Mokslo metus palydėjo spalvingomis dainomis ir šokiais

Idėja gražią gegužės popietę suburti vaikus ir jų tėvelius Utenos mokyklos–vaikų darželio „Varpelis“ bendruomenei buvo ypač sėkminga. Vyžuonos parke esantis amfiteatras – apvalios formos terasa – tiko šios idėjos sumanymui. Patogiai įsitaisę žiūrovai audringais plojimais sutiko mažuosius mokyklos–vaikų darželio „Varpelis“ ugdytinius, kurie savo tėveliams ir šventės svečiams savo atliekamomis dainomis ir sušoktais šokiais praskaidrino kasdienybę.

„Šie metai buvo paskelbti Mokyklų bendruomenės metais, tad nusprendėme pasidžiaugti vaikais ir pabūti kartu gamtoje. Iš pradžių manėme šventę organizuoti savo ugdymo įstaigos kieme, tačiau ten mažoka vietos. Nusprendėme pasirinkti šią erdvę parke“, – portalui udiena.lt sakė Utenos mokyklos–vaikų darželio „Varpelis“ direktorė Rita Lekerauskienė, pasidžiaugusi ne tik puikia vieta tokiems renginiams, bet ir gerais garso efektais ir gebėjimu pakilia nuotaika užkrėsti susirinkusiuosius.
Spalvingos šventės metu skambėjo lietuvių liaudies dainos, atliekamos šios ugdymo įstaigos pradinių klasių mokinių, o pasišokti buvo pakviesti ir vaikų tėveliai.
Pasibaigus renginiui buvo priminta, kad šios įstaigos 2–4 klasių mokiniai, vadovaujami Robertos Macelienės, šiais metais dalyvaus Lietuvos moksleivių dainų šventėje ir liepos 9 dieną pasirodys ansamblių vakare „Koks gražus tavo veidas, gimtine“ Kalnų parke.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., L. Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas