„Tele2“ naujiena verslui: numeris lieka, laidų nebereikia
Verslas„Tele2“ naujiena verslui: numeris lieka, laidų nebereikia
2018 gegužės 23, Trečiadienis 09:57

„Tele2“ naujiena verslui: numeris lieka, laidų nebereikia

„Tele2“ naujiena verslui: numeris lieka, laidų nebereikia

Verslas pagaliau gali išsilaisvinti nuo laidinių telefonų ir išsaugoti klientams žinomą numerį – technologijų lyderė „Tele2“ paskelbė, kad pradėjo teikti fiksuotojo ryšio paslaugas. Tai reiškia, kad įmonės, perkėlusios numerį į „Tele2“ tinklą, galės naudotis visais įprastos telefonijos sprendimais tiesiog išmaniuosiuose telefonuose.

„Šiuolaikiniam verslui mobilumas – itin svarbus. Nors skamba paradoksaliai, bet, pradėję teikti fiksuotojo ryšio paslaugas, būtent tai ir norime pasiūlyti. Ši paslauga leidžia įmonių darbuotojams darbo metu laisvai judėti ir neprarasti skambučių, o tam nereikia jokios papildomos įrangos ar investicijų. Todėl įmonės ne tik galės atsisakyti laidinių telefonų, bet ir sutaupyti", – sakė „Tele2" paslaugų verslui plėtros vadovas Remigijus Brasius.

Ne tik paprasčiau, bet ir pigiau Įmonės, nusprendusios perkelti savo fiksuotąjį numerį į „Tele2" tinklą, tai gali padaryti ypač patraukliomis sąlygomis – juk vieno numerio palaikymo paslauga kainuoja vos 1,50 Eur per mėn.

Verslui, kuriam reikalingos ir įprastos IP telefonijos funkcijos: skambučių peradresavimas, grupiniai skambučiai, interaktyvus atsakiklis, pokalbių statistika ir ataskaitos, patraukliomis sąlygomis siūloma papildoma paslauga – Mobili stotelė.

Šis pernai pavasarį pristatytas ir analogų šalyje neturėjęs sprendimas, padedantis išmaniai valdyti įmonės skambučius, kainuoja vos 4 Eur per mėn, o pokalbių įrašymo funkcija papildomai kainuoja tik 0,5 Eur per mėn.

Gegužės mėnesį „Laisvam internetui" – neįtikėtinos nuolaidos
Nuo laidų „Tele2" išlaisvino ir internetą. Neseniai pristatyta paslauga „Tele2 laisvas internetas" veikia be ilgų kabelių, o jo kelias sekundes trunkančiam pajungimui nereikia meistrų pagalbos. „Tele2 laisvas internetas" veikia 99 proc. Lietuvos teritorijos, todėl juo galima naudotis net ir keliaujant.

Kaip tik dabar verslui, norinčiam būti išties mobiliam, verta suskubti – „Tele2 laisvas internetas" planams gegužės mėnesį galioja ypatingi pasiūlymai. Pavyzdžiui, įmonėje turint bent tris „Tele2" numerius ir pasirašius 18 mėn. sutartį, 50 GB planas kainuos tik 3,31 Eur per mėn. (įprasta kaina – 12,40 Eur per mėn.).

Jei biurui duomenų reikia dar daugiau – „Tele2" taip pat paruošė pasiūlymą. Įmonėje turint bent tris „Tele2" numerius ir pasirašius 18 mėn. sutartį, 100 GB planas kainuos tik 4,96 Eur per mėn. (įprasta kaina – 15,70 Eur per mėn.).

Šiuo metu neįtikėtinos nuolaidos taikomos ir neribotam „Tele2 laisvas internetas" planui. Įmonėje turint bent tris „Tele2" numerius ir pasirašius 18 mėn. sutartį, neriboto interneto duomenų planas kainuos tik 10,74 Eur per mėn. (įprasta kaina – 19,83 Eur per mėn.).

Pasiūlymų laikas – ribotas. Kainos nurodytos Eur be PVM. Daugiau informacijos rasite www.tele2.lt.

„Tele2" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Kitoks klientų aptarnavimo centras: „Tele2“ pavyzdys

  Dėl geidžiamo darbo nebūtina vykti į Vilnių – didžiosios šalies įmonės pagrindinius savo padalinius steigia ne tik sostinėje. Vienas tokių pavyzdžių – prieš pusantrų metų Kaune įkurtas „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centras.

 • Vasariškos „Tele2“ nuolaidos – telefonai iki 40 proc. pigiau

  Vasarai persiritus į antrąją pusę, technologijų lyderė „Tele2“ siūlo ja dar pasidžiaugti ir pasinaudoti įspūdingomis nuolaidomis išmaniesiems. Ypač viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 • Ar jau turite naują SIM mobiliajam parašui?

  Liepos 1 dieną Europos Sąjungoje, taip pat ir Lietuvoje, įsigalios atnaujinti pasirašymo elektroninėje erdvėje reikalavimai. Tam, kad paslauga būtų galima naudotis be trikdžių, mobiliojo parašo naudotojai jau dabar raginami nedelsti ir pasikeisti SIM korteles naujomis.

 • „Tele2“ paslaugos keliaujantiems ir vėl pigs

  Technologijų lyderė „Tele2“ dar labiau mažina paslaugų kainas keliaujantiems Europos Sąjungos šalyse. Lygiai prieš metus, įsigaliojus Europos Sąjungos reglamentui, operatoriaus klientai jau mokėjo iki 20 kartų pigiau – todėl, kaip rodo statistika, naršė keliolika kartų daugiau.

 • Vasarą naršykite laisvai – „Tele2“ dovanoja net 100 GB

  Prasidėjusi vasara reiškia daugiau laiko sau, taigi jos metu kaip niekada norisi naršyti nevaržomai: internete klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašus ar dalytis atostogų nuotraukomis. Todėl technologijų lyderė „Tele2“ kviečia savęs neriboti ir dovanų siūlo net 100 GB duomenų.

 • Sugedo telefonas? Neškite jį į „Tele2“ saloną!

  Šiais laikais telefonas yra nepamainomas beveik kiekviename mūsų žingsnyje. Ko gero, daugelis žino tą jausmą, kai išmanusis ima ir netikėtai sugenda. Taip nutikus, taisyklų toli ieškoti nereikia – sugedusį prietaisą galima atnešti į bet kurį „Tele2“ saloną.

 • „Tele2“ skelbia: daugiau duomenų ir nuolaidos telefonams, pakeičiantiems fotoaparatus

  Artėjant vasaros sezonui, artėja ir atostogų įspūdžiai, kuriuos norėsis įamžinti. Todėl technologijų lyderė „Tele2“ skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems, galintiems atstoti ir fotoaparatą. Viliojantys pasiūlymai paruošti ir besirenkantiems naujus planus – visa tai klientų laukia operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 • „Tele2“ nuolaidų pavasaris: išmanieji nuo 3,25 Eur per mėnesį

  Bundančio pavasario proga technologijų lyderė „Tele2“ siūlo atsinaujinti ir skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems telefonams. Ypač viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.
  „Pavasaris visuomet įkvepia atsinaujinti ir pažadina norą keistis. Nusprendusiems pakeisti telefoną – verta suskubti ir pasinaudoti „Tele2“ siūlomomis itin patraukliomis sąlygomis“, – sakė „Tele2“ prekybos vadovė Vaida Burnickienė.

 • „Tele2“ sprendimas padės tėvams kontroliuoti vaikų išlaidas

  Vis daugiau tėvų nori ne tik stebėti, ką jų atžalos veikia internete, bet ir turėti galimybę kontroliuoti jų veiksmus. Atsižvelgdama į tai, mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ patobulino savo savitarnos programėlę – nuo šiol tėvai tiesiog savo telefonuose galės tikrinti ir valdyti vaikų išlaidas.

 • „Tele2“ nuolaidų metas: išmanieji pigiau, interneto duomenys – dovanų

  Prasidėjus kalendoriniam pavasariui, „Tele2“ siūlo atsinaujinti savo telefonus ir skelbia nuolaidas. Visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt klientų laukia itin viliojantys pasiūlymai. „Norėdami į savo klientų širdis įnešti šiek tiek pavasariško džiaugsmo, siūlome patraukliomis sąlygomis įsigyti išmaniuosius telefonus“, – sakė „Tele2“ prekybos vadovė Vaida Burnickienė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8656
Vakar apsilankė:10251
Šią savaitę apsilankė:27962
Šį mėnesį apsilankė:306736
Viso (nuo 2015-02-16):13753802
Šiuo metu naršo:
155
2020-05-27
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!