„Utenis Cup“ sukvies vaikus iš įvairių šalių

Vos prasidėjus naujiems mokslo metams į Uteną rinksis Lietuvos ir kitų šalių vaikų futbolo komandos – miesto gimimo dieną jaunieji futbolininkai pažymės trijų amžiaus grupių turnyru.

„Norime, kad vaikai gautų kuo daugiau žaidybinio laiko, kad į Uteną atvažiuotų kuo daugiau komandų ir kad „Utenis Cup“ taptų kasmetiniu tarptautiniu turnyru. Kad vaikai įgautų tarptautinių rungtynių patirties, susirastų naujų draugų. Kad treneriai bendrautų tarpusavyje, dalytųsi mintimis apie treniruočių procesą, kad mes visi, siekiantys to paties tikslo, rastume bendrą kalbą. Juk kad galėtume pasiekti rezultatų, panašių į Belgijos ar Islandijos, reikia dirbti kartu ir ta pačia kryptimi“, – apie Utenoje vyksiančio vaikų turnyro tikslus kalbėjo jauniausiųjų „Utenio“ akademijos futbolininkų treneris Aurimas Meidus.
„Utenis cup – 2016″ turnyras bus rengiamas vos prasidėjus naujiems mokslo metams – rugsėjo 3–4 d. Jis bus skirtas paminėti Utenos miesto įsikūrimo 755 metinėms.
Turnyro dalyviai bus paskirstyti į tris grupes pagal amžių. Vyks 2008 metų ir jaunesnių, 2006 metų ir jaunesnių ir 2004 metų ir jaunesnių vaikų turnyrai.
Jauniausieji vaikai rungtyniaus formatu 5 prieš 5 Utenos „Dauniškio“ gimnazijos dirbtinės dangos aikštėje, vidurinė amžiaus grupė – 7 prieš 7 Utenos miesto „Utenio“ stadiono dirbtinės dangos aikštelėse, vyriausia – 9 prieš 9 Utenos „Saulės“ gimnazijos dirbtinės dangos aikštėje.
„Utenio“ klubas dalyvauti turnyre siūlo ne vien Lietuvos, bet ir užsienio šalių komandoms. Tikimasi, kad vaikai įgaus patirties varžydamiesi su bendraamžiais iš įvairių šalių.
Visi turnyro dalyviai bus apdovanoti atminimo medaliais. Geriausias kiekvienos komando žaidėjas gaus asmeninį prizą. Vyriausios amžiaus grupės trys stipriausios komandos bus apdovanojamos taurėmis, jų žaidėjai – prizininkų medaliais.
Svečių komandos turnyro metu bus apgyvendintos miesto viešbučiuose ir kaimo turizmo sodybose šalia Utenos.
„Utenis“ pastaraisiais laikais yra surengęs ne vieną vaikų turnyrą Utenoje. Turnyrų dalyvių atsiliepimai visada būdavo puikūs.

Utenos „Utenio“ inf. ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas