Tau ne per karšta?

Ak, ta kaitri ir tirpdanti vasara! Maniau, kad ji niekada neateis. Pagaliau būsime apipilti saulės bei jos karštų bučinių ir apipinti jos auksinėm kasom. Jei Jums atrodo, kad saulė per daug gera, ir norite atsivėsinti tuoj pat, kviečiu Jus kartu su manimi keliauti į „Alaušo slėnį“.

Apsidairykite! Koks nuostabus ir blizgantis ežeras jums prieš akis… Ir smėliukas kutena pėdas… Įbridus į vandenį tikrai nesinorės išlipti. Tačiau būkite atsargūs, nes gali sugundyti undinės. Vanduo karštą vasaros dieną tikrai atgaivina kūną, mintis. Kodėl gi nepažvejojus? Žvejyba tikrai padeda atsipalaiduoti tiems, kurie mėgsta žaisti. Kodėl žaisti? Na, kiek mačiau – tai žaidimas, kol meškerę paruoši…
Drįsčiau teigti, jog vasara yra pats geriausias laikas suburti visus draugus bei giminaičius ir mėgautis vasaros šiluma kartu, nes dalijimasis yra meilė ir rūpestis… Jei jau sugalvojote mesti iššūkį sau ir draugams, kodėl nesusirungus pliažo tinklinio varžybose?Jūsų taip pat laukia trys lauko teniso aikštynai. Ak, tie geltoni kamuoliukai kaip mažos saulutės. „Alaušo slėnis“ turi puikią tinklinio aikštę su auksiniu smėliu, o jei to neužtenka ir aktyvumas liejasi per kraštus, siūloma dviračiais apvažiuoti gražuolį ežerą.
Manau, jau pavargote po tokios aktyvios dienos, ar ne? Paskui mane į restoraną! Nesijaudinkite ir viską palikite kulinarei – ji tikrai gamina nuostabius patiekalus, tik pasistenkite nenusikąsti liežuvio. Pavalgius norėsis nueiti pas kulinarę ir ją apkabinti.
„Alaušo slėnyje“ yra puikus baras, kuriame tikrai rasite gaivų gėrimą ir numalšinsite troškulį. Norintiems saldaus siūlomi įvairių rūšių ledai.
Vakare, manau, bus galima prisėsti prie laužo ir pažiūrėti į dangaus akis – žvaigždes. Ak, kokios jos nuostabios!
„Alaušo slėnis“ vasarą būna itin sausakimšas, nes visi nori pailsėti, todėl būkite budrūs! „Alaušo slėnis“ Jūsų laukia nuo pirmadienio iki penktadienio. Savaitgaliais čia vyksta renginiai, todėl teritorijoje šurmuliuoja svečiai. XXI amžiuje, manau, mobilusis telefonas nėra retenybė, taigi visada galima paskambinti ir pasidomėti, ar „Alaušo slėnyje“ nevyksta renginys.
Na, viskas – perkaitau. Manau, man reikia prisėsti, įmerkti kojas į vandenį, užsidėti akinius nuo saulės ir mėgautis ledų porcija. Kodėl Jums prie manęs neprisijungus?

„Alaušo slėnį“ rasite Bikuškio kaime, Sudeikių sen., Utenos r. Tel.: 8 640 42 840, 8 640 25 604. El. p. centras@alausoslenis.lt; www.alausoslenis.lt. 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Aktualijos

Featured

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas

Krašto žinios