Ant kelio išsiliejęs dyzelinis kuras pakoregavo eismą
KriminalaiAnt kelio išsiliejęs dyzelinis kuras pakoregavo eismą
2016 spalio 10, Pirmadienis 11:26

Ant kelio išsiliejęs dyzelinis kuras pakoregavo eismą

Ant kelio išsiliejęs dyzelinis kuras pakoregavo eismą

Pirmadienio rytą Kauno gatve tarnybiniu automobiliu važiavę Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pastebėjo, kad kelio danga yra slidi. Pareigūnų teigimu, ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejo aplinkai pavojinga medžiaga – dyzelinis kuras.

Pasinaudodami specialiomis cheminėmis priemonėmis dyzelinio kuro pėdsakus šalino ugniagesiai gelbėtojai. Kol vyko darbai, policijos pareigūnas reguliavo eismą.

Laikraščio „Utenos diena" inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Ūkininkaujantiesiems VMI parengė 126 tūkst. leidimų įsigyti lengvatinių degalų

  Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad parengė 126 tūkst. leidimų įsigyti gazoliams, skirtiems naudoti žemės ūkyje. Leidimai nuo šiandien skelbiami paskyroje Mano VMI.

 • Prireiks kantrybės: darbai Aušros gatvėje dar tik įpusėjo

  Dėl vykdomų projekto „Paviršinių nuotekų tinklų ir jiems priklausančios infrastruktūros rekonstrukcija ir plėtra Utenos mieste“ veiklų jau tris mėnesius – nuo gegužės 21 dienos – draudžiamas transporto priemonių eismas dalyje Aušros gatvės, tad vairuotojai priversti apsišarvuoti kantrybe ir atidžiau planuoti savo maršrutą.

 • Utenoje atidaryta nauja gatvė

  Penktadienį, gruodžio 16 dieną, su muzikos garsais, Kalėdų Senelio ir jo padėjėjų sveikinimais bei dovanomis vyko iškilminga Vaižganto gatvės tęsinio (nuo Pievų gatvės iki J. Basanavičiaus g.) atidarymo ceremonija, kurioje dalyvavo Utenos rajono valdžios atstovai ir svečiai – jie perkirpo simbolinę atidarymo juostelę.

 • Utenoje iškilmingai atidaryta suremontuota S. Dariaus ir S. Girėno gatvė

  Penktadienį, gruodžio 9 dieną, Utenoje po kapitalinio remonto atidaryta S. Dariaus ir S. Girėno gatvė, kuri šiuo metu tapo neatpažįstamai pasikeitusi. Į gatvės atidarymą atvykęs Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas ir darbų rangovai pasveikino uteniškius ir miesto svečius, perkirpo simbolinę juostelę.

 • Po metų uteniškiai riedės asfaltuota Hipodromo gatve

  Sodų bendrijoje „Jovaras" gyvenantiems žmonėms ne vienus metus į darbą, mokyklą ar šiaip su reikalais į miestą eiti ir važiuoti teko gatve, nelabai primenančia gatvę. Beveik vieno kilometro ilgio Hipodromo gatvė buvo duobėta, be asfalto dangos, neapšviesta. Miestą „Jovaro" gyventojai pasiekdavo eidami važiuojamąja gatvės dalimi arba siauručiu miško takeliu. Eiti važiuojamąja dalimi buvo ne tik nepatogu dėl dulkių, bet ir nesaugu dėl intensyvaus eismo.

 • Perkasė pagrindinę miesto gatvę

  Savaitės viduryje Utenoje pagrindine J. Basanavičiaus gatve riedančius automobilius netoli degalinės „Statoil“ pasitiko kliūtis – informacinis ženklas „Apylanka“, nurodantis apvažiavimą kitomis miesto gatvėmis. Šią savaitę AB „Utenos melioracija“ perkasė šią gatvę ir vykdo nuotekų vamzdžio klojimo darbus.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4804
Vakar apsilankė:10251
Šią savaitę apsilankė:24110
Šį mėnesį apsilankė:302884
Viso (nuo 2015-02-16):13749950
Šiuo metu naršo:
161
2020-05-27
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!