„Utenio“ klube darbuosis ir entuziastingas jaunimas
Sportas„Utenio“ klube darbuosis ir entuziastingas jaunimas
2016 spalio 17, Pirmadienis 10:40

„Utenio“ klube darbuosis ir entuziastingas jaunimas

„Utenio“ klube darbuosis ir entuziastingas jaunimas

Futbolo žinomumo didinimas, vystymas ir plėtra regione yra viena iš svarbiausių Utenos „Utenio" tikslų, todėl nepaprastai svarbus yra pačių miesto gyventojų įsitraukimas. Klubas džiaugiasi, kad veiklomis pavyksta sudominti jaunus ir entuziazmo nestokojančius uteniškius.

„Utenio" akademijos trenerių kolektyvą papildė uteniškis Edvinas Degutis. 25-erių metų buvęs „Utenio" auklėtinis padės treneriui Aurimui Meidui ugdyti pačius jauniausius būsimuosius futbolininkus.

Naujasis akademijos treneris futbolu susidomėjo būdamas šešerių metų amžiaus, o sulaukęs vos 14-os sulaukė kvietimo į pagrindinę miesto komandą ir kelis sezonus žaidė „Utenio" ekipoje Pirmoje šalies lygoje. Vėliau pasuko į salės futbolą, kur atstovavo Utenos ir Vilniaus komandoms.

„Sulaukęs trenerio A. Meidaus, kuris žinojo, jog tokia veikla domiuosi, pasiūlymo prisijungti prie akademijos trenerių kolektyvo, nedvejojau, nes pats esu uteniškis, žaidžiau „Utenio" komandoje, todėl su klubu esu susijęs nuo seno ir nuo jo neatitolau iki šiol", – sakė E. Degutis.

Trenerio teigimu, dabartinės sąlygos vaikams yra tiesiog puikios, apie tokias savo metu vaikystėje jis galėjo tik pasvajoti, todėl neabejojo, kad Utenos jaunimas noriai rinksis patį populiariausią pasaulyje žaidimą.

Prie klubo prijungė ir Kasparas Mociūnas, kurio su draugais dar besimokant gimnazijoje įkurta „Juventus" krepšinio lyga jau išsiplėtė visame Utenos regione. Jaunuolis aktyviai dalyvauja Utenos visuomeniniame gyvenime, priklauso Utenos rajono jaunimo reikalų tarybai.

Jis yra įsitikinęs, kad jo per šešerius metus sukaupta renginių ir turnyrų organizavimo patirtis bus naudinga klubui, todėl dės visas pastangas į tai, kad „Utenis" kuo labiau integruotųsi į bendruomenę, didėtų klubo žinomumas. Savo žinias ir įgūdžius jis pritaikys „Utenio" organizuojamuose futbolo turnyruose, futbolo stovyklose vaikams ir jaunimui.

Tam, pasak K. Mociūno, šiuo metu yra sudarytos puikios sąlygos. Be to, džiugina prieš trejus metus atsinaujinusio klubo vadovų vizija ir kryptingas darbas.

„Šalia klubo buvau ilgą laiką. Turėjau draugų administracijoje, todėl ateidavau į stadioną, keliavau į išvykas, taip susipažinau su vis daugiau žmonių klube. Mačiau, kad jie turi daug gerų idėjų, man patinka, ką jie daro, kur eina klubas, tačiau akivaizdu, kad visiems tikslams įgyvendinti tiesiog trūksta rankų, trūksta žmogiškųjų resursų, todėl pasiūlau prisidėti.

Darbas futbole – man iššūkis. Su krepšiniu dirbti nėra sunku, jam kur kas lengviau surasti rėmėjų, bendraminčių. Tačiau atsimenu savo vaikystę, kai norėjau lankyti futbolą, bet nebuvo tam tinkamos infrastruktūros, gerų trenerių. Nebuvo nieko to, ką dabar matau „Utenyje", todėl džiaugiuosi galėsiantis prisidėti prie to, kad vaikai ir jaunimas treniruotėse šypsotųsi, kad miestiečiai vėl pamėgtų futbolą, kad vėl būtų pilnas stadionas žiūrovų, nes „Utenis" yra mūsų visų komanda", – neabejojo K. Mociūnas.

Utenos „Utenio" inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Jau šią vasarą Ignalinoje bus žaidžiamas paplūdimio futbolas

  Šią vasarą Ignalinos miesto paplūdimyje prie Gavio ežero bus atidaryta paplūdimio futbolo aikštė, atitinkanti FIFA standartus. Ši idėja gimė praėjusiais metais. Tuomet Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas kreipėsi į Lietuvos futbolo federaciją ir netrukus buvo sutarta dėl bendradarbiavimo.

 • „Utenio“ treniruočių planas – per naktį

  Pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija ir Lietuvoje paskelbtas karantinas tapo nemenku iššūkiu įvairių sporto šakų fizinio rengimo treneriams. Kai kuriems iš jų teko per naktį keisti ilgą laiką ruoštą pasiruošimo sezonui planą ir staigiai persiorientuoti į nuotolines treniruotes namuose. Su tuo teko susidurti „Utenos Utenio“ futbolo klubo ir akademijos fizinio rengimo vadovui ir kineziterapeutui Aurimui Tilindžiui. Utenos komandai pasiruošimo planas buvo dėliojamas pagal „Auri-Dohm“ metodologiją.

 • Europos futbolo čempionatas ir įdomūs faktai apie futbolą

  2020 UEFA Europos futbolo čempionatas bus jau šešioliktas Europos čempionatas, kurį stebėsime 2020 m. birželio 12 d. – liepos 12 d. Šis čempionatas iš ankstesnių išsiskirs tuo, jog pirmą kartą istorijoje futbolo čempionato varžybos vyks 12 skirtingų šalių ir 12 skirtingų stadionų. Pusfinalis ir finalas organizuojamas Londono „Wembley“ stadione. Atrankoje į čempionatą varžosi 55 rinktinės, iš kurių liks 24 komandos, dalyvausiančios šiame Europos futbolo čempionate, kuris taip pat yra ir jubiliejinis – jam bus jau 60 metų!

 • Sekmadienį Utenos stadione – futbolo šventė

  Po penkerių metų pertraukos Utenoje vyks didelė futbolo šventė – sekmadienį „Utenio“ stadione vyks Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynės. Šių rungtynių laukianti Utenos futbolo bendruomenė tikisi, kad tai suteiks motyvacijos ir vietos jaunimui sportuoti.

 • Jaunųjų futbolininkų ugdymu rūpinsis danas

  Futbolo klubas „Utenos Utenis“ pasirašė dviejų metų sutartį su futbolo specialistu iš Danijos Carsten Dohm. Didelę patirtį vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo srityje sukaupęs D. Carsten tapo klubo techniniu vadovu, kuris koordinuos bei užtikrins vaikų ir jaunimo futbolo vystymo programos įgyvendinimą bei vykdymą.

 • Danas tiki Lietuvos futbolo atgimimu

  „Liverpool“ klube dirbęs Carstenas Dohmas įsitikinęs, kad futbolo ateitis – intelektualus žaidėjas. Tapti tokiais jis mokys ir Lietuvos futbolo talentus. Liepos pabaigoje–rugpjūčio pradžioje Utenoje vyks vieno geriausiųjų Danijos vaikų futbolo specialisto Carsteno Dohmo vasaros stovykla. Joje futbolo paslapčių penkias dienas semsis talentingi 14–16 metų paaugliai.

 • Merginų tikslas – garbingai sudalyvauti

  Kovo 31 dieną pirmą kartą istorijoje Utenos merginų futbolo komanda startuos aukščiausioje šalies lygoje. LMFA A lygoje debiutuosiančios FK „Utenis“ merginų komandos pagrindinis tikslas – garbingai sudalyvauti pirmenybėse ir nustebinti pačioms save.

 • UAFF taurę iškovojo Visagino komanda

  Kovo 23 dieną Molėtuose vyko Utenos apskrities futbolo federacijos salės futbolo taurės varžybos, kuriose po atkaklios kovos triumfavo visaginiečiai.

 • Utenoje lankėsi svečiai iš Švedijos ir Islandijos

  Kovo 6 dieną „Utenos Utenį“ aplankė svečiai iš Švedijos ir Islandijos futbolo klubų. Praėjusį rudenį futbolo akademijos „Utenis“ vadovas Vaidotas Rastenis kartu su futbolo klubo „Ataka" atstovais lankėsi Švedijoje ir Islandijoje, kur gilinosi į šių užsienio šalių futbolo sistemas.

 • Čempionais tapo „Ekrano“ senjorai

  Kovo 2 dieną Molėtuose finišavo Utenos apskrities futbolo federacijos senjorų salės futbolo čempionatas, kuriame triumfavo Panevėžio senjorai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1278
Vakar apsilankė:12178
Šią savaitę apsilankė:13456
Šį mėnesį apsilankė:101867
Viso (nuo 2015-02-16):14125859
Šiuo metu naršo:
74
2020-07-14
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!