Utenoje – pirmas skenduolis
KriminalaiUtenoje – pirmas skenduolis
2017 birželio 21, Trečiadienis 08:35

Utenoje – pirmas skenduolis

Utenoje – pirmas skenduolis

Šiandien naktį, apie 2.30 val., iš Dauniškio ežero Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) narai ištraukė nuskendusį jaunuolį.

Pirminiais duomenimis, ant Dauniškio ežero liepto apie vidurnaktį linksminosi jaunimo kompanija. Vienas iš jaunuolių sumanė atsigaivinti vėsiame vandenyje. Kai pradėjo skęsti, draugų kompanija pamanė, jog jų draugas juokauja. Po kurio laiko jis jau nebeišniro. Pasigedusi bičiulio kompanija paskambino pagalbos telefonu 112.
Į įvykio vietą atskubėjo gausios policijos, o vėliau ir ugniagesių gelbėtojų pajėgos. Tačiau jos 25-erių metų jaunuoliui, kuris atvyko į svečius pas panelę į Uteną iš Švenčionių rajono, padėti nebegalėjo. Po kurio laiko buvo rastas ir skenduolio kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kaip tvirtino Utenos APGV viršininkas Olegas Kovalevskis, Utenos rajone – tai pirmoji vandens auka.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Vytauto Ridiko nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Daugiau nei mėnesį Molėtuose ieškotą skenduolį aptiko jo žmona

  Dėl gegužės 9-ą Molėtų rajone, Bebrusų ežere, nuskendusio vyro buvo vykdomos intensyvios paieškos – pirmąjį birželio savaitgalį prie Molėtų rajono ugniagesių ir Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narų prisijungė ir savanoriai iš Latvijos. Po daugiau nei mėnesio, nuskendusio vyro kūną ežere pastebėjo jo žmona.

 • Vanduo pasiglemžė zarasiškio gyvybę

  Praėjusį savaitgalį iš vandens telkinių ugniagesiai gelbėtojai ištraukė tris nuskendusius žmones. Vien tik per birželio mėnesį jau nuskendo 8 žmonės, iš jų vienas paauglys. Dažniausiai į vandens gniaužtus patenkama dėl neatsargaus elgesio.

 • Daugailiuose ištrauktas skenduolis

  Ankstų antradienio rytą Daugailių miestelyje iš vandens telkinio ištrauktas skenduolio kūnas.
  Apie tai šįryt informavo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai. Balandžio 4-os rytą gavę pranešimą apie nelaimę, jie panaudojo narų įrangą ir iš vandens telkinio keturių metrų atstumu nuo kranto ištraukė vandens paviršiuje plūduriavusį skenduolio kūną.

 • Per vieną dieną ištraukti net du skenduoliai

  Praėjusį savaitgalį ugniagesiai gelbėtojai net du kartus vyko prie vandens telkinių, iš kurių ištraukė skenduolių kūnus. Uteniškis, vienos statybos ir remonto darbų įmonės vadovas, paskendo Ignalinos rajone esančiame Joskučio ežere, o Stučių kaimo (Tauragnų sen.) gyventojui pasiplaukiojimas Tauragno ežere taip pat virto tragedija.

 • Molėtų rajone rastas nuskendęs jaunuolis

  Liepos 24-osios popietę Molėtų rajone rastas nuskendęs jaunuolis, kuris liepos 17 dieną, apie 17 val., iš namų Vilniuje išvyko į festivalį „Radistai Vilage 2015" Molėtuose, Žalvarių kaime esančioje „Obuolių saloje“.

 • Karštas savaitgalis pareikalavo aukos

  Išsiilgę šiltų orų praėjusį savaitgalį poilsiautojai apgulė ežerų pakrantes, paplūdimius. Tačiau savaitgalio džiaugsmus prie vandens apkartino jaunuolio žūtis – tvenkinyje nuskendo jaunas žmogus.

 • Ignalinos rajone nuskendo žvejys

  Vasario 2 dieną Ignalinos rajone, Meironių kaime, nuskendo 56 metų žvejys. Apie tai buvo informuoti policijos pareigūnai bei ugniagesiai gelbėtojai, kurie atvyko prie Lūšių ežero. Išžvalgius apie 100 kv. m. ežero, skenduolio kūnas buvo rastas 3 metrų gylyje maždaug 15 m nuo kranto.

 • Konfliktas išprovokavo šuolį

  Rugsėjo 6-os naktį, tarp 1–2 val., Užpalių seniūnijoje esančioje stovyklavietėje prie Šventosios upės per išgertuves kilusio konflikto metu vaikinas (gim. 1988 m.) su drabužiais nuo skardžio šoko į upę. Iš paskos į upę šoko mergina. Ji upėje buvo sugriebusi judantį vaikino kūną, bandė atversti jį ant nugaros, tačiau tamsoje jį pametė. Įvykio vietoje paieškos darbus atliko Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai. Kaip „Utenos dieną" informavo Utenos APGV komandos viršininkas Virginijus Dainys, skenduolis buvo rastas netoli tos vietos, kur įšoko į vandenį.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1569
Vakar apsilankė:7864
Šią savaitę apsilankė:9433
Šį mėnesį apsilankė:9433
Viso (nuo 2015-02-16):13810995
Šiuo metu naršo:
75
2020-06-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!