Mokiniai varžėsi prie šaškių lentos
SportasMokiniai varžėsi prie šaškių lentos
2016 sausio 21, Ketvirtadienis 15:55

Utenos rajono mokiniai varžėsi prie šaškių lentos – sausio 20 dieną vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šaškių varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybos vyko trijose mokyklų grupėse.

Kaimo vietovių mokyklų grupėje nugalėjo Saldutiškio pagrindinė mokykla, vadovaujama mokytojo G. Šutinio. Komandoje žaidė A. Bikutė, D. Bikutė, A. Brukštus, S. Mickevičiūtė. Antrąją vietą iškovojo Leliūnų pagrindinės, trečiąją – Vyžuonų pagrindinės mokyklos rinktinė.
Miesto progimnazijų grupėje nugalėjo Rapolo Šaltenio progimnazijos rinktinė, vadovaujama mokytojos A. Aželienės. Komandoje žaidė A. Miltinis, T. Babelis, P. Markūnas, N. Jauniškytė. Antrąją vietą iškovojo Vyturių progimnazijos komanda, trečiąją – Krašuonos progimnazijos rinktinė.
Gimnazijų grupėje nugalėjo Adolfo Šapokos gimnazijos I komanda, vadovaujami mokytojo A. Matulio. Komandoje žaidė N. Žygas, I. Žemčiugovas, T. Rinkevičius, I. Korsakaitė. Antrąją vietą iškovojo Adolfo Šapokos gimnazijos II komanda, trečiąją – Dauniškio gimnazijos III komanda.

• Varžėsi prie šaškių lentų

Kovo 31 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre (DSC) vyko Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių šaškių varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Norą pasivaržyti prie šaškių lentos pareiškė septynų mokyklų, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Į „A" pogrupį pateko Krašuonos progimnazija, „Žiburio" pradinė mokykla, Vyturių progimnazija, Aukštakalnio pradinė mokykla, į „B" pogrupį –mokyklos–vaikų darželiai „Eglutė" ir „Varpelis" bei Saldutiškio pagrindinė mokykla.

• Rajono šaškių pirmenybėse – trys nugalėtojai

Paskutiniai rajono pirmenybių prizininkų titulus išsidalijo šaškių mėgėjai. Utenos daugiafunkciame sporto centre vykusiose rajono šaškių pirmenybėse nugalėtoju tapo ir aukso medalį antrus metus iš eilės iškovojo Edmundas Starkus. Sidabro medalį laimėjo Giedrius Mikšys, bronzos – Valdas Slapšys.

• Prie šaškių lentos varžėsi dešimties ugdymo įstaigų mokiniai

Kovo 26 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre (DSC) vyko Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių šaškių varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Norą varžytis prie šaškių lentos pareiškė dešimt mokyklų, kurios buvo suskirstytos į tris pogrupius. „A" pogrupyje žaidė Krašuonos progimnazija, „Žiburio" pradinė mokykla, Vyturių progimnazija, Aukštakalnio pradinė mokykla, „B" pogrupyje – Rapolo Šaltenio progimnazija ir mokyklos-vaikų darželiai „Eglutė" ir „Varpelis", „C" pogrupyje – Vyžuonų, Saldutiškio ir Leliūnų pradinės mokyklos.

• Kuktiškėse vykusiame šaškių turnyre nugalėtojas – leliūniškis

Prieš pat Naujuosius metus Kuktiškėse, Krašuonos pagrindinės mokyklos Kuktiškių skyriaus sporto salėje, vyko šaškių turnyras, kuriame dalyvavo Kuktiškių gyventojai, į svečius pasikvietę uteniškius, leliūniškius ir vilniečius.

• Rajono šaškių varžyboms pasibaigus

Utenos rajono šaškių pirmenybėse varžybų nugalėtoju tapo Edmundas Starkus (Utena), antras buvo Giedrius Mikšys (Utenos seniūnija) ir treti liko Osvaldas Merkys (Kuktiškės) ir Leonas Stundžia (Utena). Tarp moterų nugalėjo Genovaitė Žemčiugova (Leliūnai).