Jau šią vasarą Ignalinoje bus žaidžiamas paplūdimio futbolas
Krašto žiniosJau šią vasarą Ignalinoje bus žaidžiamas paplūdimio futbolas
2020 birželio 09, Antradienis 09:22

Jau šią vasarą Ignalinoje bus žaidžiamas paplūdimio futbolas

Jau šią vasarą Ignalinoje bus žaidžiamas paplūdimio futbolas
  • 5 foto

Šią vasarą Ignalinos miesto paplūdimyje prie Gavio ežero bus atidaryta paplūdimio futbolo aikštė, atitinkanti FIFA standartus. Ši idėja gimė praėjusiais metais. Tuomet Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas kreipėsi į Lietuvos futbolo federaciją ir netrukus buvo sutarta dėl bendradarbiavimo.

Aikštelės įrengimo darbus organizuoja Ignalinos miesto seniūnija, atvežant smėlį talkino nemažai rajono verslininkų, ūkininkų. Artimiausiu metu bus įrengta tvora, pastatytos gaudyklės, tribūnas planuojama įrengti kitais metais. Visus darbus skubama pabaigti iki liepos vidurio, nes jau rugpjūčio 1-ą planuojama surengti varžybas.

Birželio 8 dieną Ignalinoje lankėsi Lietuvos salės futbolo asociacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius, asociacijos direktorius Vytenis Kazlauskas, taip pat Lietuvos futbolo federacijos viceprezidentas Remigijus Daugėla ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. Svečiai buvo priimti savivaldybėje, susitiko su vadovais, specialistais, Kultūros ir sporto centro atstovais. Vėliau apsilankė Ignalinos paplūdimyje, domėjosi esančiomis sporto bazėmis, jų galimybėmis.
Susitikime buvo kalbėta apie tai, kad Ignalinoje planuojama rengti vieną iš Lietuvos čempionato etapų, organizuoti įvairias varžybas. Tikimasi, kad atsiradus aikštelei susiburs ir vietos komanda, kuri galės treniruotis, tobulėti, siekti aukštesnių rezultatų. Labai svarbu sudominti vaikus ir jaunimą, šią sporto šaką kuo plačiau nušviesti. Naujomis galimybėmis džiaugėsi ir futbolo treneris Tadas Bernotas, prisiminęs apie vaikystėje pastebėtą ignaliniečio Pauliaus Golubicko talentą žaisti futbolą.
Paplūdimio futbolas žaidžiamas paplūdimio smėlio aikštelėje, kuri yra mažesnė negu įprasta futbolo aikštė. Žaidžia dvi komandos po penkis žaidėjus, žaidimą sudaro trys kėliniai po 12 minučių. Svečiai apžiūrėjo Ignalinos aikštelę, pasidžiaugė padarytais darbais, puikia aplinka. Ignalinos miesto seniūnas Valentinas Rumbutis sakė, kad greitu laiku aikštė bus aptverta tvora, pastatytos kamuolių gaudyklės, tribūnas suplanuota įrengti kitąmet. Futbolo federacija ir paplūdimio futbolo asociacija pažadėjo pastatyti vartus, skirti reikalingų priemonių. Šalia aikštelės esančiame sklype, kaip svečiams pasakojo meras J. Rasikas, bus pastatyta keletas modulinių namelių su visais patogumais. Taigi paplūdimio teritorija plėsis ir taps dar patrauklesnė.
Vėliau savivaldybės vadovai svečiams parodė Ignalinos sporto ir pramogų centro sporto salę, baseiną, treniruoklius, viešbutį, kitas patalpas. Šiais metais bus remontuojamas sporto salės stogas, ateityje planuojama pasirūpinti grindų dangos keitimu, nes žaisti salės futbolą reikalingas parketas. Aplankytas ir Lietuvos žiemos sporto centras. Mero Justo Rasiko teigimu, čia esanti infrastruktūra, puikios patalpos nėra išnaudojamos. Ignalinos rajono savivaldybė planuoja perimti Lietuvos žiemos sporto centro turtą ir turi viziją čia pritraukti įvairias sporto šakas, atgaivinti šią ypatingą vietą, kuria investuotojai labai domisi.

Ignalinos r. savivaldybės administracijos inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Muziejus Ignalinoje papildytas sporto istorijos ekspozicija

    Ignalinos krašto muziejaus sporto ekspozicija papildyta dviem naujais stendais apie bokso istoriją ir daugkartinį Lietuvos bokso čempioną, sporto meistrą Arūną Domininką Grabažį. Iš Kauno kilęs sportininkas nuo 1975 metų gyvena Ignalinos rajone, Mielagėnų miestelyje. Kaip pats sako, jį atviliojo meilė, tokio sprendimo niekada nesigailėjo ir tapo tikru mielagėniškiu.

  • Lietuvių kalbos dienų renginiai tęsiasi – džiaugtasi tarmėmis

    Liepos 7 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje surengtas šeštasis Lietuvių kalbos dienų sostinės renginys „Pažink savo kaimynus tarmėje“. Ignaliniečiai kviesti pasižiūrėti filmą „Dzūkija“, pasiklausyti dzūkų ir aukštaičių tarmiškos šnekos, sužinoti įdomių kalbinių dalykų, labiau pažinti pietiečių papročius ir tradicijas.

  • Gamtos muziejus Ažvinčiuose jau laukia lankytojų

    Ignalinos rajono Kazitiškio seniūnijoje miškų apsuptas senas ir gražus Ažvinčių kaimas nuo šiol turės įdomų lankytiną objektą. Privačioje sodyboje pastatytas, įkurtas ir birželio 12 dieną visuomenei pristatytas Valdo Danilevičiaus gamtos muziejus, kuriame eksponuojama daugiau nei keli šimtai įspūdingų trofėjų iš viso pasaulio, nuo pačių didžiausių iki mažyčių.

  • Ignalinoje pagerbtas partizanų atminimas

    Gegužės 17-ą, minint Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną, aplankytos žuvusiųjų už Lietuvos laisvę, tremtinių atminimo vietos Ignalinoje, Ceikiniuose, Mielagėnuose. Ignalinos kapinėse aplankytas nežinomų partizanų kapas.

  • „Utenio“ treniruočių planas – per naktį

    Pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija ir Lietuvoje paskelbtas karantinas tapo nemenku iššūkiu įvairių sporto šakų fizinio rengimo treneriams. Kai kuriems iš jų teko per naktį keisti ilgą laiką ruoštą pasiruošimo sezonui planą ir staigiai persiorientuoti į nuotolines treniruotes namuose. Su tuo teko susidurti „Utenos Utenio“ futbolo klubo ir akademijos fizinio rengimo vadovui ir kineziterapeutui Aurimui Tilindžiui. Utenos komandai pasiruošimo planas buvo dėliojamas pagal „Auri-Dohm“ metodologiją.

  • Istorinę sukaktį sukaktį paminės balionų švente

    1932 metais rugsėjo 25 dieną netoli Daugėliškio esančiame Pajurgiškės kaime nusileido 20-tųjų Gordono Beneto oro balionų lenktynių nugalėtojai amerikiečiai Thomas G. W. Settle ir Winfield Bushnell. Pakilę iš Bazelio Šveicarijoje jie per 41 val. 20 min nuskrido 1 550 km ir pasiekė pasaulio rekordą.

  • Ignalina tapo Lietuvių kalbos dienų sostine

    Penktus metus rengiamos Lietuvių kalbos dienos – tai daugybė Lietuvoje ir užsienyje organizuojamų renginių, skirtų lietuvių kalbos prestižui ir sklaidai didinti. Šiais metais pirmą kartą Lietuvių kalbos dienų sostine tapo Ignalina. Čia lietuvių kalbai skirti renginiai vyks iki rugsėjo mėnesio.

  • Kalbėtasi dėl geležinkelio ir autobusų stočių sujungimo

    Vasario 11 dieną savivaldybėje priimti AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovai. Jie susitiko su Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktore Jūrate Balinskiene, mero pavaduotoju Manfredu Žymantu ir aptarė galimybę Ignalinoje sujungti geležinkelio ir autobusų stotis. Susitikime taip pat dalyvavo Ignalinos autobusų parko direktorius Povilas Zabolevičius, Investicijų, planavimo ir turto valdymo skyriaus projektų koordinatorė Rita Kardelienė.

  • Dviejų rašytojų pokalbis apie kūrybą ir gyvenimą provincijoje

    Ignalinos viešojoje bibliotekoje svečiavosi vilkaviškietė rašytoja Daina Opolskaitė. Naujausią, net 15 metų augintą ir brandintą, novelių knygą „Dienų piramidės“ pristačiusią kūrėją kalbino jos vyresnioji kolegė, Ignalinoje gyvenanti rašytoja Gintarė Adomaitytė. Pokalbyje vertėsi gyvenimo ir kūrybos puslapiai, skleidėsi savęs ieškojimo, požiūrio į šiuolaikinę literatūrą, jos poveikį skaitytojui prasmės.

  • Ignalinoje auga naujos plaukimo žvaigždutės

    Ignalinos sporto ir pramogų centro baseine surengtos jau tradicinėmis tampančios plaukimo varžybos ,,Jaunoji plaukimo žvaigždutė 4“. Ši šventė skirta mažiausiems plaukikams, kurie tik pradeda savo sportinį kelią. Į Ignalinos baseiną susirinko apie 130 vaikų iš Mažeikių, Šiaulių, Varėnos, Anykščių, Utenos, Elektrėnų, Rokiškio, Vilniaus plaukimo mokyklos ,,Nemunas“ ir Ignalinos mažieji plaukikai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6543
Vakar apsilankė:11826
Šią savaitę apsilankė:30547
Šį mėnesį apsilankė:118958
Viso (nuo 2015-02-16):14142950
Šiuo metu naršo:
138
2020-07-15
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!