CLEVER: naujas privatus prekių ženklas IKI parduotuvių lentynose vertinantiems kokybę ir norintiems sutaupyti

Akylesni prekybos tinklo IKI parduotuvių pirkėjai jau spėjo susipažinti su neseniai parduotuvėse pasirodžiusiu privačiu prekių ženklu CLEVER. Gerą kainos ir kokybės santykį žadantis prekių ženklas pakeitė iki šiol žemų kainų kategorijoje pagrindinę poziciją užėmusią CENTO gaminių liniją ir savo pavadinimu sufleruoja apie galimybę apsipirkti protingai.

Pratins prie mažų kainų standartų

CLEVER pavadinimas, išvertus iš anglų kalbos, reiškia „protingas” – būtent tokia filosofija vadovaujasi šis privatus prekių ženklas, primenantis pirkėjams, kad rinkdamiesi juo pažymėtus produktus jie gauna aukštą gaminių kokybę ir asortimento įvairovę už prieinamą kainą.

IKI parduotuvių lentynose CLEVER vardas sutinkamas tik nuo šių metų pradžios, tačiau tarptautinėje rinkoje šis prekių ženklas yra žinomas nuo 1999-ųjų ir ypač mėgstamas Vokietijos, Austrijos, Čekijos ir kitų užsienio šalių pirkėjų. Remiantis 2016 m. Austrijoje atlikta apklausa, CLEVER buvo pripažintas kaip geriausiai šioje šalyje žinomas REWE grupės valdomo prekybos tinklo privatus prekių ženklas, kurį renkasi net 95 proc. pirkėjų. Taip pat jis užėmė pirmą vietą, kaip labiausiai pirkėjų pasitikėjimą pateisinęs prekių ženklas žemų kainų kategorijoje („BEST2TRUST 2017″ tyrimas).
„Produktai, pažymėti CLEVER prekių ženklu, pirmiausia buvo pradėti pardavinėti Austrijoje, tačiau netruko surasti savo vietą didžiosios dalies Europos pirkėjų širdyse. Į Lietuvos parduotuvių lentynas CLEVER ateina išlaikydamas senąsias CENTO vertybes – mažą produkto kainą už gerą kokybę, tačiau tuo neapsiriboja ir pirkėjams leis pasiūlyti dar platesnį gaminių asortimentą bei inovatyvų pakuočių dizainą”, – pasakojo prekybos tinklo IKI komunikacijos vadovė Berta Čaikauskaitė.

Parduotuvių lentynose – prekių įvairovė

Pasak B. Čaikauskaitės, šiuo metu IKI tinklo parduotuvėse visoje Lietuvoje galima rasti apie 100 skirtingų CLEVER prekių ženklų pažymėtų prekių – nuo šviežio maisto ir bakalėjos, šaldytų produktų, nealkoholinių gėrimų iki gyvūnų ir ne maisto prekių.
„Užsukus į parduotuvę, pirkėjas jau dabar gali susirinkti dažniausiai vartojamų prekių, pažymėtų CLEVER prekių ženklu, krepšelį. Už protingą kainą galima įsigyti ne tik kasdienio vartojimo prekių, bet ir įdomesnių pagardų. Ne išimtis ir namų, buities apyvokos, gyvūnų prekės, kurios sudomins tuos, kurie tikisi gauti geros kokybės prekę už gerą kainą”, – komentavo pašnekovė ir pridūrė, kad jų asortimentas per artimiausią pusmetį toliau plėsis.

Išskirtinis dėmesys kokybei ir Lietuvos gamintojams

Pasak B. Čaikauskaitės, pirkėjai neretai vengia pigių privačių prekių ženklų produktų, manydami, kad neva jie bus prastesnės kokybės. Tačiau, IKI atstovės teigimu, yra atvirkščiai – privačių prekių
ženklu CLEVER pažymėti produktai yra gaminami pagal specialius užsakymus ir dideliais kiekiais, o tai leidžia pirkėjams už tos pačios kokybės gaminį pasiūlyti patrauklią kainą ir užtikrinti asortimento įvairovę.
Mums yra svarbu, kad visi IKI tinklo parduotuvėse pardavinėjami privačių prekių ženklų produktai, įskaitant ir CLEVER produktus, būtų itin kokybiški. Iš skirtingų tiekėjų atkeliaujantys CLEVER prekių ženklu žymimi produktai yra dar kartą patikrinami įmonės viduje, todėl parduotuvių lentynas pasiekia tik aukštos kokybės standartus atitinkantys gaminiai.
„Švieži produktai yra gaminami išskirtinai tik pas vietos gamintojus, kurie visoje tiekimo grandinėje užima išties svarbią vietą. Didžiuojamės Lietuvoje pagamintų šviežių duonos, pieno, mėsos, žuvies gaminių kokybe, atitinkančia vieno iš didžiausių Europos mažmenininkų – REWE grupės įmonių – keliamus kokybės reikalavimus. Kita dalis CLEVER produktų atkeliauja iš Austrijos ir Vokietijos, tokios prekės kaip makaronai, saulėje džiovinti pomidorai – iš Italijos, sultys – iš Vengrijos ir t. t.”, – sakė B. Čaikauskaitė.

Autoriaus nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas