Veiklą vainikavo sezono apdovanojimai
SportasVeiklą vainikavo sezono apdovanojimai
2018 lapkričio 30, Penktadienis 10:09

Veiklą vainikavo sezono apdovanojimai

Veiklą vainikavo sezono apdovanojimai
 • 5 foto

2018 metų Lietuvos futbolo apdovanojimų šventės metu dviejų nominacijų laimėtojais paskelbti „Utenos Utenis“ ir šio klubo kineziterapeutas Aurimas Tilindis.

Kaip kiekvienais metais, Lietuvos futbolo sezono pabaigos šventėje buvo paskelbti ir apdovanoti sezono geriausieji: komandos, žaidėjai, klubai ir juose dirbantys žmonės. 2018 m. apdavonojimuose „Utenos Utenis" laimėjo nominaciją „Masinio futbolo klubas".
Kitą apdovanojimą atsiėmė klubo kineziterapeutas A. Tilindis – jis išrinktas Metų savanoriu už neatlygintiną ir savanorišką darbą su kompleksinę negalią turinčiais vaikais.
Skiriant nominaciją klubui buvo įvertinta kryptinga, socialiai atsakinga „Utenos Utenio" veikla.
Klubas ypatingą dėmesį skiria masiniam futbolui, pradedant reguliariomis treniruotėmis vaikams iki 13 metų – jose sportuoja per 200 vaikų ir dirbama pagal neabejotinų Masinio futbolo lyderių Europoje – danų – metodiką.
„Utenos Utenis" nuo 2014 m. bendradarbiauja su visomis ikimokyklinio ugdymo įstaigomis, Utenos visuomenės sveikatos biuru, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centru, VO „Gelbėkit vaikus" ir kitomis organizacijomis.
Per mokslo metus ir kartą per savaitę visuose aštuoniuose Utenos miesto vaikų darželiuose vykdo sporto užsiėmimus. Į vieną užsiėmimą vidutiniškai ateina apie 30 vaikų. Klubas dalyvauja ir padeda organizuoti partnerių šventes, į kurias susirenka nuo 10 iki 200 dalyvių. Pradėtos organizuoti ir neatlygintinos savanoriškos akcijos – kartą ar du kartus per savaitę vykdomi užsiėmimai su kompleksinę negalią turinčiais vaikais, skaitomos pasakos ugdymo įstaigose (taip pat ir vaikų, turinčių specialių poreikių grupėse).
Šiais metais metais klubas organizavo ir vykdė 12 unikalių projektų, 36 renginius ir per 250 užsiėmimų, įtraukusių daugiau kaip 1 000 dalyvių ir 50 savanorių.
Be tradiciniais tapusių klubo partnerio Utenos visuomenės sveikatos biuro renginių „Aktyvi šeima", „Už meilę moterims ir futbolui", prie kurių organizavimo aktyviai prisidėjo „Utenos Utenis", šiais metais „Utenio" stadione vyko futbolo akademijos „Utenis" stovyklos vaikams, reguliarūs užsiėmimai su kompleksinę negalią turinčiais vaikais.
2018 m. vyko tėvelių ir mamyčių futbolo turnyrai, stadione įsikūrė „Dienos lauko darželis", buvo žaidžiamas miško futbolas, o klubo vyrai skaitė pasakas darželinukams.
Futbolą klubo bendruomenė, partneriai ir draugai žaidė „Įmonių futbolo lygoje Utenoje", futboliuką – reguliarių užsiėmimų darželiuose metu, moterys varžėsi Utenos miesto moterų pirmenybėse, o kovo 8 dieną visus suvienijo Moterų futbolo šventė bei „Utenio futbolo fiesta".

Utenos „Utenio" inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image NJF_3725.jpg
 • Click to enlarge image NJF_3731.jpg
 • Click to enlarge image NJF_3744.jpg
 • Click to enlarge image NJF_3750.jpg
 • Click to enlarge image NJF_3764.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Europos futbolo čempionatas ir įdomūs faktai apie futbolą

  2020 UEFA Europos futbolo čempionatas bus jau šešioliktas Europos čempionatas, kurį stebėsime 2020 m. birželio 12 d. – liepos 12 d. Šis čempionatas iš ankstesnių išsiskirs tuo, jog pirmą kartą istorijoje futbolo čempionato varžybos vyks 12 skirtingų šalių ir 12 skirtingų stadionų. Pusfinalis ir finalas organizuojamas Londono „Wembley“ stadione. Atrankoje į čempionatą varžosi 55 rinktinės, iš kurių liks 24 komandos, dalyvausiančios šiame Europos futbolo čempionate, kuris taip pat yra ir jubiliejinis – jam bus jau 60 metų!

 • Sekmadienį Utenos stadione – futbolo šventė

  Po penkerių metų pertraukos Utenoje vyks didelė futbolo šventė – sekmadienį „Utenio“ stadione vyks Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynės. Šių rungtynių laukianti Utenos futbolo bendruomenė tikisi, kad tai suteiks motyvacijos ir vietos jaunimui sportuoti.

 • Jaunųjų futbolininkų ugdymu rūpinsis danas

  Futbolo klubas „Utenos Utenis“ pasirašė dviejų metų sutartį su futbolo specialistu iš Danijos Carsten Dohm. Didelę patirtį vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo srityje sukaupęs D. Carsten tapo klubo techniniu vadovu, kuris koordinuos bei užtikrins vaikų ir jaunimo futbolo vystymo programos įgyvendinimą bei vykdymą.

 • Danas tiki Lietuvos futbolo atgimimu

  „Liverpool“ klube dirbęs Carstenas Dohmas įsitikinęs, kad futbolo ateitis – intelektualus žaidėjas. Tapti tokiais jis mokys ir Lietuvos futbolo talentus. Liepos pabaigoje–rugpjūčio pradžioje Utenoje vyks vieno geriausiųjų Danijos vaikų futbolo specialisto Carsteno Dohmo vasaros stovykla. Joje futbolo paslapčių penkias dienas semsis talentingi 14–16 metų paaugliai.

 • Merginų tikslas – garbingai sudalyvauti

  Kovo 31 dieną pirmą kartą istorijoje Utenos merginų futbolo komanda startuos aukščiausioje šalies lygoje. LMFA A lygoje debiutuosiančios FK „Utenis“ merginų komandos pagrindinis tikslas – garbingai sudalyvauti pirmenybėse ir nustebinti pačioms save.

 • UAFF taurę iškovojo Visagino komanda

  Kovo 23 dieną Molėtuose vyko Utenos apskrities futbolo federacijos salės futbolo taurės varžybos, kuriose po atkaklios kovos triumfavo visaginiečiai.

 • Utenoje lankėsi svečiai iš Švedijos ir Islandijos

  Kovo 6 dieną „Utenos Utenį“ aplankė svečiai iš Švedijos ir Islandijos futbolo klubų. Praėjusį rudenį futbolo akademijos „Utenis“ vadovas Vaidotas Rastenis kartu su futbolo klubo „Ataka" atstovais lankėsi Švedijoje ir Islandijoje, kur gilinosi į šių užsienio šalių futbolo sistemas.

 • Čempionais tapo „Ekrano“ senjorai

  Kovo 2 dieną Molėtuose finišavo Utenos apskrities futbolo federacijos senjorų salės futbolo čempionatas, kuriame triumfavo Panevėžio senjorai.

 • Naujos asociacijos siekis – nauja kokybė

  Sausio 31 dieną įsteigta nauja asociacija, vienijanti šalies vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo organizacijas. Pagrindinis naujosios asociacijos veiklos tikslas – vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo aplinkos ir veiklos sąlygų, taip pat ugdymo paslaugų kokybės gerinimas.

 • Valdyboje – vertinimai ir pokyčiai

  Gruodžio 4 dieną vyko VšĮ futbolo klubas „Utenos Utenis“ valdybos posėdis, kuriame įvertintas pasibaigęs 2018 metų sezonas ir aptartos ateities perspektyvos. Posėdį valdybos nariai pradėjo nuo pasibaigusio 2018 metų sezono vertinimo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:159
Vakar apsilankė:17234
Šią savaitę apsilankė:48234
Šį mėnesį apsilankė:17394
Viso (nuo 2015-02-16):13091559
Šiuo metu naršo:
134
2020-04-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!