Pavojingoje sankryžoje – dar viena avarija
KriminalaiPavojingoje sankryžoje – dar viena avarija
2019 rugpjūčio 02, Penktadienis 14:20

Pavojingoje sankryžoje – dar viena avarija

Pavojingoje sankryžoje – dar viena avarija
 • 12 foto

Penktadienį, rugpjūčio 2 dieną, Utenoje įvyko avarija, kurioje nukentėjo nepilnametis. Jis buvo išvežtas į gydymo įstaigą.

Po 13 val. Kupiškio ir Aukštakalnio gatvių sankryžoje įvyko avarija. Jos kaltininkas – „VW Passat" vairuotojas, kuris kirto sankryžą nepraleidęs pagrindine Kupiškio gatve važiavusio „Citroen C5", vairuojamo moters. Vairuotoja ir kartu su ja važiavusi motina patyrė šoką, o „VW Passat" sėdėjęs nepilnametis buvo išvežtas į gydymo įstaigą, mat patyrė sužalojimų.

Išsigandusi moteris tikino, kad ramiai važiavo Kupiškio gatve tiesiai, kai prieš kertant šią sankryžą iš šalutinės gatvės staiga išniro automobilis. Ji bandė stabdyti, tačiau nespėjo: jos vairuojamas „Citroen C5" rėžėsi „VW Passat" į šoną. Nuo smūgio nukentėjo ir trečias automobilis – „Mazda 6". Nežymiai apgadintas jo priekis.
Į eismo įvykio vietą atskubėjo greitosios medicinos pagalbos medikai, policijos pareigūnai. Susirinko nemažas būrys smalsuolių: užvirė diskusija apie šią avaringą sankryžą. Šioje vietoje įvyksta nemažai eismo įvykių, mat atsidarius prekybos centrui „Norfa" padidėjo automobilių srautas. „Kol šioje vietoje neįvyks dar viena ir kur kas skaudesnė nelaimė, matyt, niekas nesikeis..." – svarstė pagyvenęs vairuotojas, kuris prisiminė, kaip neseniai pats važiavo visureigiu ir nepastebėjo pagrindine gatve riedėjusio automobilio. Laimei, tąkart avarija neįvyko.
Uteniškiai svarstė, ar šioje vietoje nereikėtų šviesoforo ar žiedinės sankryžos.

Dėkojame portalo udiena.lt skaitytojams, operatyviai informavusiems apie avariją

Laikraščio „Utenos diena" inf., Vytauto Ridiko nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Avarija žvyrkelyje: automobilis trenkėsi į medį

  Jau tampa keista tradicija, kad kone kiekvieną penktadienį mūsų rajono keliuose įvyksta eismo nelaimių. Šį penktadienį, apie 11 val., avarija įvyko kelio Pakalniai–Leliūnai antrajame kilometre. Vyriškis, vairavęs „Subaru“ automobilį, atsitrenkė į pakelės medį.

 • Avarija – be skaudžių pasekmių

  Pirmadienį prieš pat pietus Kupiškio ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžoje eismo įvykio metu buvo sudaužyti automobiliai.

 • Vienas nepastebėjo, kitas lėkė lyg akis išdegęs

  Ketvirtadienį, apie pietus, kelyje Kupiškis–Utena ties Viešos upeliu į kairę sukęs automobilis „Audi 100“ nepraleido priešais jį važiavusio „Volkswagen Touareg“. Pastarosios transporto priemonės vairuotojas, stengdamasis išvengti susidūrimo, metėsi į griovį, nuskynė pakelės kaštoną ir keletą kartų vertėsi.

 • Kelionė nesibaigė atsitrenkus į medį: prie vairo sėdo girtas keleivis

  Per šv. Kalėdas Utenoje įvyko detektyvo istorijos vertas įvykis. Maironio gatvėje neblaivus vairuotojas su automobiliu mieste rėžėsi į medį, o nelaimės ištiktam draugui pagalbos ranką ištiesė kitas neblaivus jo keleivis, nusprendęs kelionę tęsti toliau.

 • Slidus kelias tapo spąstais jaunai vairuotojai

  Pirmadienio rytą skaudi avarija įvyko Utenos rajone, netoli Daugailių miestelio. Nepasirinkus saugaus greičio jaunos moters vairuojamas automobilis BMW įvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su mikroautobusu.

 • Neblaivios moters kelionė nusipirkti svaigalų baigėsi gyventojo kieme

  Sekmadienio popietę neblaivi Ąžuolijos (Utena) gyventojams gerai žinoma moteris vairuodama automobilį sankryžoje nepraleido pagrindine gatve važiavusios transporto priemonės – abi mašinos susidūrė ir nuo smūgio atsidūrė gyvenamojo namo kieme.

 • Po pirmojo rudens snygio – avarija

  Vėlų antradienio vakarą (spalio 29 dieną) Utenos rajone prasidėjęs snygis magistraliniame kelyje Utena–Zarasai ties Daugailiais pridarė nemalonumų vairuotojams. Sniego danga rytinėje rajono dalyje siekė beveik 5 centimetrus, todėl vairuotojai, kurie dar nepasikeitė vasarinių padangų, patyrė keblumų.

 • Utenoje į avariją pateko elektromobilis

  Pirmadienį, spalio 28 dieną, apie 12 val. 30 min., Utenoje, pavojingoje sankryžoje elektromobiliu Tauragnų gatve nuo turgaus važiavusi uteniškė nepraleido pagrindine S. Dariaus ir S. Girėno gatve BMW vairavusios uteniškės, kuri vežėsi ir dukrą.

 • Paaiškėjo, kas laukia uteniškiams nerimą keliančios sankryžos

  Kupiškio ir Aukštakalnio gatvių sankryžą uteniškiai pastaruoju metu vadina viena pavojingiausių. Miestelėnai viešojoje erdvėje piktinasi, kad prieš atidarant šalia kelio Kupiškis–Utena išdygusį didžiulį prekybos centrą „Norfa“ nebuvo pasirūpinta eismo dalyvių saugumu – neatlikta sankryžos rekonstrukcija. Portalui udiena.lt informavus apie pirmą rugpjūčio mėnesio penktadienį čia įvykusį eismo įvykį feisbuke pasipylė komentarai. Vieni gyventojai svarstė, kiek dar nelaimių turi nutikti, kad čia atsirastų žiedas, antri rašė, jog „ten reikėtų šviesoforo“, trečių nuomone, „visos sankryžos pavojingos, kai nežinai taisyklių ar nori būti gudresnis už kitus“. „Utenos diena“ išsiaiškino, kokios permainos laukia bene labiausiai uteniškių kritikuojamos sankryžos.

 • Netoli Utenos žuvo žmogus

  Sekmadienio popietę netoli Utenos, kelio Utena–Vilnius 9-ajame kilometre, įvyko tragiška avarija. Nuo kelio nuvažiavęs lengvasis automobilis „VW Passat“ įlėkė į krūmais apaugusį pakelės griovį. Jį vairavęs 1957 metais gimęs vyriškis žuvo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:10362
Vakar apsilankė:13921
Šią savaitę apsilankė:10363
Šį mėnesį apsilankė:425757
Viso (nuo 2015-02-16):13053688
Šiuo metu naršo:
214
2020-03-30
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!