Vaidotas Žala dalyvaus „Winter Rally“ Utenoje

„Agrorodeo“ ekipažas Vaidotas Žala bei šturmanas Andris Malnieks dalyvaus sausio 25–26 dienomis vyksiančiame „Winter Rally“ Utenos ir Molėtų apylinkėse. Pirmajame 2019 metų Lietuvos automobilių ralio čempionato etape sportininkai varžysis „Škoda Fabia R5“ automobiliu.

„Ši savaitė bus labai intensyvi, tačiau norime nekartoti praėjusios istorijos: pernai nedalyvavome „Winter Rally“ ir Lietuvos ralio čempionate likome antri. Įveikę pirmąjį etapą turėsime visas alternatyvas ant stalo, jei nuspręstume vėliau dalyvauti visame Lietuvos ralio čempionate“, – teigė V. Žala.
Sportininkas tik praėjusį savaitgalį grįžo iš Dakaro ralio, kur su šturmanu Sauliumi Jurgelėnu finišavo 12 vietoje. Tačiau dabar V. Žala pratinasi ne tik prie radikaliai pakitusių oro sąlygų, kito šturmano, bet ir važiavimo specifikos.
„Maratone viskas vyksta šiek tiek lėčiau, automobilis sunkesnis ir mažiau manevringas. Klasikiniame ralyje turi itin tikslią stenogramą ir visada važiuoji ties riba, vidutinis greitis daug didesnis, tad šią savaitę esame numatę intensyvią testų programą, kad spėčiau atmušti įgūdžius, priprasti prie automobilio“, – sakė lenktynininkas.
Šį pirmadienį baltai žalias „Škoda Fabia“ kelias valandas suko ratus uždarytame žvyrkelyje – V. Žala ir A. Malnieks pratinosi prie greičio ir įšalusios kelio dangos. Vėliau šią savaitę laukia stenogramos sudarymo treniruotė su patyrusiu sportininku iš Estijos Egonu Kauru.
Pernai Lietuvos automobilių ralio čempionate V. Žala pirmą kartą startavo kartu su nauju šturmanu iš Latvijos A. Malnieks ir R5 klasės automobiliu „Škoda Fabia“. Spėję sudalyvauti keturiuose etapuose iš penkių, jie visose varžybose buvo greičiausi čempionato įskaitoje. Bendroje 2018 m. sezono įskaitoje ekipažas užėmė antrąją vietą.
Ralis „Winter Rally“ vyks Molėtų ir Utenos apylinkėse šį savaitgalį, sausio 25–26 dienomis. Pirmąją ralio dieną, penktadienį, vyks keturi greičio ruožai tamsiu paros metu, o šeštadienį – aštuoni.

„Agrorodeo“ komandos inf., Vytauto Dranginio nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Aktualijos

Featured

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas

Krašto žinios