SportasVeiklą vainikavo sezono apdovanojimai
2018 lapkričio 30, Penktadienis 10:09

Veiklą vainikavo sezono apdovanojimai

Veiklą vainikavo sezono apdovanojimai
 • 5 foto

2018 metų Lietuvos futbolo apdovanojimų šventės metu dviejų nominacijų laimėtojais paskelbti „Utenos Utenis“ ir šio klubo kineziterapeutas Aurimas Tilindis.

Kaip kiekvienais metais, Lietuvos futbolo sezono pabaigos šventėje buvo paskelbti ir apdovanoti sezono geriausieji: komandos, žaidėjai, klubai ir juose dirbantys žmonės. 2018 m. apdavonojimuose „Utenos Utenis" laimėjo nominaciją „Masinio futbolo klubas".
Kitą apdovanojimą atsiėmė klubo kineziterapeutas A. Tilindis – jis išrinktas Metų savanoriu už neatlygintiną ir savanorišką darbą su kompleksinę negalią turinčiais vaikais.
Skiriant nominaciją klubui buvo įvertinta kryptinga, socialiai atsakinga „Utenos Utenio" veikla.
Klubas ypatingą dėmesį skiria masiniam futbolui, pradedant reguliariomis treniruotėmis vaikams iki 13 metų – jose sportuoja per 200 vaikų ir dirbama pagal neabejotinų Masinio futbolo lyderių Europoje – danų – metodiką.
„Utenos Utenis" nuo 2014 m. bendradarbiauja su visomis ikimokyklinio ugdymo įstaigomis, Utenos visuomenės sveikatos biuru, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centru, VO „Gelbėkit vaikus" ir kitomis organizacijomis.
Per mokslo metus ir kartą per savaitę visuose aštuoniuose Utenos miesto vaikų darželiuose vykdo sporto užsiėmimus. Į vieną užsiėmimą vidutiniškai ateina apie 30 vaikų. Klubas dalyvauja ir padeda organizuoti partnerių šventes, į kurias susirenka nuo 10 iki 200 dalyvių. Pradėtos organizuoti ir neatlygintinos savanoriškos akcijos – kartą ar du kartus per savaitę vykdomi užsiėmimai su kompleksinę negalią turinčiais vaikais, skaitomos pasakos ugdymo įstaigose (taip pat ir vaikų, turinčių specialių poreikių grupėse).
Šiais metais metais klubas organizavo ir vykdė 12 unikalių projektų, 36 renginius ir per 250 užsiėmimų, įtraukusių daugiau kaip 1 000 dalyvių ir 50 savanorių.
Be tradiciniais tapusių klubo partnerio Utenos visuomenės sveikatos biuro renginių „Aktyvi šeima", „Už meilę moterims ir futbolui", prie kurių organizavimo aktyviai prisidėjo „Utenos Utenis", šiais metais „Utenio" stadione vyko futbolo akademijos „Utenis" stovyklos vaikams, reguliarūs užsiėmimai su kompleksinę negalią turinčiais vaikais.
2018 m. vyko tėvelių ir mamyčių futbolo turnyrai, stadione įsikūrė „Dienos lauko darželis", buvo žaidžiamas miško futbolas, o klubo vyrai skaitė pasakas darželinukams.
Futbolą klubo bendruomenė, partneriai ir draugai žaidė „Įmonių futbolo lygoje Utenoje", futboliuką – reguliarių užsiėmimų darželiuose metu, moterys varžėsi Utenos miesto moterų pirmenybėse, o kovo 8 dieną visus suvienijo Moterų futbolo šventė bei „Utenio futbolo fiesta".

Utenos „Utenio" inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image NJF_3725.jpg
 • Click to enlarge image NJF_3731.jpg
 • Click to enlarge image NJF_3744.jpg
 • Click to enlarge image NJF_3750.jpg
 • Click to enlarge image NJF_3764.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Valdyboje – vertinimai ir pokyčiai

  Gruodžio 4 dieną vyko VšĮ futbolo klubas „Utenos Utenis“ valdybos posėdis, kuriame įvertintas pasibaigęs 2018 metų sezonas ir aptartos ateities perspektyvos. Posėdį valdybos nariai pradėjo nuo pasibaigusio 2018 metų sezono vertinimo.

 • „Uteniui“ stadioną patikėjo dar penkeriems metams

  Utenos miesto „Utenio“ stadionas perduotas futbolo klubui „Utenos Utenis“ valdyti dar penkeriems metams. Rugpjūčio 30 dienos posėdyje Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė, kad „Utenos Utenis“ pagal panaudos sutartį valdytų „Utenio“ stadioną iki 2023 m. rugpjūčio 31 dienos.

 • Uteniškis futbolo paslapčių mokysis Anglijoje

  Uteniškis Dominykas Pašilys, futbolo akademijos „Utenis“ trenerio Almanto Bražėno auklėtinis, išvyksta į Anglijos „Improtech“ futbolo elitinę akademiją. „Imptotech“ futbolo elitinė akademija, kurioje Dominykas nuo šiol mokysis, treniruosis ir sieks svajonės tapti aukščiausio lygio žaidėju, yra pirmaujanti futbolo akademija Šiaurės Rytų Anglijoje.

 • Vieni laukia išvykų, kiti – futbolo

  Liepos 30 dieną startavo „Utenos Utenio“ vaikų vasaros stovykla. Ne vienas jaunasis dalyvis prisipažino, kad stovyklos nekantriai laukė. Vienus vaikus vilioja įdomios pažintinės vyksiančios veiklos, kiti, kaip mažasis Emilis, pabrėžė, kad jiems svarbiausia – futbolas, ir vis trenerių klausinėjo, kada prasidės treniruotė.

 • Merginų komandoje – seserų desantas

  Futbolo klubo „Utenis“ merginų debiutas Lietuvos moterų futbolo asociacijos (toliau – LMFA) Pirmoje lygoje ypatingas ne tik tuo, kad tai buvo pirmos tokios rungtynės Utenoje, tačiau ir tuo, kad daugiau nei pusę komandos startinės sudėties sudarė sesių poros.
  Gegužės 25 dieną Utenio stadione stebėjusieji klubo„Utenis“ merginų komandos rungtynes kartu tapo unikalaus įvykio liudininkais. Net šešios startinės sudėties žaidėjos į aikštę žengė kartu su seserimi. Vienoms iš jų šis faktas, bent kol kas – nėra labai reikšmingas, kitos, atvirkščiai – pripažįsta, kad aikštėje akies krašteliu seka seserį.

 • R. Vaitukaitis mergaites mokys pamilti futbolą

  Mažiausias futbolo akademijos „Utenis“ mergaites treniruoti pradėjo dusetiškis treneris, futbolo entuziastas Rimas Vaitukaitis.

 • Merginos žengia į Pirmąją lygą

  Vos prieš metus pradėjusi treniruotis futbolo akademijos „Utenis“ merginų komanda nepaliauja stebinusi: žiemą sėkmingai debiutavusios LMFA salės futbolo čempionate, merginos neketina sustoti ir netrukus pradės kovas šalies moterų futbolo Pirmoje lygoje.

 • V. Laurinavičiaus aistra – muzikai ir futbolui

  Valdas Laurinavičius, muzikantas, muzikos pedagogas ir aktyvus sporto bei meninių renginių dalyvis ne vienerius metus dalyvaudamas seminaruose gilinosi į futbolo trenerio darbo specifiką, o neseniai 41-erių uteniškis prisijungė prie futbolo akademijos „Utenis“ trenerių, dirbančių su mažiausiųjų vaikų grupe, kolektyvo.

 • Futbolo klube – permainos

  Kovo 30 dieną vykusiame visuotiniame futbolo klubo „Utenos Utenis“ dalininkų susirinkime pritarta naujos sudėties klubo valdybai ir naujo klubo direktoriaus skyrimui.

 • Kovo 8-ąją moteris sukvies futbolo šventė

  Kovo 8-oji – ypatinga diena Utenos futbolo bendruomenės mergaitėms ir moterims. Tądien Utenoje vyks išskirtinai moterims skirta šventė ir futbolo varžybos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:21
Vakar apsilankė:3068
Šią savaitę apsilankė:21
Šį mėnesį apsilankė:28788
Viso (nuo 2015-02-16):9291750
Šiuo metu naršo:
23
2018-12-10
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!