Suimtas sugyventinės nužudymu įtariamas vyras
KriminalaiSuimtas sugyventinės nužudymu įtariamas vyras
2016 vasario 26, Penktadienis 13:04

Suimtas sugyventinės nužudymu įtariamas vyras

Suimtas sugyventinės nužudymu įtariamas vyras

Vasario 26 dieną Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorai kreipėsi į Utenos rajono apylinkės teismą dėl 35 metų V. B. suėmimo. Šis Ignalinos rajono gyventojas įtariamas praėjusį savaitgalį nužudęs savo sugyventinę. Prokuratūros prašymą teismas patenkino ir leido įtariamąjį suimti maksimaliam 3 mėnesių laikotarpiui.

Negyvą 45 metų Ignalinos r. gyventoją vasario 22-os rytą rado jos nepilnametis sūnus. Ant moters kūno buvo rasta smurto žymių.
Įtarimai dėl nužudymo krito ant moters sugyventinio V. B., tačiau vyriškis buvo dingęs. Buvo paskelbta įtariamojo paieška, žiniasklaidoje išplatinta jo nuotrauka.
Vasario 25 dienos rytą Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, tikrindami Didžiasalio kaimo daugiabučių rūsius, viename jų rado įtariamąjį ir jį sulaikė.
Šiam ikiteisminiam tyrimui vadovaujanti  Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jelena Sabaliauskienė dėkoja žmonėms, aktyviai prisidėjusiems prie V. B. paieškų.
„Įtariamojo paiešką vykdę pareigūnai sulaukė daug pilietiškai nusiteikusių žmonių skambučių, pranešimų, kur jis gali būti pasislėpęs. Džiugu, kad žmonės nėra abejingi – juk taip prisidedama prie saugesnio visuomenės gyvenimo", – sakė prokurorė J. Sabaliauskienė.
Penktadienį prokuratūra kreipėsi į Utenos rajono apylinkės teismą, prašydama įtariamąjį suimti maksimaliam 3 mėnesių laikotarpiui. Teismas prokurorų prašymą patenkino.

Generalinės prokuratūros inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Po prokuratūros skundo – nuosprendis molėtiškiui už žiaurią žmogžudystę

  Lietuvos apeliacinis teismas gruodžio 18 dieną patenkino Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroro Ričardo Juozainio apeliacinį skundą ir 60-metį molėtiškį pripažino kaltu dėl tyčinės, itin žiauriai įvykdytos žmogžudystės. Žemesnės instancijos teismas bylą jo atžvilgiu buvo nutraukęs motyvuodamas teisiamojo veiksmus būtinąja gintimi.

 • Molėtiškis nuteistas jau už antrą žmogžudystę

  Panevėžyje nuosprendį dėl nužudymo išgirdo 37 metų molėtiškis E. L. Tai jau antras kartas, kai jis ilgiems metams į įkalinimo įstaigą siunčiamas už žmogžudystę. Prieš 15 metų vyras buvo pripažintas kaltu dėl kito nužudymo.

 • Rusijoje penkerius metus slapstęsis zarasiškis bus teisiamas dėl žmogžudystės

  Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jelena Sabaliauskienė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui nagrinėti perdavė bylą, kurioje 49 metų zarasiškis A. G. kaltinamas prieš penkerius metus mirtinai sumušęs Zarasų rajono gyventoją S. S.
  Tyrimo metu nustatyta, kad 2011 metų gruodžio 16 dieną kaltinamasis A. G. atvyko pas pažįstamą 57 metų Zarasų rajono gyventoją S. S. Įtariama, kad svečias pagaliu trenkė S. S. Kaip vėliau paaiškėjo, smūgis buvo mirtinas – mėnesį ligoninėje dėl sunkios galvos traumos gydytas nukentėjusysis mirė.

 • Žinomų Anykščių rajono keramikų kieme – kraupi žmogžudystė

  Trečiadienio vakarą apie 17 val. 20 min. Kurklių seniūnijos Kališkų kaime rastas negyvo vyro su kirstinėmis žaizdomis kūnas. Kraupi nelaimė įvyko žinomų keramikų Dangiros Pyragaitės ir Andriaus Rozanovo namų kieme.

 • Įtariamas Kražių skerdikas bus atvežtas į Utenos teismo ekspertinį skyrių

  Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl Kražiuose praėjusių metų lapkritį nužudytų keturių moterų gauti nauji duomenys, po kurių šiais nužudymais įtariamam R. B. gali būti pateikti įtarimai dėl dar dviejų žmonių nužudymo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:12978
Vakar apsilankė:15582
Šią savaitę apsilankė:53204
Šį mėnesį apsilankė:121414
Viso (nuo 2015-02-16):13195579
Šiuo metu naršo:
185
2020-04-09
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!