CLEVER: naujas privatus prekių ženklas IKI parduotuvių lentynose vertinantiems kokybę ir norintiems sutaupyti
AktualijosCLEVER: naujas privatus prekių ženklas IKI parduotuvių lentynose vertinantiems kokybę ir norintiems sutaupyti
2019 vasario 14, Ketvirtadienis 09:09

CLEVER: naujas privatus prekių ženklas IKI parduotuvių lentynose vertinantiems kokybę ir norintiems sutaupyti

CLEVER: naujas privatus prekių ženklas IKI parduotuvių lentynose vertinantiems kokybę ir norintiems sutaupyti
 • Lauris VAINAUSKAS

Akylesni prekybos tinklo IKI parduotuvių pirkėjai jau spėjo susipažinti su neseniai parduotuvėse pasirodžiusiu privačiu prekių ženklu CLEVER. Gerą kainos ir kokybės santykį žadantis prekių ženklas pakeitė iki šiol žemų kainų kategorijoje pagrindinę poziciją užėmusią CENTO gaminių liniją ir savo pavadinimu sufleruoja apie galimybę apsipirkti protingai.

Pratins prie mažų kainų standartų

CLEVER pavadinimas, išvertus iš anglų kalbos, reiškia „protingas" – būtent tokia filosofija vadovaujasi šis privatus prekių ženklas, primenantis pirkėjams, kad rinkdamiesi juo pažymėtus produktus jie gauna aukštą gaminių kokybę ir asortimento įvairovę už prieinamą kainą.

IKI parduotuvių lentynose CLEVER vardas sutinkamas tik nuo šių metų pradžios, tačiau tarptautinėje rinkoje šis prekių ženklas yra žinomas nuo 1999-ųjų ir ypač mėgstamas Vokietijos, Austrijos, Čekijos ir kitų užsienio šalių pirkėjų. Remiantis 2016 m. Austrijoje atlikta apklausa, CLEVER buvo pripažintas kaip geriausiai šioje šalyje žinomas REWE grupės valdomo prekybos tinklo privatus prekių ženklas, kurį renkasi net 95 proc. pirkėjų. Taip pat jis užėmė pirmą vietą, kaip labiausiai pirkėjų pasitikėjimą pateisinęs prekių ženklas žemų kainų kategorijoje („BEST2TRUST 2017" tyrimas).
„Produktai, pažymėti CLEVER prekių ženklu, pirmiausia buvo pradėti pardavinėti Austrijoje, tačiau netruko surasti savo vietą didžiosios dalies Europos pirkėjų širdyse. Į Lietuvos parduotuvių lentynas CLEVER ateina išlaikydamas senąsias CENTO vertybes – mažą produkto kainą už gerą kokybę, tačiau tuo neapsiriboja ir pirkėjams leis pasiūlyti dar platesnį gaminių asortimentą bei inovatyvų pakuočių dizainą", – pasakojo prekybos tinklo IKI komunikacijos vadovė Berta Čaikauskaitė.

Parduotuvių lentynose – prekių įvairovė

Pasak B. Čaikauskaitės, šiuo metu IKI tinklo parduotuvėse visoje Lietuvoje galima rasti apie 100 skirtingų CLEVER prekių ženklų pažymėtų prekių – nuo šviežio maisto ir bakalėjos, šaldytų produktų, nealkoholinių gėrimų iki gyvūnų ir ne maisto prekių.
„Užsukus į parduotuvę, pirkėjas jau dabar gali susirinkti dažniausiai vartojamų prekių, pažymėtų CLEVER prekių ženklu, krepšelį. Už protingą kainą galima įsigyti ne tik kasdienio vartojimo prekių, bet ir įdomesnių pagardų. Ne išimtis ir namų, buities apyvokos, gyvūnų prekės, kurios sudomins tuos, kurie tikisi gauti geros kokybės prekę už gerą kainą", – komentavo pašnekovė ir pridūrė, kad jų asortimentas per artimiausią pusmetį toliau plėsis.

Išskirtinis dėmesys kokybei ir Lietuvos gamintojams

Pasak B. Čaikauskaitės, pirkėjai neretai vengia pigių privačių prekių ženklų produktų, manydami, kad neva jie bus prastesnės kokybės. Tačiau, IKI atstovės teigimu, yra atvirkščiai – privačių prekių
ženklu CLEVER pažymėti produktai yra gaminami pagal specialius užsakymus ir dideliais kiekiais, o tai leidžia pirkėjams už tos pačios kokybės gaminį pasiūlyti patrauklią kainą ir užtikrinti asortimento įvairovę.
Mums yra svarbu, kad visi IKI tinklo parduotuvėse pardavinėjami privačių prekių ženklų produktai, įskaitant ir CLEVER produktus, būtų itin kokybiški. Iš skirtingų tiekėjų atkeliaujantys CLEVER prekių ženklu žymimi produktai yra dar kartą patikrinami įmonės viduje, todėl parduotuvių lentynas pasiekia tik aukštos kokybės standartus atitinkantys gaminiai.
„Švieži produktai yra gaminami išskirtinai tik pas vietos gamintojus, kurie visoje tiekimo grandinėje užima išties svarbią vietą. Didžiuojamės Lietuvoje pagamintų šviežių duonos, pieno, mėsos, žuvies gaminių kokybe, atitinkančia vieno iš didžiausių Europos mažmenininkų – REWE grupės įmonių – keliamus kokybės reikalavimus. Kita dalis CLEVER produktų atkeliauja iš Austrijos ir Vokietijos, tokios prekės kaip makaronai, saulėje džiovinti pomidorai – iš Italijos, sultys – iš Vengrijos ir t. t.", – sakė B. Čaikauskaitė.

Autoriaus nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Iki“ parduotuvių darbuotojai – su veido skydeliais ir kaukėmis

  Prekybos tinklas „Iki“, stiprindamas prevenciją parduotuvėse ir siekdamas užtikrinti darbuotojų ir pirkėjų saugumą, visiems parduotuvių darbuotojams išdalino veido skydelius. Darbuotojai papildomai buvo aprūpinti ir medvilninėmis veido kaukėmis.

 • Dešimtmetį trunkanti IKI ir „Maisto banko“ draugystė: dosnumas už keliasdešimt milijonų eurų ir kasdienė kova su maisto švaistymu

  Su maisto švaistymo problema kovojantis paramos ir labdaros fondas „Maisto bankas“ kasdienėje veikloje susiduria su daugybe iššūkių. Vertindamas išdalijamo maisto kiekius ir paramos mastą, „Maisto banko“ plėtros vadovas Vaidotas Ilgius prisipažino, jog be geradarių ši veikla būtų praktiškai neįmanoma, ir džiaugėsi, kad šiemet sukanka jau 10 metų nuo bendradarbiavimo pradžios su didžiausiu fondo rėmėju maistu – prekybos tinklu IKI.

 • IKI skelbia: atkeliavo „Auksinės valandos“ – 10 procentų nuolaida su kortele „IKI Premija Senjorams“ galioja kiekvieną dieną

  Prekybos tinklas IKI turi puikių naujienų vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nuo šiol kiekvieną dieną, apsipirkdami iki 10 val. ir apsipirkimo metu pasinaudoję kortele „IKI Premija Senjorams“, savo pasirinktoms prekėms gauna net 10 proc. nuolaidą (sąlygos ir išimtys prekybose vietoje ir www.iki.lt)! Naujas, dar naudingesnis nei iki šiol pasiūlymas galioja kasdien visose IKI prekybos tinklo parduotuvėse.

 • Uteniškiai, skubėkite į lauką – vietos, kuriose galite surengti unikalų pikniką

  Vasara jau čia ir savo gerąsias puses ji skleidžia kasdien. Deja, dauguma žmonių vis dar įpratę laiką planuotis griežtai iš anksto. Dėl to dauguma laisvalaikio užsiėmimų, pavyzdžiui, net ir paprastas pabuvimas gryname ore, nukeliamas savaitgaliams ar atostogoms. O juk šį džiaugsmą galime patirti ir įprastomis dienomis, vos truputį pakeitę įpročius. Tokią žinutę šį sezoną skleidžia prekybos tinklas IKI, ragindamas visus praleisti daugiau laiko lauke ir atrasi valgymo lauke pramogą.

 • Šiltnamis pasiruošęs „nutūpti“ ir viename Utenos vaikų darželyje

  „Morka padeda matyti tamsoje“, „burokėlis nudažo liežuvį“, o „pomidoras duoda kraujo ir proto“ – tai tik keli darželinukų pamąstymai, pateikti šių metų konkursui „IKI Sodinčius“. Trečią kartą šalies mastu organizuojamas projektas, skatinantis vaikų pažintį ir draugystę su daržovėmis bei vaisiais, jau atrinko dvidešimt darželių, kurie dar šį pavasarį bus apdovanoti šiltnamiais bei visa reikalinga įranga – žeme, darbo įrankiais, sėklomis ir sodinukais – pirmam derliui užauginti. Į laimingųjų sąrašą pateko ir vienas Utenos miesto vaikų darželis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1214
Vakar apsilankė:10094
Šią savaitę apsilankė:27795
Šį mėnesį apsilankė:27795
Viso (nuo 2015-02-16):13829357
Šiuo metu naršo:
93
2020-06-04
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!