Neblaivus vairuotojas pareigūnams siūlė „susitarti“, tačiau jo planas žlugo

Ne tarnybos metu Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai, tinkamu laiku atsidūrę tinkamoje vietoje, sugebėjo užkirsti kelią galimoms skaudžioms pasekmėms.

Birželio 1 dieną, apie 14 val., Utenos AVPK Operatyvaus valdymo skyriaus vyresniajam specialistui ir Kelių patrulių būrio vyriausiajai patrulei asmeniniu automobiliu važiuojant Utenos aplinkkeliu, prieš pat jų mašiną, sukeldamas avarinę situaciją, iš Joneliškio kaimo išsuko AUDI.

Pareigūnai stebėjo, kaip transporto priemonė vinguriavo po kelią, kartkartėmis nuvažiuodama į kelkraštį, įtarė, kad vairuotojas gali būti neblaivus, ir pranešė policijai. Važiuojant Kupiškio gatve AUDI vairuotojas dėl neaiškių priežasčių pasuko į kelkraštį ir sustojo priešais kelkraštyje stovėjusią sunkiasvorio automobilio priekabą. Pareigūnai, sustoję greta, pastebėjo, kad vairuotojas yra akivaizdžiai neblaivus. Vairuotojas ir kartu važiavęs keleivis pradėjo reikšti pretenzijas: „Kokia čia jūs proga prikibot, kas jūs tokie?“ Pareigūnams prisistačius, keleivis užsiminė, kad galima „susitarti“, vairuotojas taip pat puolė taisyti padėtį ir žadėjo kviestis dukrą. Tačiau derybas nutraukė atvykę Utenos AVPK Veiklos skyriaus pareigūnai, kurie ir perėmė vairuotoją, keleivį bei automobilį. Sulaikytam vairuotojui (gim. 1969 m.), gyvenančiam Utenos rajone, buvo nustatytas 2,64 prom. girtumas.
Faktai patvirtina, jog ne vienas eismo įvykis, pasibaigęs nekaltų žmonių skaudžiais sužalojimais ar mirtimi, buvo sukeltas būtent neblaivių vairuotojų.
Policijos pareigūnai ragina gyventojus būti atsakingus, nesėsti prie vairo neblaiviems ir nerizikuoti savo bei kitų sveikata, gyvybe.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas