Utenos kolegija naujus studijų metus pasitiks neįprastai

Rugsėjo 3 dieną semtis mokslo ir žinių į ugdymo įstaigas po vasaros atostogų sugrįš mokiniai, o Utenos kolegija pasitiks gausų būrį studentų. Šiais studijų metais Utenos kolegijos duris pravers beveik 400 pirmakursių. Per bendrąjį priėmimą į kolegiją priimta 8 proc. daugiau studentų nei pernai.

Šiuo metu kolegijoje vis dar vyksta tiesioginis priėmimas į pirmą ir aukštesnius kursus, taigi priimtųjų skaičius kasdien keičiasi. Į populiariausių studijų programų penketuką įeina Kosmetologija, Bendrosios praktikos slauga, Socialinis darbas (ištęstinės studijos), Kineziterapija, Verslo vadyba (ištęstinės studijos). Kaip ir visoje šalyje, mažiau populiarios yra technologinės studijų programos.
Naujus studijų metus Utenos kolegija pradės rugsėjo 3 dieną 11 valandą šventine paskaita, skirta akademinei bendruomenei ir miesto visuomenei. Utenos kultūros centre paskaitą skaitys profesionalus lektorius, organizacijų vidinės kultūros ekspertas, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas Mindaugas Vidugiris.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas