Mokytoja subūrė kuriančius talentus
JaunimasMokytoja subūrė kuriančius talentus
2018 gegužės 18, Penktadienis 11:10

Mokytoja subūrė kuriančius talentus

Mokytoja subūrė kuriančius talentus
 • 15 foto

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Vaikų skyriuje atidaryta mūsų rajono pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas–paroda „Tėvynė mano – Lietuva“, skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti. Šios unikalios ir spalvingos parodos iniciatorė Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus mokytoja Loreta Šapokienė, pastebėjusi, kad pastaruoju metu vaikai vis labiau kviečiami į įvairius protmūšius, o kuriantys yra šiek tiek primiršti, sukvietė gražų būrį vaikų, neabejingų poetiniam žodžio grožiui.

Ši mintis nedavė ramybės šiai iniciatyviai pedagogei. Vis norėjosi suburti kuo daugiau kuriančių vaikų, o kad jų kūrybą pamatytų ir kiti, L. Šapokienė mokinius ir svečius pakvietė į išskirtinę parodą, kuri spalvomis ir eilėmis padabino bibliotekos Vaikų skyrių.

Paraginusi vaikus kurti mokytoja sulaukė didelio mokinių susidomėjimo. „Konkursą paskelbiau balandžio mėnesį ir to paties mėnesio pabaigoje sulaukiau kūrinių. Vaikai noriai kūrė eiles apie Lietuvą, o gražiai jas perkėlę į baltą popieriaus lapą išradingai apipavidalino piešinukais. Šioje parodoje puikuojasi visi darbeliai, o kompetentinga vertinimo komisija įvertino pačius originaliausius“, – prieš parodos atidarymą kalbėjo mokytoja. Kad parodos atidarymas būtų nuotaikingesnis, muzikinius kūrinius dovanojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio skyriaus vokalinis ansamblis „Žiburiukai“ (vad. L. Gaižauskienė), o nugalėtojų laukė saldžios dovanėlės.

Visą gegužės mėnesį bibliotekoje veiksianti paroda kviečia apsilankyti visus ir pasigrožėti mažųjų uteniškių kūryba.

Laikraščio „Utenos diena" inf. ir nuotr.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image IMGP9970.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9972.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9974.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9975.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9979.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9980.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9982.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9983.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9984.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9985.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9987.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9990.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9992.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9993.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9995.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Jauna pedagogė gyvenimą kuria gimtajame mieste

  Nepabūgusi nuolat vykstančių švietimo sistemos refor­mų, sklandančių kalbų apie nelengvą pedagogo kelią ir nedideles algas, uteniškė Gabrielė Pereklytė nusprendė tapti mokytoja. Po studijų grįžusi į gimtąjį miestą ir šių metų rugsėjo mėnesio pradžioje Utenos „Saulės“ gimna­zijoje dirbti pradėjusi 22 metų pedagogė buvo šiltai pri­imta į gausią bendruomenę ir iškart susigyveno su savo mokiniais. Visuomet gimnazistus raginanti nepamiršti judėti mokytoja rodo jiems gražų pavyzdį. Ji – profesio­nali rankininkė, vakarais įveikianti kelis kilometrus bė­giodama ar važinėdama dviračiu.

 • Sukurta mokytojų atlyginimų skaičiuoklė

  Nuo šiol kiekvienas mokytojas gali pasiskaičiuoti preliminarų būsimą atlyginimą perėjus prie etatinio darbo apmokėjimo. Šalia pateikta ir speciali skaičiavimo programa mokyklų vadovams, ji padės skaičiuojant ir tolygiai paskirstant mokytojų darbo valandas.

 • Apdovanota mokytoja – Meilės Lukšienės premijos laureatė

  Spalio 2 dieną Švietimo ir mokslo ministerijoje įteikta Meilės Lukšienės premija. Šiemet ją apdovanota Vilniaus Žemynos gimnazijos biologijos vyresnioji mokytoja biomedicinos mokslų daktarė Asta Navickaitė. Ji premijos nusipelnė už siekį eiti už įprastų mokyklos ribų, už darbą, kuris sulieja teoriją ir praktiką, už vaisingas pastangas į mokyklą atnešti mokslinius tyrimus.

 • Mokytojai svarbiausia – vaikas

   Šalna jau balina tuštėjančius laukus, tyla skverbiasi į miškus ir balas, kieme vis rečiau girgžda sūpynės... Ruduo. Laikas, kai prasideda naujas etapas visiems – mokiniai skuba į mokyklą išmokti ką nors naujo, kultūros darbuotojus renginiai, vasarą vykę lauke, sutelkia jau po centrų stogais, naują sezoną pradeda sportininkai, siekiantys pergalingų laimėjimų... „Utenos diena" po trumpo atokvėpio vasarą vėl paskelbė šauniausiųjų rinkimus. Tradiciškai pirmiausia žvilgsnis krypsta į mokytoją. Rugsėjo mėnesį vykusių rinkimų rezultatai – jau ne paslaptis. Aktyvių skaitytojų pastangomis pirmoji šauniausiojo nominacija yra skiriama Vyturių progimnazijos pradinių klasių mokytojai Aldonai Belopetravičienei.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5871
Vakar apsilankė:9691
Šią savaitę apsilankė:75319
Šį mėnesį apsilankė:175951
Viso (nuo 2015-02-16):12226301
Šiuo metu naršo:
142
2020-01-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!