu, kuris koordinuos bei užtikrins vaikų ir jaunimo futbolo vystymo programos įgyvendinimą bei vykdymą.

 • Danas tiki Lietuvos futbolo atgimimu

  „Liverpool“ klube dirbęs Carstenas Dohmas įsitikinęs, kad futbolo ateitis – intelektualus žaidėjas. Tapti tokiais jis mokys ir Lietuvos futbolo talentus. Liepos pabaigoje–rugpjūčio pradžioje Utenoje vyks vieno geriausiųjų Danijos vaikų futbolo specialisto Carsteno Dohmo vasaros stovykla. Joje futbolo paslapčių penkias dienas semsis talentingi 14–16 metų paaugliai.

 • Merginų tikslas – garbingai sudalyvauti

  Kovo 31 dieną pirmą kartą istorijoje Utenos merginų futbolo komanda startuos aukščiausioje šalies lygoje. LMFA A lygoje debiutuosiančios FK „Utenis“ merginų komandos pagrindinis tikslas – garbingai sudalyvauti pirmenybėse ir nustebinti pačioms save.

 • UAFF taurę iškovojo Visagino komanda

  Kovo 23 dieną Molėtuose vyko Utenos apskrities futbolo federacijos salės futbolo taurės varžybos, kuriose po atkaklios kovos triumfavo visaginiečiai.

 • Utenoje lankėsi svečiai iš Švedijos ir Islandijos

  Kovo 6 dieną „Utenos Utenį“ aplankė svečiai iš Švedijos ir Islandijos futbolo klubų. Praėjusį rudenį futbolo akademijos „Utenis“ vadovas Vaidotas Rastenis kartu su futbolo klubo „Ataka" atstovais lankėsi Švedijoje ir Islandijoje, kur gilinosi į šių užsienio šalių futbolo sistemas.

 • Čempionais tapo „Ekrano“ senjorai

  Kovo 2 dieną Molėtuose finišavo Utenos apskrities futbolo federacijos senjorų salės futbolo čempionatas, kuriame triumfavo Panevėžio senjorai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:302
Vakar apsilankė:7287
Šią savaitę apsilankė:13605
Šį mėnesį apsilankė:75412
Viso (nuo 2015-02-16):14342572
Šiuo metu naršo:
53
2020-08-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!