Kitoks klientų aptarnavimo centras: „Tele2“ pavyzdys
VerslasKitoks klientų aptarnavimo centras: „Tele2“ pavyzdys
2018 rugsėjo 26, Trečiadienis 08:43

Kitoks klientų aptarnavimo centras: „Tele2“ pavyzdys

Kitoks klientų aptarnavimo centras: „Tele2“ pavyzdys

Dėl geidžiamo darbo nebūtina vykti į Vilnių – didžiosios šalies įmonės pagrindinius savo padalinius steigia ne tik sostinėje. Vienas tokių pavyzdžių – prieš pusantrų metų Kaune įkurtas „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centras.

„Anksčiau paslaugos buvo teikiamos per tarpininką, tačiau „Tele2“ nusprendė pasielgti nestandartiškai ir pradėjo verslo klientus aptarnauti tiesiogiai. Mūsų darbuotojai nuolat bendrauja su savo kolegomis iš kitų „Tele2“ skyrių, todėl yra geriau įsigilinę į procesus ir gali suteikti išskirtinės kokybės paslaugas klientams", – sakė „Tele2" Verslo klientų aptarnavimo centro vadovas Daumantas Mikalčius.

Darbas skambučių centre – daugiau nei pokalbiai telefonu
Pasak D. Mikalčiaus, centre dirbantys konsultantai susiduria su įvairiomis užduotimis, jų aptarnaujamų paslaugų vis daugėja,o jas perprasti padeda visų įmonės padalinių darbuotojai.

„Esame kitoks skambučių centras. Konsultantai ne tik atsiliepia į skambučius, bet ir patys skambina klientams, bendrauja su jais raštu, teikia informaciją savitarnos svetainėje. Monotonijos čia tikrai nėra, centro darbuotojams tenka spręsti sudėtingas klientų situacijas. Mums labai svarbu kokybė. Visada džiaugiamės, kai pavyksta rasti sprendimą kliento naudai“, – pasakojo „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centro vadovas D. Mikalčius.

Centro gimtadienį švenčia kas pusmetį
„Tele2“ verslo klientų aptarnavimo vadovė Asta Dirvonskienė sakė, kad, palyginti su kitais – šis centras yra neįprastas ir dėl komandos dydžio. Ją sudaro tik vos daugiau nei 20 specialistų.

„Žinoma, verslo klientų skaičius nuolat auga, tad atsiranda naujų darbuotojų poreikis. Tačiau nesieksime šio biuro paversti standartiniu, dideliu skambučių centru. Ketiname jį išlaikyti butiko tipo – ne tik dėl aptarnavimo kokybės, bet ir jaukios bei draugiškos atmosferos", – sakė A. Dirvonskienė.

Vadovė pasakoja, kad centro komandos nariai yra itin vieningi – kolegų palaikymas ir gera komandos atmosfera yra labai svarbu dinamiškame konsultantų darbe. „Tele2" verslo klientų aptarnavimo centro darbuotojai kartu dalyvauja įvairiose iniciatyvose, bendrose „Tele2“ šventėse, o biuro gimtadienį mini kas pusmetį.

„Įkvepia tai, kad komanda ne tik nori kartu leisti laiką, bet ir pasirūpina, kad šventėse dalyvautų visi jos nariai. Per gimtadienius dirbančiųjų nebūna, skambučiai nukreipiami kitam biurui. Tokia praktika tarp visą parą paslaugas teikiančių centrų taikoma retai", – teigė „Tele2“ verslo klientų aptarnavimo vadovė.

Darbuotojai skatinami priimti sprendimus patys
Pasak A. Dirvonskienės, be produktų ir paslaugų išmanymo, šiame darbe ne ką mažiau svarbios konsultanto asmeninės savybės: draugiškumas, noras padėti bei gebėjimas įsiklausyti.

„Didžiausia šiame darbe įgyjama vertė – retorikos įgūdžiai, praverčiantys visą gyvenimą. Bendraudami su klientais darbuotojai išmoksta empatijos, valdyti pokalbį, savo balsą, o svarbiausia, tikrai išgirsti pašnekovą ir suprasti jo poreikius", – vardijo A. Dirvonskienė.

Dirbdami „Tele2" įmonės viduje, konsultantai, anot vadovės, išmoksta ir savarankiškumo.

„Būdami mūsų komandos nariais, konsultantai gali ne tik gauti naujausią informaciją apie paslaugas, bet ir perprasti įmonės kultūrą bei vertybes. Viena svarbiausių, kuria vadovaujamės – drąsa prisiimti atsakomybę. Savo darbuotojams leidžiame suklysti, iš to pasimokyti ir tokiu būdu tobulėti", – pasakojo A. Dirvonskienė.

A. Dirvonskienė pridūrė, kad kiekvienam „Tele2" darbuotojui yra suteikiama ne tik sprendimo, bet ir tobulėjimo galimybė.

„Mūsų įmonė – tarsi šeima. Norime padėti jauniems darbuotojams atrasti tikruosius savo talentus ir įgyti naujų kompetencijų. Todėl jie gali išbandyti savo jėgas ir kituose „Tele2" skyriuose", – sakė A. Dirvonskienė.

Pagal „Aon Hewitt" metodiką atliktame tyrime operatorius buvo pripažintas geriausiu metų darbdaviu Baltijos šalyse. Tokį apdovanojimą „Tele2" pelnė jau antrą kartą.

Kaip prisijungti prie „Tele2“ komandos?
Jei domitės technologijomis, drąsiai priimate naujus iššūkius ir norite prisijungti prie „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centro komandos – išbandykite savo jėgas atrankoje. Daugiau apie karjeros galimybes sužinoti galite internetiniame tinklapyje https://karjera.tele2.lt/.

„Tele2" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Vasariškos „Tele2“ nuolaidos – telefonai iki 40 proc. pigiau

  Vasarai persiritus į antrąją pusę, technologijų lyderė „Tele2“ siūlo ja dar pasidžiaugti ir pasinaudoti įspūdingomis nuolaidomis išmaniesiems. Ypač viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 • Ar jau turite naują SIM mobiliajam parašui?

  Liepos 1 dieną Europos Sąjungoje, taip pat ir Lietuvoje, įsigalios atnaujinti pasirašymo elektroninėje erdvėje reikalavimai. Tam, kad paslauga būtų galima naudotis be trikdžių, mobiliojo parašo naudotojai jau dabar raginami nedelsti ir pasikeisti SIM korteles naujomis.

 • „Tele2“ paslaugos keliaujantiems ir vėl pigs

  Technologijų lyderė „Tele2“ dar labiau mažina paslaugų kainas keliaujantiems Europos Sąjungos šalyse. Lygiai prieš metus, įsigaliojus Europos Sąjungos reglamentui, operatoriaus klientai jau mokėjo iki 20 kartų pigiau – todėl, kaip rodo statistika, naršė keliolika kartų daugiau.

 • Vasarą naršykite laisvai – „Tele2“ dovanoja net 100 GB

  Prasidėjusi vasara reiškia daugiau laiko sau, taigi jos metu kaip niekada norisi naršyti nevaržomai: internete klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašus ar dalytis atostogų nuotraukomis. Todėl technologijų lyderė „Tele2“ kviečia savęs neriboti ir dovanų siūlo net 100 GB duomenų.

 • „Tele2“ naujiena verslui: numeris lieka, laidų nebereikia

  Verslas pagaliau gali išsilaisvinti nuo laidinių telefonų ir išsaugoti klientams žinomą numerį – technologijų lyderė „Tele2“ paskelbė, kad pradėjo teikti fiksuotojo ryšio paslaugas. Tai reiškia, kad įmonės, perkėlusios numerį į „Tele2“ tinklą, galės naudotis visais įprastos telefonijos sprendimais tiesiog išmaniuosiuose telefonuose.

 • Sugedo telefonas? Neškite jį į „Tele2“ saloną!

  Šiais laikais telefonas yra nepamainomas beveik kiekviename mūsų žingsnyje. Ko gero, daugelis žino tą jausmą, kai išmanusis ima ir netikėtai sugenda. Taip nutikus, taisyklų toli ieškoti nereikia – sugedusį prietaisą galima atnešti į bet kurį „Tele2“ saloną.

 • „Tele2“ skelbia: daugiau duomenų ir nuolaidos telefonams, pakeičiantiems fotoaparatus

  Artėjant vasaros sezonui, artėja ir atostogų įspūdžiai, kuriuos norėsis įamžinti. Todėl technologijų lyderė „Tele2“ skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems, galintiems atstoti ir fotoaparatą. Viliojantys pasiūlymai paruošti ir besirenkantiems naujus planus – visa tai klientų laukia operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 • „Tele2“ nuolaidų pavasaris: išmanieji nuo 3,25 Eur per mėnesį

  Bundančio pavasario proga technologijų lyderė „Tele2“ siūlo atsinaujinti ir skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems telefonams. Ypač viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.
  „Pavasaris visuomet įkvepia atsinaujinti ir pažadina norą keistis. Nusprendusiems pakeisti telefoną – verta suskubti ir pasinaudoti „Tele2“ siūlomomis itin patraukliomis sąlygomis“, – sakė „Tele2“ prekybos vadovė Vaida Burnickienė.

 • „Tele2“ sprendimas padės tėvams kontroliuoti vaikų išlaidas

  Vis daugiau tėvų nori ne tik stebėti, ką jų atžalos veikia internete, bet ir turėti galimybę kontroliuoti jų veiksmus. Atsižvelgdama į tai, mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ patobulino savo savitarnos programėlę – nuo šiol tėvai tiesiog savo telefonuose galės tikrinti ir valdyti vaikų išlaidas.

 • „Tele2“ nuolaidų metas: išmanieji pigiau, interneto duomenys – dovanų

  Prasidėjus kalendoriniam pavasariui, „Tele2“ siūlo atsinaujinti savo telefonus ir skelbia nuolaidas. Visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt klientų laukia itin viliojantys pasiūlymai. „Norėdami į savo klientų širdis įnešti šiek tiek pavasariško džiaugsmo, siūlome patraukliomis sąlygomis įsigyti išmaniuosius telefonus“, – sakė „Tele2“ prekybos vadovė Vaida Burnickienė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:12518
Vakar apsilankė:11764
Šią savaitę apsilankė:24282
Šį mėnesį apsilankė:92492
Viso (nuo 2015-02-16):13166657
Šiuo metu naršo:
101
2020-04-07
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!