Nacionalinio Kauno dramos teatro gastrolės Utenos kultūros centre
KultūraNacionalinio Kauno dramos teatro gastrolės Utenos kultūros centre
2016 lapkričio 02, Trečiadienis 13:48

Nacionalinio Kauno dramos teatro gastrolės Utenos kultūros centre

Nacionalinio Kauno dramos teatro gastrolės Utenos kultūros centre

2016 m. lapkričio 10 d. 18 val.
Įstabi meilės istorija
GENTIS
Vienos dalies spektaklis pagal Ievos Simonaitytės romaną „Aukštujų Šimonių likimas"

Spektaklyje „Gentis", kaip ir Ievos Simonaitytės romane „Aukštujų Šimonių likimas", svarbiausia ne įvykiai, o likimai. Paskutinė Šimonių giminės atstovė Rožė (akt. Inga Mikutavičiūtė) pasakoja publikai jaudinančią savo genties istoriją. Rožė Šimonytė kalba apie jos šeimą išdraskiusį pavydą ir nepakantumą. Ji sugrįžta į tą dieną, kai brolis iš pavydo pražudė brolio Šimonio gyvenimą ugnies liepsnose, pamato meilės svaigulio apakintą mamą Urtę ir lydi ją skausmingoje vienišoje kasdienybėje. Spektaklyje klausiama, ar mokame mylėti ir atleisti, ar mumyse gyva bendrystė?

Režisierius – Agnius Jankevičius
Scenografijos ir kostiumų dailininkė – Laura Luišaitytė
Vaidina: Inga Mikutavičiūtė, Aleksandras Kleinas, Gabrielė Aničaitė, Jūratė Onaitytė, Kęstutis Povilaitis, Daiva Rudokaitė, Gintautas Bejeris.
Premjera – 2014 m. balandžio 12, 13, 16 d.
Trukmė – 2 val.
Bilietų kainos –9 ir 6 Eur (studentams, moksleiviams, neįgaliesiems ir senjorams)
Spektaklyje naudojami dūmų efektai

2014 m. režisierius Agnius Jankevičius apdovanotas Boriso Dauguviečio auskaru už naujų sceninės raiškos priemonių paieškas.
2015 m. Rokiškyje vykusiame festivalyje „Vaidiname žemdirbiams" spektaklis „Gentis" pelnė žiūrovų prizą, o Urtės vaidmens atlikėja Gabrielė Aničaitė buvo išrinkta geriausia antrojo plano aktore.
Bilietus platina Utenos kultūros centras (Aušros g. 49) II-V 15.00-18.00 val. ir dvi valandas prieš renginį.Tel. (8 389) 55888 taip pat www.tiketa.lt (nuoroda: http://www.tiketa.lt/LT/gentis_rez__a_jankevicius_11041)

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Uteniškiai kviečiami į spektaklį

  Balandžio 26 dieną 18 valandą Utenos kameriniame teatre vyks spektaklis „Laikas pakalbėti“ (režisierius Šarūnas Kunickas), kuriame vaidins Rimantė Gudelienė, Valdas Laurinavičius, Vaidas Gudelis, Auktumas Maračinskas ir Daumantas Barčys.

 • Utenoje – Gyvosios dokumentikos spektaklis

  Mus supantis pasaulis nuolat keičiasi, tuo pačiu keičiamės ir mes, mūsų požiūris į gyvenimą, žmones, toleranciją. Jau supratome, kad turime gerbti ir puoselėti ne tik savo etnines šaknis, bet ir tolerantiškai, pagarbiai priimti kitų tautų, kitos odos spalvos žmones, jų kultūrą, papročius, įsitikinimus.

 • Gražiausios spektaklių dainos muzikinėje programoje „Ten seneliai jauni“

  Spalio 11 dieną 18 val. Utenos kultūros centras pavirs vaikų tvirtove, kurioje mėgstamų bardų lūpomis nuskambės gražiausios spektaklių dainos iš muzikinės programos „Ten seneliai jauni". Trys šaunūs aktoriai – Aidas Giniotis, Gediminas Storpirštis ir Andrius Kaniava – bei kompozitorius Sigitas Mickis mažuosius žiūrovus kvies pasiklausyti prieš daug metų spektakliuose skambėjusių dainų, o visus juos atlydėjusius pabūti ten, kur seneliai jauni, o tėvai kaip vaikai.

 • Zuikio Puikio pamoka vaikams

  Balandžio 26 diena Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis" buvo ypatinga. Ir ne tik šios, bet ir kitų ugdymo įstaigų bendruomenėms – „Gandrelio" kolektyvas pastatė naują spektaklį. Tokie vaidinimai yra labai laukiami, o vėliau dar ilgai aptarinėjami grupėse bei namuose.

 • Gimtosios kalbos vakarą nuspalvins spektaklis uteniškių tarme

  Vasario 22 dieną Utenos kultūros centre rengiamas „Gimtosios kalbos vakaras", skirtas Lietuvių kalbos dienoms.

 • Utenoje – spektaklis „Drakonas“

  Spalio 28–30 dienomis Utenos kultūros centre vyks XXIII Lietuvos suaugusiųjų teatrų apžiūros-šventės „Atspindžiai" regioninis turas.
  Sekmadienį, spalio 30 dieną, bus galimybė pamatyti Rokiškio liaudies teatro mėgėjų spektaklį „Drakonas". Tai pasaka suaugusiems pagal Jevgenijų Švarcą „Drakonas" (režisierius Rytis Saladžius).

 • Daugailių teatralai parodė premjerą „Seserys“

  Birželio 11 dieną Daugailiuose įvyko Utenos kultūros centro Daugailių skyriaus mėgėjų teatro premjera – spektaklis pagal Viktoro Miliūno „Seserys" (režisierė Jūratė Paliulienė).

 • Utenoje – išskirtinio grožio Flamenko šokio teatro „Sandra Domingo“ premjera

  Jau balandžio 24 d. į Utenos kultūros centrą sugrįžta Flamenko šokio teatras „Sandra Domingo" su nauju premjeriniu flamenko šokio spektakliu „FIESTA: valgyk, melskis ir mylėk".

 • Premjera sukvietė sudeikiečius

  Balandžio 2 dieną Utenos kultūros centro Sudeikių salė ūžė nuo gausiai susirinkusios publikos. Artimieji, pažįstami, draugai, kaimynai susirinko pasižiūrėti šio skyriaus kultūrinių renginių organizatorės Angelės Dikmonienės režisuoto spektaklio pagal Žemaitės komediją „Apsiriko".

 • Tėvų staigmena vaikus paliko be žado

  Kovo 30-os rytą Rapolo Šaltenio progimnazijos aktų salėje skambėjo čia besimokančių vaikų ir ugdymo įstaigos svečių juokas. Progimnazijos mokinių tėvai pagaliau sulaukė dienos, kuomet galėjo savo atžaloms padovanoti ilgai nuo jų slėptą siurprizą – nuotaikingą spektaklį apie tris paršiukus ir jų draugus. Mažieji neteko amo sužinoję, kad scenoje straksėję paršiukai, meška, Raudonkepuraitė ar vilkas – jų tėvai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2774
Vakar apsilankė:5435
Šią savaitę apsilankė:2774
Šį mėnesį apsilankė:13588
Viso (nuo 2015-02-16):14280748
Šiuo metu naršo:
74
2020-08-03
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!