Futbolas grįžta į Utenos vaikus darželius
SportasFutbolas grįžta į Utenos vaikus darželius
2015 rugsėjo 11, Penktadienis 10:50

Futbolas grįžta į Utenos vaikus darželius

Futbolas grįžta į Utenos vaikus darželius

„Utenio“ treneris Aurimas Meidus vėl nemokamai mokys futbolo pagrindų Utenos vaikų darželių auklėtinius. Po vasaros atostogų futbolo klubas Utenos „Utenis" vėl kviečia berniukus ir mergaites į futbolo treniruotes Utenos miesto darželiuose.
Su vaikais dirbs treneris Aurimas Meidus. Pratybos prasidės nuo rugsėjo trečiosios savaitės.
Pernai įgyvendinta idėja šiemet dar labiau išplėtota. „Džiugu, kad prie mūsų prisijungė dar vienas vaikų darželis. Mūsų gretos didėja", – džiaugėsi A. Meidus.

Ugdymo įstaigose treniruotės vyks kiekvieną savaitę.

Pirmadieniais – vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė" nuo 14:30 val.

Antradieniais – mokykloje-vaikų darželyje „Eglutė" nuo 14:30 val.

Trečiadieniais – vaikų lopšelye-darželyje „Gandrelis" nuo 14:30 val..

Ketvirtadieniais – mokykloje-vaikų darželyje „Varpelis" nuo 14:00 val. ir vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis" nuo 14:45 val.

Penktadieniais – vaikų lopšelyje-darželyje „Pasaka" nuo 14:30 val.

Užsiėmimas tęsiasi 35-40 minučių. Jie vyksta po pietų miego. Pasak trenerių, mažųjų sportininkų tėvams už treniruotes mokėti nereikia. Reikia tik parūpinti atžaloms sportine apranga ir avalyne.

„Taip populiariname futbolą Utenoje. Norime, kad susidomėjimas šia sporto šaka būtų kuo didesnis, kad kuo daugiau vaikų ją pažintų ir įsitrauktų. Galbūt svarbus ne pats futbolas, svarbu tai, kad kuo daugiau žmonių judėtų", – aiškino treneris A. Meidus.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Jau šią vasarą Ignalinoje bus žaidžiamas paplūdimio futbolas

  Šią vasarą Ignalinos miesto paplūdimyje prie Gavio ežero bus atidaryta paplūdimio futbolo aikštė, atitinkanti FIFA standartus. Ši idėja gimė praėjusiais metais. Tuomet Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas kreipėsi į Lietuvos futbolo federaciją ir netrukus buvo sutarta dėl bendradarbiavimo.

 • Rengiamasi visuotiniam vaikų sugrįžimui į darželius

  Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius teigė, kad ministerija rengiasi tiek visuotiniam vaikų priėmimui į darželius, tiek ir galimam vėlesniam mokinių grįžimui į bendrojo ugdymo mokyklas. Pasak ministro, dėl to nuolat bendraujama su sveikatos apsaugos specialistais, iš kurių gaunamos rekomendacijas, kokios priemonės ir kaip jos turėtų būti vykdomos saugant vaikų ir ugdymo įstaigų darbuotojų sveikatą.

 • „Utenio“ treniruočių planas – per naktį

  Pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija ir Lietuvoje paskelbtas karantinas tapo nemenku iššūkiu įvairių sporto šakų fizinio rengimo treneriams. Kai kuriems iš jų teko per naktį keisti ilgą laiką ruoštą pasiruošimo sezonui planą ir staigiai persiorientuoti į nuotolines treniruotes namuose. Su tuo teko susidurti „Utenos Utenio“ futbolo klubo ir akademijos fizinio rengimo vadovui ir kineziterapeutui Aurimui Tilindžiui. Utenos komandai pasiruošimo planas buvo dėliojamas pagal „Auri-Dohm“ metodologiją.

 • Europos futbolo čempionatas ir įdomūs faktai apie futbolą

  2020 UEFA Europos futbolo čempionatas bus jau šešioliktas Europos čempionatas, kurį stebėsime 2020 m. birželio 12 d. – liepos 12 d. Šis čempionatas iš ankstesnių išsiskirs tuo, jog pirmą kartą istorijoje futbolo čempionato varžybos vyks 12 skirtingų šalių ir 12 skirtingų stadionų. Pusfinalis ir finalas organizuojamas Londono „Wembley“ stadione. Atrankoje į čempionatą varžosi 55 rinktinės, iš kurių liks 24 komandos, dalyvausiančios šiame Europos futbolo čempionate, kuris taip pat yra ir jubiliejinis – jam bus jau 60 metų!

 • Sekmadienį Utenos stadione – futbolo šventė

  Po penkerių metų pertraukos Utenoje vyks didelė futbolo šventė – sekmadienį „Utenio“ stadione vyks Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynės. Šių rungtynių laukianti Utenos futbolo bendruomenė tikisi, kad tai suteiks motyvacijos ir vietos jaunimui sportuoti.

 • Utenos ugdymo įstaigose aptikti pažeidimai įnešė sumaišties

  Nesaugūs radiatoriai ir vaikų žaidimų aikštelių įrenginiai, žemos tvoros, langai be ribotuvų, sveika­tos ir logopedo kabinetai be vandens. Tokių ir pa­našių pažeidimų Utenos rajono ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo įstaigose rado jas tikrinę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialis­tai, neseniai atlikę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas vykdančių įstaigų saugos sveika­tai vertinimus visoje Utenos apskrityje. Tačiau vaikų darželių vadovai, neįžvelgiantys didelių problemų, kurios galėtų kelti grėsmę vaikams, turi kategorišką nuomonę. „Jei iki šiol tarybiniai „špižiniai“ radiato­riai nekėlė grėsmės vaikams, tai kam juos keisti?" – klausė ne vienas vaikų darželio vadovas, įsitikinęs, kad, užuot beprasmiškai švaisčius lėšas, tuos pinigus galima panaudoti vaikams ugdyti.

 • Jaunųjų futbolininkų ugdymu rūpinsis danas

  Futbolo klubas „Utenos Utenis“ pasirašė dviejų metų sutartį su futbolo specialistu iš Danijos Carsten Dohm. Didelę patirtį vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo srityje sukaupęs D. Carsten tapo klubo techniniu vadovu, kuris koordinuos bei užtikrins vaikų ir jaunimo futbolo vystymo programos įgyvendinimą bei vykdymą.

 • Danas tiki Lietuvos futbolo atgimimu

  „Liverpool“ klube dirbęs Carstenas Dohmas įsitikinęs, kad futbolo ateitis – intelektualus žaidėjas. Tapti tokiais jis mokys ir Lietuvos futbolo talentus. Liepos pabaigoje–rugpjūčio pradžioje Utenoje vyks vieno geriausiųjų Danijos vaikų futbolo specialisto Carsteno Dohmo vasaros stovykla. Joje futbolo paslapčių penkias dienas semsis talentingi 14–16 metų paaugliai.

 • Merginų tikslas – garbingai sudalyvauti

  Kovo 31 dieną pirmą kartą istorijoje Utenos merginų futbolo komanda startuos aukščiausioje šalies lygoje. LMFA A lygoje debiutuosiančios FK „Utenis“ merginų komandos pagrindinis tikslas – garbingai sudalyvauti pirmenybėse ir nustebinti pačioms save.

 • UAFF taurę iškovojo Visagino komanda

  Kovo 23 dieną Molėtuose vyko Utenos apskrities futbolo federacijos salės futbolo taurės varžybos, kuriose po atkaklios kovos triumfavo visaginiečiai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:11934
Vakar apsilankė:9221
Šią savaitę apsilankė:11934
Šį mėnesį apsilankė:100345
Viso (nuo 2015-02-16):14124337
Šiuo metu naršo:
117
2020-07-13
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!