Pradėta prekiauti Utenos „Juventus“ sezono abonementais

Rugpjūčio 1 dieną prasidėjo prekyba abonementais į Utenos „Juventus“ krepšinio klubo rungtynes. Abonementai galios visoms 2018/2019 metų sezono rungtynėms namų arenoje. Ribotą kiekį abonementų krepšinio aistruoliai galės įsigyti iki pirmųjų klubo naujo sezono rungtynių.

„Šiuo metu vis dar aktyviai dirbame formuodami komandą naujam sezonui, tačiau galime džiaugtis, nes kol kas visus planus pavyksta įgyvendinti 100 proc. Pavyko išlaikyti lyderius, taip pat turėsime naujų perspektyvių žaidėjų, atsinaujino ir mūsų trenerių štabas, tad į ateinantį sezoną dedame daug vilčių. Visgi, siekiant aukštų rezultatų, svarbu ne tik tai, kokius darbus ir kaip atlikome mes, komanda, reikšmingas ir ištikimiausių sirgalių indėlis. Jie sukuria atmosferą salėje ir tampa šeštuoju ekipos žaidėju, kuris neretai lemia pergalę“, – sakė Utenos „Juventus“ klubo direktorius Eimantas Skersis ir džiaugėsi, kad „Juventus“ klubas jau yra subūręs lojalių aistruolių būrį.

Priklausomai nuo pasirinktos sėdimos vietos salėje, abonementai visam sezonui kainuos 70 ir 80 eurų. Mokiniai, studentai ir senjorai abonementus galės įsigyti perpus pigiau – atitinkamai už 40 ir 35 eurus.
Nors kol kas LKL rungtynių tvarkaraštis nėra oficialiai patvirtintas, planuojama, kad pirmąsias lygos rungtynes Utenos „Juventus“ žais rugsėjo pabaigoje.
Netrukus, rugpjūčio viduryje, turėtų prasidėti ir prekyba bilietais į pirmuosius šio sezono Utenos „Juventus“ mačus namų arenoje. Perkant bilietą iš anksto, jo kaina bus 6 eurai, rungtynių dieną – 7 eurai, lengvatiniai bilietai (nuolaida taikoma mokiniams, studentams ir senjorams) atitinkamai kainuos 3 ir 4 eurus.
Naujam sezonui Utenos „Juventus“ krepšininkai ruoštis pradės rugpjūčio 15 dieną, kuomet žaidėjai susirinks į pirmąją fizinio parengimo stovyklą. Anksčiau skelbta, kad kitame sezone klubo marškinėlius vilkės LKL debiutuosiantis geriausias NKL krepšininkas Gytis Radzevičius, taip pat Kenny Gainesas, Dovis Bičkauskis, Aleksandras Zacharovas, Karolis Guščikas, praėjusio sezono komandos lyderis ir kapitonas Arvydas Šikšnius ir Ugnius Nikitinas. Prie komandos taip pat prisijungė ir snaiperis iš JAV Connoras Burchfieldas bei vilnietis Arnas Beručka.

Utenos „Juventus“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Aktualijos

Featured

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas

Krašto žinios