Adolfo Šapokos gimnazijoje – dviguba šventė
JaunimasAdolfo Šapokos gimnazijoje – dviguba šventė
2016 vasario 11, Ketvirtadienis 10:21

Adolfo Šapokos gimnazijoje – dviguba šventė

Adolfo Šapokos gimnazijoje – dviguba šventė
 • 30 foto

Vasario 10 dieną sausakimšoje Adolfo Šapokos gimnazijos aktų salėje vyko šventinė pamoka, skirta mūsų kraštiečio, pirmosios Lietuvos istorijos knygos autoriaus Adolfo Šapokos 110-osioms gimimo metinėms ir Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Gimnazijos direktorius Saulius Brasiūnas kreipdamasis į mokyklos bendruomenę ir šventinės pamokos svečius sakė, kad vasario mėnuo gimnazijai – ypatingas metas. „Visa tauta švenčia Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, o mūsų gimnazija mini ir kitą garbingą datą – kraštiečio istoriko Adolfo Šapokos gimimo sukaktį", – sveikindamas visus, susirinkusius į dvigubą šventę, kalbėjo S. Brasiūnas.

Netradicinė pamoka prasidėjo ne aidinčiu skambučiu, o vieningu Lietuvos himno giedojimu. Mokiniai susirinkusiuosius džiugino savo vaidinimais, šokiais, dainomis, o svečiai negailėjo gimnazijos bendruomenei sveikinimo žodžių ir atminimo dovanų. Per šventinę pamoką buvo pagerbti geriausi mokiniai ir istorijos mokytoja Birutė Kairienė, skyrusi ypatingai daug dėmesio Adolfo Šapokos atminimo įamžinimui.

Laikraščio „Utenos diena" inf., D. Kazokaitės nuotr.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image DSC_1625.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1628.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1629.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1630.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1639.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1641.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1642.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1646.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1647.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1649.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1655.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1658.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1659.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1663.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1664.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1667.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1670.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1673.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1674.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1677.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1681.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1683.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1688.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1696.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1698.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1701.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1703.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1709.jpg
 • Click to enlarge image DSC_1712.jpg
 • Click to enlarge image Pirma.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Užsuk į Atvirą jaunimo centrą!

  Utenoje, Lauko g. 19A, veikia Atviras jaunimo centras (AJC). Čia jau trejus metus darbo dienomis lankytojai priimami nuo 13 val. iki 20 val. Miesto gyventojams jaunimo centras gali būti geriau žinomas Atviros jaunimo erdvės (AJE) vardu arba gali būti girdėtas Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro pavadinimas. 2014 metais  tuometinėje Jaunimo mokykloje buvo įkurta Atvira jaunimo erdvė. Po poros metų Jaunimo mokykla tapo Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centru, o AJE – AJC.

 • Tarp draugiškų jaunimui savivaldybių Utena nepaminėta

  Kokia yra draugiška jaunimui aplinka ir kas ją kuria? Kas paverstų regionus draugiškesniais jaunimui ir sudarytų sąlygas jauniems žmonėms grįžti į juos? Lapkričio 23 dieną Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įteikia apdovanojimus draugiškoms jaunimui savivaldybėms ir verslo įmonėms, savo pavyzdžiu rodančioms, kaip viešojo ir privataus sektoriaus atstovai jau dabar prisideda prie jaunimo situacijos gerinimo Lietuvoje.

 • Utena prisipildė jaunimo: kolegija pradėjo naujus akademinius metus

  Rugsėjo 4 dieną neišsigandusi iš ryto nušniokštusio lietaus ir plaukiančių debesų, Utenos kolegijos bendruomenė ir svečiai gausiai susirinko į Utenio aikštę, kur šventiškai pasitiko naujus akademinius metus.

 • Alinantis karštis nesutrukdė jaunimo šventės

  Karštą rugpjūčio 11-os popietę Utenos kultūros centro kieme susirinko saujelė aktyvaus ir nuotaikingo jaunimo – trečius metus iš eilės mūsų mieste buvo švenčiama Tarptautinė jaunimo diena. Šią dieną, kuri jau bemaž 20 metų minima visame pasaulyje, siekiama skirti daugiau dėmesio jaunų žmonių problemoms, skatinti jų dalyvavimą visuomeninėje veikloje. Šventėje netrūko šypsenų, draugiškų pašnekesių ir gyvos muzikos.

 • Ant Europos sparnų

  Eina į pabaigą dvejų metų trukmės „Erasmus+" – tai 2014–2020 m. Europos Sąjungos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programa, kurios veikloje siekėme dalyvauti. Finansavimas buvo skirtas programos „Erasmus+" antro pagrindinio veiksmo KA2 – bendradarbiavimo inovacijų ir dalijimosi gerąja patirtimi tikslais – bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektui „On the wings of Europe" („Ant Europos sparnų").

 • Darbdaviai pirmumo teisę teikia pilnamečiams mokiniams

  Mokiniai vasaros atostogas leidžia ne tik poilsiaudami ir bet ir laisvalaikį derindami su laikina galimybe užsidirbti. Tačiau ne visi jaunuoliai turi išsvajotąjį darbą, mat daugelis darbdavių nenori savo įmonėse įdarbinti nepilnamečių.

 • Verslas skatinamas prisidėti prie studentų ugdymo

  Siekiant gerinti studentų ugdymo kokybę, darbdaviai skatinami aktyviai organizuoti praktikas įmonėse ir daugiau dėmesio skirti studentų verslumo bei kūrybiškumo ugdymui. Studentų praktikų organizavimo ir verslumo ugdymo projektams numatyta skirti beveik 3,5 mln. eurų ES struktūrinių fondų investicijų.

 • Utenoje viešėjo mokiniai iš Makedonijos

  Gegužės 1–17 dienomis Utenoje viešėjo mokiniai iš Makedonijos, Skopjė miesto. Jų viešnagė susijusi su ekonominio projekto NETMAC, kuris vykdomas kartu su Adolfo Šapokos gimnazija, veiklomis. Sudeikių daugiafunkciame centre apsistoję svečios šalies jaunuoliai, lydimi dviejų mokytojų, džiaugėsi, kad gali keistis patirtimi su uteniškiais, pažinti kitą kultūrą, šalį ir žmones.

 • Savanoriai Utenoje akcentavo pagalbos jaunimui svarbą

  Praėjusią savaitę į Uteną atvyko „Jaunimo linijos" savanoriai Vilius ir Liepa. Svečiai lankėsi Utenos „Saulės", Dauniškio bei Adolfo Šapokos gimnazijose. Gimnazistai turėjo puikią galimybę sužinoti pagrindinę organizacijos misiją ir kodėl verta tapti savanoriu bei kaip tai padaryti. Mūsų šalyje savižudybių skaičius vis dar išlieka gana aukštas, būtent dėl to pirmoji pagalba ir žmogaus nukreipimas tinkama linkme yra labai svarbūs.

 • Paminėta Jaunimo solidarumo diena

  Balandžio 22 dieną Sudeikiuose paminėta Tarptautinė jaunimo solidarumo diena. Svečiuose buvo leliūniškiai – popgrupė „Aušra", vadovaujama Aušros ir Edmundo Gutauskų, dovanojo koncertą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5102
Vakar apsilankė:7287
Šią savaitę apsilankė:18405
Šį mėnesį apsilankė:80212
Viso (nuo 2015-02-16):14347372
Šiuo metu naršo:
65
2020-08-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!